dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 62
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1240
  1. #21

    Domyślnie

    Może się wydać, ze bidetka jest z innej bajki. Ale chciałam taką jak najmniej zauważalną. Bo będzie znajdować się na ścianie z dekorem. Z drugiej strony nie ma większego wyboru bidetek

    Oświetlenia też nie wybrałam, Agnieszka wstawiła na wizce taką oprawę świetlówkową. Jak zobaczyłam w sklepie jaka tandentna i plastikowa ta "lampa", to humor mi się popsuł. Czy ta którą wstawiłam na początku może być?

    No zawaliłam was pytaniami

  2. #22

    Domyślnie

    Aniu, można blat z konglomeratu tylko TA CENA!

    Lampę nad lustro chcę minimalnie 120, maksymalnie 150, 2 nie będą ładnie wyglądać

    Właśnie forma świetlówki z wizki mi się podoba, tylko w Casto,, i tym podobnych świetlówki mają takie brzydkie plastikowe oprawy.
    Żeby znaleźć chromowaną i tanią

  3. #23

    Domyślnie

    Uściślę o czym mówimy -umywalka z tego materiału, co blat jest droga.
    Umywalki z dolomitu są tańsze, ale w zbliżonej cenie do ceramicznych. Niektórzy mówią na nie konglomeratowe-nie nie. Konglomerat jest ciężki i wygląda bardzo porządnie, dolomit zalatuje lekko plastikiem, takim akrylem

  4. #24

    Domyślnie

    Natalio no to i ja się wpraszam i podglądać będe jesli pozwolisz
    Zapowiada sie slicznie

    Powiedz mi prosze co to za lampa, która pokazałaś? w poście #8? Bardzo ładna. Może b ym sie na nią skusiła, gdyby producent miał mniejszy wymiar.
    Widziałaś ją na zywo?

    Co do umywalek mam podobny problem. Wolałabym ceramiczną, ale ceramiczne maja kompletnie inne kształty. O tych dolomitowych różne opinie czytałam i tez się ich troche obawiam.
    Ostatnio edytowane przez szocik ; 04-08-2012 o 09:34

  5. #25

    Domyślnie

    Szocik -lampa stąd:
    http://www.aquaform.pl/kinkiety,SET_...57,polish.html
    mają długości 60,90, 120,150 cm
    Nie widziałam jej na żywo, bo są na zamówienie i czas oczekiwania 21 dni. Ale firma jest znana i kinkiet wygląda na porządny. Agnieszka też ci zaproponowała świetlówkę, myślałam, że ty mi pomożesz jakąś fajną kupić
    Jeszcze taką znalazłam, ale ma 90 cm . Nie wiem czy to nie za mało do lustra 165cm: Cena 161zł

  6. #26

    Domyślnie

    Ja może w tym tygodniu wybiore się na poszukiwanie oswietlenia. Szczerze mowiąc to zakup ten zostawiam sobie na koniec - jak mi kasy wystarczy
    Teraz chciałabym je tylko wybrać, zeby facet robiąc mi łazienkę wyprowadził kable w odpowiednim miejscu (podam mu wymiary tej częsci, która przylega do sciany i powinno wystarczyc). Dlatego taka jestem do tyłu z lampami

    Ta ostatnia co pokazała jakoś srednio mi sie podoba.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Natalia to aj ze swoimi uwagami...u siebie w łazience górnej tez mam kafle Marazzi ale inna serie, białe, fuga szara, taka sama fuda na grafitowej podłodze. Biała fuga jest piekna ale obawiam się, że Możesz się stać jej niewolnikiem, zwłaszcza pod prysznicem...ja miałam kiedyś niebieskie płytki z biała fugą i na samo wspomnienie mam nerwa...biała fuga wyglada fajnie tylko na początku , i nie Daj sie zwiesć , że sa specjalne do łazienek, które się nie brudza albo impregnaty...bo to nie do konca prawda. ja w kazdym razie bardzooooo bym się nad ta białą zastanowiła.
    Świetlówki - mam , moje są z Aquaform - jedną mam w kuchni nad blatem koło zlewu, druga w białej łazience właśnie, są w 2 wersjach błyszcząca i mat, i sa śnieżnobiałe, jak dla mnie ok, choć cena trochę niefajna...
    Ze wzgledu na praktycznośc wybrałabym jednak ceramikę ale juz na pewno nie płaska umywalkę, ja mam VB - memento, jak wygram w totka to ta umywalka w pierwszej kolejnosci wylatuje...mega niepraktyczna, dno przez to ze płaskie brudzi się okropnie i woda nie spływa tak jak bym chciała...
    Nadruk na kaflach rewelacyjny

  8. #28

    Domyślnie

    Natalko dotarłam wreszcie
    Moje trzy grosze:
    Kafle w kuchni - szachownica o niebo lepiej sie będzie prezentowała
    Umywalka-tylko ceramika (względy praktyczne i finansowe tzn. trwały materiał, nie rysuje się, nie żółknie).
    Potwierdzam to co mówi Anetka że też nie bierz płaskiej bo jej główna wada to brudzenie się , mam dwie takie i masakra, wiecznie trzeba pucować.
    Jesli chodzi o lampę to spróbuje zadzwonic do firmy która robi litery świelne lub kasetony i zapytaj czy na wzór tej z Aquaformu nie zrobiliby ci na wymiar. To żadne filozofia dla nich. wiem bo mój M. będzie dla nas do górnej łazienki robił SET RAW KINKIET. już robił nad tarasem na wzór BEAM KINKIET z Aquaforu i wyszły piękne a ma też gotowe dwie przy kominku na wzór wspomnianego Aquaform kinkiet BASET (nie wpsominając o kosztach-czyli tanio jak barszcz).

  9. #29

    Domyślnie

    jeszcze zapomniałm dodać że staraj sie iść w kierunku LED-ów. same zalety (oszczędność, żywotność, uroda itd.) świetlówka żre prądu i wygląda kiepściutko.

  10. #30

    Domyślnie

    Anetko-wszystkie uwagi są mile widziane

    Fakt, masz w łazience srebrną fugę, ale i rozmiar kafli masz inny, dużo większy niż moje 15/15. Jak dam srebrną, to moja ściana będzie wyglądać jak zeszyt w kratkę
    Tak czy inaczej, zostawiam to sobie na później. Wykosztuje się na 2 fugi i będę próbować

    Ale świetlówkę w kuchni masz rewelacyjną. To 148cm, prawda? Nie widziałam, że robią w połysku. Nie znalazłam takiej informacji na ich stronie
    Powiedz jeszcze, gdzie ją zamówiłaś ?

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Natalia moja ma 150cm i zamawiałam bezposrednio w Aquaform. fugę mam szarą, nie srebrna zbliżoną w odcieniu do cementu.

  12. #32

    Domyślnie

    malkul- witam

    Też myślę, że funkcjonalność powinna stać nad estetyką. Może i stanie na tej ceramicznej Luna 80. No nie leżą mi te dolomitowe, nawet w dotyku są jak brodziki akrylowe. Jeszcze przy zamawianiu mebli łazienkowych podpytam o umywalkę z rausolidu, bo z tego będę mieć blaty. Może jakoś przeżyję koszt.
    Na informacje w sprawie kinkietu będę niecierpliwie czekać Chciałabym oprawę mieć, taką jaką ma Aneta S w kuchni ( biały połysk)

  13. #33

    Domyślnie

    Tak, masz rację Anetko mają biały połysk, ślepa jestem chyba Ślicznie to u ciebie wygląda

  14. #34

    Domyślnie

    Spotkałam się dzisiaj z ewentualnym wykonawcą-jeśli dojdziemy do porozumienia w kwestii finansowej , 20 sierpnia zaczynam od łazienki.

    Nie omieszkałam wstąpić do paru sklepów ( budowlano- wnętrzarskich i AGD) Lamp łazienkowych nie znalazłam, będę musiała zamówić tę długą rynienkę z Aquaform. Muszę wam powiedzieć jedną rzecz, widziałam niektóre lampy wybrane przeze mnie w sklepach internetowych jako "do rozważenia". Niektóre są badziewiaste, chrom to srebrny plastik itd.
    W outlecie Almi Dekor kupiłam pieprzniczkę i solniczkę po 7,50 z buźkami.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Przelecialam Natalia
    Podoba mi się generalnie. Szczególnie łazienka jest ślicznej urody, a Wenecja na ścianie budzi we mnie wspomnienia, wspomnienia wspomnienia
    Malkul słusznie prawi.
    Popatrzę jeszcze jutro spokojniejszym okiem, może coś mi przyjdzie do głowy.

    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Natalko, trzymam kciuki za porozumienie finansowe!

    Z internetowymi zakupami tak to już jest Na zdjęciu wszystko pięknie wygląda, a na żywo...
    Tym bardziej pozostaje się cieszyć, że masz możliwość weryfikacji
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  17. #37

    Domyślnie

    Pesteczko

    łazienka zaklepana, ale mam wątpliwości z salonem, czy robić taką kolorową, czy jednak iść w biel TAK JAK CHCIAŁAM z czarnymi dodatkami. Agnieszka G.może mi przerobić co nieco.Jak myślisz?

  18. #38

    Domyślnie

    Tak Aniu , teraz moja mucha nie wydaje się droga
    A widziałaś na żywo muchę grafitową? Ja będę mieć 2 zwisy sufitowe, i nie wiem czy dać 2 białe, czy 1 białą, a bliżej kuchni grafitową ?

  19. #39

    Domyślnie

    Natalia ciesze sie ze zalozylas watek i ze lazienka wkrotce rusza bo jestem bardzo ciekawa efektu nadruku na plytkach. Ciagle kombinuje gdzie u siebie to wcisnac Bedziesz miala piekne mieszkanko.Bylam pewna ze budujesz dom bo łazienka spora
    kaka

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mnie podobałoby się monochromatycznie, tylko z dodatkami kolorowymi.

    Np. tutaj – styl wprawdzie inny, ale kolory główne to biel i czerń. Dodano agresywny czerwony jako trzeci kolor
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	large1.jpg
Wyświetleń:	630
Rozmiar:	74,5 KB
ID:	129451Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	large2.jpg
Wyświetleń:	560
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	129452Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	large3.jpg
Wyświetleń:	528
Rozmiar:	74,2 KB
ID:	129453Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	large5.jpg
Wyświetleń:	503
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	129454Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	large10.jpg
Wyświetleń:	501
Rozmiar:	78,9 KB
ID:	129455

    Ja bym jeszcze zrobiła w tym wnętrzu podłogę z szarych desek.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 2 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony