dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 325

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Budujemy DN Karen

    Jeden z forumowiczów namówił mnie do przeniesienia dziennika na forum. Pojawi się więc na początku kilka wpisów z jednego dnia. Przepraszam jednocześnie forumowiczów którzy wpisali się na blogu ale tych wpisów tu nie będzie.A więc od początku.

    29.11.2011
    Na początek co już jest.
    Działka od dawna. Przygotowujemy do budowy trzeba stare rozebrać i posprzątać. Tą częścią zajął się szwagier. Stara stodoła zniknęła w jeden dzień a drzewo mu się przyda.
    Zostało trochę podmurówki z kamienia ale to załatwimy na wiosnę. Warunki zabudowy po 3 m-cach się uprawomocniły. Długo bo rejon został wpisany do otuliny sulejowskiego parku krajobrazowego. Projekt to DN Karen typowy - za tydzień odbieramy po poprawkach od projektantki. Technologia ustalona - będzie płyta fundamentowa, ściany ytong 24 plus 25 styro, na dachu pełne deskowanie i papa na początek a potem dachówka albo blacha zależy co postanowi inwestor (żona). Kominy i kanały wentylacyjne powyrzucane. Niestety inwestor się uparł na kominek i jeden komin będzie ale wyrzucony z domu na zewnątrz. Poddasze będzie ocieplane pianką. Ogrzewanie podłogowe na bazie PC. Wentylacja z reku. Mam zamiar do końca roku zakończyć papierologię i zabrać się do konkretów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0038.jpg
Wyświetleń:	1410
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	132644
    Ostatnio edytowane przez plusfoto ; 22-08-2012 o 22:14
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony