Miałam przyjemność odwiedzić w tym roku targi mieszkaniowe, które odbyły się w drugi weekend września. Wystawców było mnóstwo. Trudno było szczegółowo zweryfikować każdego i każde mieszkanie. Zainteresowała mnie Kępa Mieszczańska. Ta część miasta, przez niektórych niedoceniana, kryje ogromny potencjał. Sam fakt, iż od wielu lat wyczekiwany plan zagospodarowania przestrzennego dla północnej części kępy ujrzał światło dzienne jest ogromnym jej plusem. Daje to dużo możliwości dla inwestorów i osób planujących zakup mieszkań na tym terenie.
Od dawna poszukuję świetnych lokalizacji, okazji mieszkaniowych. Co prawda nie dla samej siebie, ale dla VIP klientów. Moją uwagę zwróciły inwestycje prowadzone na terenie Kępy Mieszczańskiej, a konkretnie np. City Island. Ciekawy i kameralny budynek z interesującymi propozycjami lokalowymi nie dla każdego. Właśnie takich miejsc poszukują moi klienci. Propozycja niczego sobie.
Narzuca mi się jedynie pytanie jakie doświadczenia mają Ci, którzy już korzystali z usług tego dewelopera (we Wrocławiu, może w innych miastach, ?).