dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 70
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 1400
  1. #381

    Domyślnie

    Cytat Napisał jagu
    Cytat Napisał Andrbasia
    Cytat Napisał lidka87
    witam serdecznie jeszcze buduję a właściwie wykańczam muszę dopisać do białej listy szefa naszej brygady murarskiej p.MAREK RYMELSKI dokładny,sumienny,punktualny prawdziwy fachowiec mimo młodego wieku.dzięki jego i całej ekipy radą zaoszczędziliśmy czas i pieniądze.gorąco polecam. następne nazwisko o którym nie zapomnimy to p.ADRIAN KRUPA Z HURTOWNI BOL-ANN GNIEZNO.tak szczerego miłego profesjonalisty nie spotkałam nigdy.kiedy w grudniu zaproponował nam kupno porothermu myślałam tak wcześnie ale jak dzisiaj patrzę na fakturkę to buzia mi się śmieje.od tego momentu gdy coś potrzebuję to zawszę dzwonię do gniezna tam każdy ma czas miłe słowo,towar i dobrą cenę to naprawdę super gość.pozdrawiam serdecznie.

    Prosze podaj namiary na brygade murarska na adres email [email protected] Pozdrawiam Andrzej
    Bardzo przepraszam teraz zobaczyłam te posty co do murarza to strasznie mi głupio ale pomyliłam się co do Rymelskiego JAK ZOBACZYLIśMY USTERKI I POPROSILIśMY O ICH USUNIęCIE ZROBIł SIę PROBLEM NIE ODBIERA TELEFONóW.KłAMIE TUTAJ NA BUDOWIE U SąSIADóW DO DZIś NIE ODDAł PROJEKTU I NIE ROZLICZYł SIę JESZCZE NIGDY TAK MNIE NIKT NIE OSZUKAł JEST MI POPROSTU PRZYKRO BARDZO PRZEPRASZAM JEśLI KTOś TERAZ BUDUJE Z P.RYMELSKIM Z KAMIONEK TO NIE WIERZCIE W TO CO MóWI A PAMIęTAJCIE O UMOWIE ITP.JA MAM NA SZCZęśCIE śWIADKóW I RAZEM Z SąSIADAMI ODDAMY SPRAWE DALEJ.POZDRAWIAM


    Ja również proszę o telefon do murarzy na adres: [email protected]. Pozdrawiam

  2. #382

    Domyślnie

    To ja dopiszę swojego majstra

    Zenon Kowalski z Świeciechowy koło Leszna - postawił mi dom od stanu zero po tynki CW. Pracuje bardzo dokładnie, dużo doradzi

    Efekty u mnie w dzienniku

    Tel na prv
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  3. #383

    Domyślnie Re: ALLES elewacje

    Cytat Napisał dankaf
    Cytat Napisał krys1
    Cytat Napisał Crayo
    Witam,

    czy ktoś miał do czynienia z Alles Elewacje?
    My będziemy mieli pod koniec września
    Witam.Możecie zdradzic ile sobie życzą za m2 na gotowo?
    To zależy od materiału. My będziemy ocieplać wełną lamelową Fasrock - L, malowanie farbą mikrosilikonową, do tego obróbka cokołu - wyniesie nas ok. 190 zł za m2 (materiał + robocizna). Ocieplenie styropianem jest połowę tańsze.

  4. #384

    Domyślnie Re: ALLES elewacje

    Cytat Napisał Crayo
    Daj znać za zakończą pracę - ja chciałem zamówić ich na kwiecień 2009
    o.k

  5. #385
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewiwa

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    130

    Domyślnie

    Uszanowanie Wszystkim,
    bardzo plisss o namiary na ludzi, którzy potrafią solidnie postawić wiatkę na samochód (altanę) + drewutnię z dachówką najlepiej i znają się na tego typu robocie i doradzą a nie, że będzie to ich pierwsza taka konstrukcja. Od pół roku bezskutecznie poszukuję, już trzech oglądało miejsce i ni huhu, ani wyceny, ani terminu. Może wolą większe zlecenia? hmm. Jakby ktoś coś wiedział, to z góry dziękuję.

    Polecam za to:
    największe pozytywne wrażenie zrobił na mnie p. Stanisławski z synami i ekipą z firmy Jutrzenka z Czerwonaka - ROLETY. Szczerze mówiąc specjalnie tani nie są, ale nie żałuję ani złotówki za rolety zewnętrzne i roletki dachowe. Natynkowe + doprowadzenie zasilania, którego nie było, wszystko idealnie dobrane i w najlepszym porządku. Bardzo miły kontakt, doradztwo i profesjonalne podejście do pracy, panowie przyszli z ochraniaczami na buty, własnymi środkami do sprzątania i osobistą herbatką w termosie (można się śmiać, ale miałam takiego magika od instalacji, co non stop wołał kawy. W sumie żaden problem, ale jakoś różnica jest..) To oczywiście pierdoły, tylko efekt jest taki, że wyszło nie tylko bardzo gustownie, ale i świetnie się sprawują
    Pozdrawiam
    Ewa

  6. #386

    Domyślnie

    Uszanowanie Wszystkim,
    bardzo plisss o namiary na ludzi, którzy potrafią solidnie postawić wiatkę na samochód (altanę) + drewutnię z dachówką najlepiej i znają się na tego typu robocie i doradzą a nie, że będzie to ich pierwsza taka konstrukcja. Od pół roku bezskutecznie poszukuję, już trzech oglądało miejsce i ni huhu, ani wyceny, ani terminu. Może wolą większe zlecenia? hmm. Jakby ktoś coś wiedział, to z góry dziękuję.
    jaka miejscowość ?
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  7. #387
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewiwa

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    130

    Domyślnie

    Rokietnica

  8. #388

    Domyślnie

    trochę daleko - z Leszna około 100km - jak znajdę mojego majstra to się go zapytam
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  9. #389

    Domyślnie Chyba nie myślimy o tym samym Gucie?

    Ja z panem Gutem przeżywam koszmar. Miesiąc temu skończył układać mój dach, a właściwie jego ,podobno, najlepszy pracownik Tomek. Efekt jest taki, że okna dachowe ciekną, w rynnie stoi woda, bo według nich dom jest krzywy, a na dobitkę dach cieknie na zwenątrz i do wewnątrz. Po prostu fuszera na całego. Gut potrafi się lansować znakomicie i to wszystko co robi dobrze. Do tego stały scenariusz - pieniądze skasowane i nie odbierane telefony. Zostaliśmy ze spartaczonym dachem i nikłą nadzieją na szybką naprawę. Tak jak zawsze odbierali telefony, to teraz głucho. Sprawa zapewne zakończy się w sądzie. Pozdrawiam i ostrzegam przed Andrzejem Gutem, który mówi o sobie "dekarz I liga w Poznaniu".
    Cytat Napisał Kristofuros
    Cytat Napisał Sasha
    No to ja mam do polecenia kolejną ekipę - moich dekarzy

    Andrzej Gut - 512 101 078

    Dach zrobiony kompleksowo i chyba naprawdę dobrze







    dach jest skończony i muszę powiedzieć że teraz wygląda naprawdę super. Rynny o blacha + obróbki również ta sama ekipa.
    A czy tam czasem nie powinno być duże Wole Oko ??
    bo coś mi się zdaje, że to miała być Klarysa.
    I Ci dekarze sobie nie poradzili z tym Wolim Okiem ??

  10. #390

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterazim
    Uszanowanie Wszystkim,
    bardzo plisss o namiary na ludzi, którzy potrafią solidnie postawić wiatkę na samochód (altanę) + drewutnię z dachówką najlepiej i znają się na tego typu robocie i doradzą a nie, że będzie to ich pierwsza taka konstrukcja. Od pół roku bezskutecznie poszukuję, już trzech oglądało miejsce i ni huhu, ani wyceny, ani terminu. Może wolą większe zlecenia? hmm. Jakby ktoś coś wiedział, to z góry dziękuję.
    jaka miejscowość ?
    Sprawdź dekarzy, których polecałem (jako któryś z kolei). Z tego co wiem zajmują się również ciesielką (ciesiołką?), ale czy reszty się podejmą tego nie wiem.
    Wykańczam wykończeniówkę i z wzajemnością.
    Tak czy inaczej grunt to spokój

  11. #391

    Domyślnie tynki maszynowe - wewnętrzne i posadzki

    Poszukuję dobrego wykonawcy tynków wewnętrznych maszynowych i posadzkarzy na listopad / grudzień. Robota w Swarzędzu na Nowej Wsi.

  12. #392

    Domyślnie stolarz

    Z czystym sumieniem polecam stolarza, który wykonał mi: kuchnię w zabudowie wiktoriańskiej, komodę wg projektu indywidualnego i wyłogi okienne frezowane na wzór przedwojennych. Namiary na stolarza podawał na forum Misiak. Skorzystałam i nie żałuję.
    Firma Meblomik - Jarosław Mikołajczak z Puszczykowa.
    Extraklasa w swojej branży!

  13. #393
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    reda

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Ciesla, dekarz

    Ciesla, dekarz
    Tomasz Surowiec 600-278-128
    Robili u mnie konstrukcję dachu, deskowanie, papowanie, dachowke, okna i obrobki blacharskie.
    Praca przemyslana, dobrze zorganizowana, naprawde nie ma sie do czego przyczepic. A do tego chyba ani razu nie slyszalem przeklenstw

    Cenowo wypadają pewnie porownywalnie z innymi wykonawcami, ale jesli mialbym jeszcze raz stawiac dach, to na pewno zdecydowalbym sie na pana Tomka

    ps.
    no i bardzo efektownie wyglada chodzenie z piłą łancuchową po kalenicy bez zabezpieczen (jakies 8.5 metra nad ziemia)
    fotki: http://www.echostar.pl/~reda77/dziennik_budowy

  14. #394

    Domyślnie Parkieciarz

    Poszukuje parkieciarza. Bede zobowiazany za namiary

  15. #395

    Domyślnie polecane firmy i wykonawcy

    witam,jak odnaleźć dobre firmy z okolic Łodzi, co przeczytam to Poznan i oklice gdzie szukać Łodzi,proszę o podpowiedź, z góry dziękuję

  16. #396

    Domyślnie

    przeczytaj tytul tego podforum

  17. #397
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie Re: polecane firmy i wykonawcy

    Cytat Napisał agrazka
    witam,jak odnaleźć dobre firmy z okolic Łodzi, co przeczytam to Poznan i oklice gdzie szukać Łodzi,proszę o podpowiedź, z góry dziękuję
    W grupie regionalnej Wielkopolska raczej Łodzi nie znajdziesz
    może zapytaj tu:
    http://forum.muratordom.pl/grupa-lod...t104043-60.htm

  18. #398

    Domyślnie projekty instalacji gazowej

    polecam projektanta od instalacji gazu i c.o.
    pan Leszek Jagła
    z Pń Starołęka
    tel 501 587 735

    sprawnie, fachowo i w przystępnej cenie
    dobry kontakt , takż telefoniczny i mailowy
    pierwszy raz mi sie zdarzyło, aby mnie wykonawca popedzał, abym dostarczył mu potrzebne załączniki aby zrobił mi w obiecanym terminie
    poza tym cierpliwie znosił gąszcz moich wątliwości i pytań, które skutecznie wyjaśniał
    proponowane rozwiązania potrafił rzeczowo uzasadnić

    oby takich fachowców trafiać więcej, to budowanie nie będzie takie straszne

  19. #399
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yoarianek

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1

    Domyślnie INSTALATOR wod-kan - KRZYSZTOF WACHOWIAK

    Bardzo, bardzo polecam instalatora sieci wodno-kanalizacyjnej i grzewczej.
    Niesamowity fachowiec - dokładność i solidoność na 1 miejscu, a do tego wspaniały człowiek!!!


    namiar:
    KRZYSZTOF WACHOWIAK
    601 082 777

    Murowana Goślina

    dla potwierdzenia zamieszczam kilka zdjęć z jego raelizacji:
    1.2.3.


    prace instalatorskie wykonuje na terenie wlkp

  20. #400
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar andzik.78
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    3.054
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Ja z czystym sumieniem mogę polecić ''mojego'' murarza z okolic Kalisza.Zbigniew Juszczak. Buduje czysto i porządnie. Co najważniejsze z głową. tel mogę na priw podać.

Strona 20 z 70

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony