dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 69 z 70
Pokaż wyniki od 1.361 do 1.380 z 1400
  1. #1361
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adam1982

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kalic Zobacz post
    Witam,
    czy ktoś mógłby polecić mi sprawdzona, pewną i rzetelną firmę budowlaną? Chodzi mi o budowę (bliskie okolice Poznania) od A do Z, generalnie jeden wykonawca od pierwszego wkopu (a właściwie w moim przypadku - od wyrównania terenu bo działka jest na niewielkim zboczu) do oddanie domu w stanie deweloperskim. Wykonawca, który raczej sam będzie ogarniał temat a nie dzwonił i pytał o każdą pierdołę - niestety często bywam poza Wielkopolską więc będe miał ograniczoną możliwość osobistego nadzoru nad realizacją prac.
    cześć, polecam Pana Radka z Alta Investment 792 33 69 33


    Mam pytanie z innej beczki, czy Zbyszko Konieczny zmienił numer ? ostatni raz kontaktowałem się z nim z 3 lata temu a to mój kierownik budowy

  2. #1362

    Domyślnie

    Dzięki za namiary na prif.

  3. #1363
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kalic

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Mam jeszcze pytanie co do firm budowlanych. Czy ktoś miał styczność lub jest w posiadaniu informacji dotyczących firmy ROMBUD z Suchego Lasu?

  4. #1364

    Domyślnie

    Hej,

    Naprawdę nikt nie miał sprawdzonej ekipy wod-kan c.o.? Czy w Poznaniu są sami partacze niegodni polecenia?

    Nadal poszukuje.

    Pozdrawiam
    Artur

  5. #1365
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MAAK91

    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    poznań
    Kod pocztowy
    61-261
    Posty
    2

    Domyślnie

    Hej,witam wszystkich.Mam niecodzienny problem.W zeszłym roku podpisałem umowę z polecanym przez was wykonawcą na szpachlowanie oraz ocieplenie i zabudowę poddasza.Niestety sytuacja materialna zmusiła mnie do nagłego wstrzymania na jakiś czas budowy a podpisana umowa jest wiążąca dla obydwu stron.Uzgodniłem z wykonawcą,że jeżeli "podeślę mu robotę" to nie poniosę kosztów zerwania umowy.Tak więc jeżeli ktoś szuka kogoś do podobnych prac to proszę o kontakt na prif. Pozdrawiam

  6. #1366
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MarekV6

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Adam1982 - p.Zbyszko nadal ma ten sam numer 604 175 485

  7. #1367

    Domyślnie

    Witam,
    Poszukuję ekipy do wykonania podbitki, Czy możecie kogoś polecić? Budowa w okolicy Poznania

  8. #1368
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MarekV6

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.
    Szukam dobrej ekipy do "odwodnienia" .
    Deszcz ---> rynny ---> rozsączenie wody !
    Poznań !

  9. #1369

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajerzyk Zobacz post
    Naprawdę nikt nie miał sprawdzonej ekipy wod-kan c.o.? Czy w Poznaniu są sami partacze niegodni polecenia?
    Mi wod.-kan. robi ekipa z Kalisza (buduje na południu Poznania) i ma obiecane CO i odkurzacz centralny - widziałem ich pracę na innej budowie i moim elektrycznym okiem wydaje się naprawdę dobrze. Póki co, zrobili mi kanalizację podposadzkową i jestem umiarkowanie zadowolony (praca wykonana bez zastrzeżeń, ale musiałem im pomóc załatwić zagęszczarkę, bo chyba planowali na 2 dni to rozłożyć a ich 'zgniotłem' w jeden dzień - w sumie żaden problem bo w pobliżu jest wypożyczalnia sprzętu budowlanego i akurat mieli, ale jakby nie mieli to groziło mi przesuwanie wylewania chudziaka, a i tak murarz już z miesiąc w plecy jest).

    Znajomi, którzy się budowali nie polecali ich ekip wod.-kan. i CO, także może po prostu w tej dziedzinie ciężko o dobrego fachowca.

    W sumie to wychodzi na to, że na razie sąsiad na koparce jest jedyną ekipą z Poznania na mojej budowie nie licząc dostaw piachu i betonu także coś może być na rzeczy.

  10. #1370

    Domyślnie

    Artur, mozesz na priv podac te ekipe?

  11. #1371
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafalowy

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Arianowo
    Kod pocztowy
    88-020
    Posty
    16

    Domyślnie

    Szukam dobrego płytkarza i ekipy od elewacji z okolic Wrześni k. Poznania.

  12. #1372

    Domyślnie

    Cześć,

    Szukam fachowca do położenia 15m2 płytek na balkonie. Czy ktoś mógłby kogoś polecić?

  13. #1373
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    brazylia29

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    93

    Domyślnie

    Mogę polecić znajomego płytkarza ,ale jak z terminami to nie wiem,trzeba zapytać. 663503625

  14. #1374

  15. #1375
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adam1982

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    163

    Domyślnie

    cześć,
    możecie polecić kogoś sprawdzonego od wewnętrznych schodów drewnianych z poznania i okolic?
    Schody na beton, kogoś kto zrobi to dobrze
    Chciałbym chociaż przez ostatni etap przejść bez stresu.

  16. #1376
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafalowy

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Arianowo
    Kod pocztowy
    88-020
    Posty
    16

    Domyślnie

    Jakaś dobra ekipa od wewnętrznej instalacji gazowej : skrzynka - kocioł gazowy.
    Poznań/ Września

  17. #1377

    Domyślnie

    Cześć,
    mogę z czystym sumieniem polecić schody od http://www.schodyjaskulecki.pl - długi termin oczekiwania, ale schody zrobione pięknie, dodatkowo zrobili i zamontowali drewnianą barierkę jako ochronę przed dzieckiem
    pozdrawiam

  18. #1378

    Domyślnie

    Drodzy forumowicze,

    Czy moglibyście polecić jakieś firmy, które fachowo wykonują elewacje? Sprawdzałem kilka ekip i nie jestem zadowolony z efektów ich pracy, także jakby ktoś mógł polecić kogoś, kto robi to naprawdę dobrze, to byłbym zobowiązany.

  19. #1379
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubix Zobacz post
    Drodzy forumowicze,

    Czy moglibyście polecić jakieś firmy, które fachowo wykonują elewacje? Sprawdzałem kilka ekip i nie jestem zadowolony z efektów ich pracy, także jakby ktoś mógł polecić kogoś, kto robi to naprawdę dobrze, to byłbym zobowiązany.
    Niezwykle rzadko polecam, Poznań i okolice: Mateusz Powrózek 721668808
    o terminach na ten rok zapomnij, ale warto poczekac na czlowieka.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #1380

    Domyślnie

    Witam,
    ja na szczęście już skończyłem budowę i dzięki forum znalazłem kilku fachowców i się nie zawiodłem. Jeśli miałbym kogoś polecić i nie wstydzić się za nich to byliby to:
    Tynkarz - Radek Kosz spod Gniezna - super facet, kultura i profeska 603 530 357. Robił u mnie tylki Dolina Nidy Beta na gotowo bez szpachlowania. Tak jak się umówiliśmy kilka miesięcy wcześniej, tak był. Kąty się zgadzają, nie mam uwag. Kontakt jest do dnia dzisiejszego
    Cieśla/ Dekarz - Tomek Surowiec 600 278 128 - również zna się na robocie, zawsze odbiera tel, bardzo dobra współpraca i piękny dach. Aż miło było patrzeć na każdy etap. Robił także ocieplenie, również wszystko zagrało jak powinno
    Posadzki - Adrian Bartkowiak - 509 131 288 - powiem tak, przyjechał, pomierzył, wylali beton, tyle. Potem na pomiarach przed firmę parkieciarską Natur Wod, którą również polecam okazało się że beton jest jak skała i nic nie trzeba wzmacniać. Klasa
    Instalator - szczyt rankingu Krzysztof Wachowiak 601 082 777. Po pierwszym spotkaniu miałem mieszane uczucia, ale zdecydowałem się na niego ponieważ robił u kumpla w Dopiewie i się nie zawiodłem. Super kontakt, doradztwo i pełna profeska. Na każdym etapie wszystko tłumaczył doradzał co warto czego nie. Chyba jeden z niewielu fachowców nie traktujących inwestora z góry. Na każde moje pytanie czy o instalacje czy o piec zawsze cierpliwie tłumaczył, nie żałował czasu. Pomógł załatwić towar w dobrej cenie i to z wysokiej półki - TECE , Geberit, Viteco. U mnie nr 1
    Jakby ktoś potrzebował jakiś porad budowlanych lub zdjęć z mojej budowy - nie ma problemu chętnie udostępnię.
    Budowa - Gmina Czerwonak

Strona 69 z 70

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony