dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 17
Pokaż wyniki od 321 do 325 z 325
  1. #321

    Domyślnie

    Cytat Napisał agao_83 Zobacz post
    Dex jakie wymiary ma basen i ile mniej więcej kosztowało jego wykonanie?
    Dlugosc basenu 8,2 metra szerokosc w najszerszym miejscu 5 metrow w najwezszym 3 metry, ilosc wody 45 metrow szesc.. Koszt to ok 30 tys. wliczajac w to przedluzenie tarasu o ok 2 metry, betonowa plaza wokol basenu i material na wykonczenie to jest gnejs (łupek) Budowalem sam z sasiadem, instalacje filtrujace montowalem i kleilem tez sam. Jedynie najdrozszym etapem bylo foliowanie basenu to juz robila firma. Jesli chodzi o system filtracyjny i folia to bralem z najwyzszej pulki tu nie bylo mowy o kompromisach ma wytrzymac co najmniej 10 lat. jak na razie to wszystkie moje teoretyczne zalozenia sprawdzily sie w 100%, Woda krysztal a dzieki lampie UV bardzo malo chemii idzie

  2. #322

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dex Zobacz post
    Witaj. Basen już jest. pierwszy sezon zaliczony. Juz jestem prawie ze ekspertem w budowie basenu wyposarzeniu i filtracji. Nawet nie wiedzialem ze dzis utrzymanie basenu moze byc tak tanie
    No to walę do Kolegi jak w dym po porady, tylko ile najpierw kasiorki trzeba uzbierać? A 30 tys x 2 (moje dwie lewe ręce) czyli 60 tys. plus jakieś zadaszenie, duże przestrzenne okna, co by zimą też ... czyli 100 tysia ??
    Ostatnio edytowane przez michalo-okowawy ; 10-12-2017 o 20:30

  3. #323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garlica Zobacz post
    Witam serdecznie
    Podziwiam Wasz domek! Sama z mężem zdecydowałam się na jego budowę!
    PS.My jesteśmy z okolic Krakowa.

    Pozdrawiam
    Ania
    Czyli aż cztery osoby z forum pobudowały Apsika? - Magdusiad, Dex, Garlica i ja? A może ktoś budował wersję z podwójnym garażem, odbicie lustrzane?
    Ostatnio edytowane przez michalo-okowawy ; 10-12-2017 o 20:38

  4. #324
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sylwetka73

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    2

    Domyślnie

    Tak ja wybudowałam z mężem właśnie taki, praktycznie nic nie przerobiliśmu i jesteśmy bardzo zadowolrni. Mieszkamy już 4 lata
    pozdrawim Sylwia

  5. #325

    Domyślnie

    Taki jak mój 30 tyś. wystarczy i rekawy zakasać. Robocizne kosztowała mnie tylko koparka i foliowanie, reszte zrobiłem sam. Z zadaszeniem dodaj z 50 tyś. jeszcze.

Strona 17 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony