dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 72
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1427
  1. #201

    Domyślnie

    picco bardzo dziękuję za zdjęcia! Super się prezentuje domek

  2. #202

    Domyślnie

    Pokazujecie zdjecia domu to też pokaże ) Dom jak już pisałem troszkę zmieniony w stosunku do oryginału. Pozbyliśmy się balkonu i powiekszyliśmy okno w salonie ma 240 x 170. picco dziekuje za radę z kuchnia. Możesz pokazać nam swój projekt kuchni. )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom_salon_kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	1268
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	260964Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom_salon_kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	1090
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	260965Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom_salon_kuchnia3.jpg
Wyświetleń:	1044
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	260966Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom_zewn.jpg
Wyświetleń:	1135
Rozmiar:	66,5 KB
ID:	260967

  3. #203

    Domyślnie

    mgeo zastanawiam się, czy zmienialiście układ schodów i zmniejszaliście łazienke? bo widzę, ze macie mały schowek pod schodami:>

  4. #204

    Domyślnie

    Mgeo gratuluję odwagi wstawienia zdjęć w środku domu, już z zewnątrz chyba każdy kto chciał to zobaczył bo tych zdjęć pojawia się dużo, ale środek ciągle pozostawał zagadką. Także dziękuję bardzo przynajmniej ja bo wiem jak to mniej wiecej wygląda a wygląda super, wydawało mi się że będą małe pomieszczenia a nie jest tak źle. Mam pytanie, czy ta ściana dzieląca salon od kuchni została u Ciebie zwężona a co za tym idzie otwory miedzy kuchnią a salonem i przedpokojem a salonem zwiększone?? Bo może to złudzenie ale jakieś szerokie się wydają, co oczywiście mi się podoba. Co do projektu kuchni to macie fajny projekt. My myśleliśmy o bardzo podobnym do waszego z tym, że ściana dzieląca przedpokój od kuchni znajduje się u nas na przeciwko schodów. A raczej nie jest to ściana a taka meblościanka że po jednej stronie tj w kuchni mamy zabudowe od ziemi do sufitu (tak jak u Was) i ze strony przedpokoju tak samo (dzieki temu mamy szafe). Drugi projekt jaki na razie mamy to tak jak pisał wcześniej Zyh po jednej stornie blat roboczy w kuchni a od strony salonu (jadalni) taki barek, ale to zalezy kto co chce i co się komu podoba. Ale tak samo ciągle myślę o tym co z miejscem do jedzenia którego teraz nie ma :/

  5. #205

    Domyślnie

    Tak zmniejszyliśmy łazienkę kosztem wygodnych schodów. Jesteśmy przekonani że na dole łazienka to tylko wc i umywalka wiec taka nam wystarczy, Wygospodarowaliśmy mały schowek pod schodami być może będzie to jakaś mała spiżarka. Nie mamy wejścia na strych z mieszkania. W garażu będą schody na strych bo tam planuje zrobić miejsce na strych na sprzęt, opony, narzędzia, itp.

    Anna88 co do ściany dzielącej salon i kuchnie to początkowo żona chciała kuchnię półotwartą i w miarę jak budowaliśmy dom nasz pomysł się zmieniał i teraz bardziej jesteśmy ku otwartej kuchni. Stąd tylko ta ściana ma chyba 70 cm szerokości. Nad kuchnią cały czas walczymy w głowach jak to ustawić by było miejsce siedzące, by było więcej szafek górnych .... ) chyba za dużo chcemy )

  6. #206

  7. #207
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sasza78

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    65

    Domyślnie

    w środku wygląda super.. chciałabym już być na tym etapie budowy... ah..

  8. #208
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sasza78

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    65

    Domyślnie

    mgeo jaką macie dachówke??? i jaki to kolor??

  9. #209
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zyh

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Biłgoraj
    Kod pocztowy
    23-400
    Posty
    136

    Domyślnie

    my z kuchni zrobiliśmy większe wyjście na 130cm żeby wygodniej się poruszać i w tej części będzie jadalnia w sumie tak jak w projekcie
    ale teraz mam inną zagwozdkę, mianowicie skosy będę murować, te oczywiście ocieplać a na skosach powstaje taki stryszek na którym można przechowywać rzeczy wrzuć i zapomnij tylko planuję, że domek wyjdzie energooszczędny a tu zrobię dziurę w skosach i będzie wiało i ciągnęło. znacie może jakieś schody składane dosyć szczelne i ciepłe?
    Ostatnio edytowane przez zyh ; 20-05-2014 o 11:27

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Napisał sasza78 Zobacz post
    mgeo jaką macie dachówke??? i jaki to kolor??
    mamy dachówkę coramic wienenberger kolor antracyt

  11. #211
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar picco
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-316
    Posty
    78

    Domyślnie

    Mgeo Poniżej wizualizacje naszej kuchni

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	1599
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	261308Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	1507
Rozmiar:	30,1 KB
ID:	261309

  12. #212

    Domyślnie

    Cytat Napisał picco Zobacz post
    Mgeo Poniżej wizualizacje naszej kuchni

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	1599
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	261308Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	1507
Rozmiar:	30,1 KB
ID:	261309
    Picco
    Projekt poprostu rewelacyjny, nie ma to co wizualizacja, swietnie rozwiązane miejsce do siedzenia poprostu jestem zachwycona mamy bardzo podobny projekt ale niestety bez wizualizacji czego nie byłam sobie w stanie wyobrazić, Różnica jest taka że tam gdzie wy macie lodówkę ja mam cargo a lodówkę mamy koło zlewu w rogu, tam gdzie wy macie miejsce do jedzenia my mamy witrne z szybą mleczną podświetlaną gdzie maja być szkła typu kieliszki zastawy stołowe itp. Ale teraz zastanawiam się czy nie zmienić tego

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał picco Zobacz post
    Mgeo Poniżej wizualizacje naszej kuchni

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	1599
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	261308Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	1507
Rozmiar:	30,1 KB
ID:	261309
    Mnie też się wasza kuchnia bardzo podoba. Wizualizacja bardzo pomaga ) - wygląda super. bardzo dziękuje za visu
    Widać że wszyscy będziemy mieć w miare podobne kuchnie - przy oknie zlew, piec na ścianie kuchnia-mał pokój. Natomiast diabeł tkwi w szczegółach i jak bym nie kombinował to nie wpadłem na pomysł ukrycia tego stolika w tej wnęce.

  14. #214
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tryfan
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-354
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał mgeo Zobacz post
    Widać że wszyscy będziemy mieć w miare podobne kuchnie - przy oknie zlew
    To my się wyłamujemy z tego schematu. Na wniosek żony zlew nie będzie pod oknem. Raz że mamy okno od południa, więc chodzi o to aby nie było za gorąco przy zmywaniu, dwa że chcemy mieć łatwy dostęp do otwierania okna, a z tym częsty problem (owszem da się to zorganizować, ale jednak problem...).
    Jakby ktoś był zainteresowany załączam wizualizację z programiku IKEI (nie taka piękna wizualizacja, ale daje pogląd rozmieszczenia mebli).
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 1.JPG
Wyświetleń:	852
Rozmiar:	35,7 KB
ID:	261897  
    Co z tego, że rurę Pan trzy razy mierzył, skoro montowałem ją ja??

    Będzie Pan zadowolony...

  15. #215
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andrzej7771

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łęczyca
    Kod pocztowy
    99-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    czy buduje kto Realnego II w województwie łódzkim? zastanawiamy się z żona nad zakupem tego projektu ale jeśli byłaby możliwość to chcielibyśmy zobaczyć na żywo ten domek i rozkład?

  16. #216

    Domyślnie

    Tryfan
    Na jakim jesteście etapie w budowie?? Macie już stan surowy?? Chcielibyśmy jakiś domek obejrzeć na żywo a budujecie się w pobliżu Wrocławia dlatego jakby było już co zobaczyć i byś wyraził zgodę to jesteśmy chętni.

  17. #217
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tryfan
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-354
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna 88 Zobacz post
    Tryfan
    Na jakim jesteście etapie w budowie?? Macie już stan surowy?? Chcielibyśmy jakiś domek obejrzeć na żywo a budujecie się w pobliżu Wrocławia dlatego jakby było już co zobaczyć i byś wyraził zgodę to jesteśmy chętni.
    Chętnie byłbym już na bardziej zaawansowanym etapie, ale na razie dopiero co fundamenty zrobione (patrz zdjęcia). Plan jest taki, żeby do września wymurować co trzeba i we wrześniu ruszyć z dachem, ale jak to wyjdzie to zobaczymy, bo co chwilę nowe wyzwania... Jakby taki stan też interesował to jak najbardziej zapraszam, nawet choćby jutro, bo będę kilka godzin na budowie - piach mi mają przywieźć...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20140612-00283.jpg
Wyświetleń:	241
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	266282   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20140612-00284.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	266283  
    Co z tego, że rurę Pan trzy razy mierzył, skoro montowałem ją ja??

    Będzie Pan zadowolony...

  18. #218

    Domyślnie

    Witam,
    jesteśmy z Mężem na etapie wybierania projektu. Bardzo spodobał nam się projekt Rawena II. zastanawia mnie jednak czy salon a zwłaszcza kuchnia nie są nieco zza małe. Myślałam nad rezygnacją ze spiżarki, ale nie bardzo jest możliwość umieszczenia jej gdzie indziej, a wolałabym żeby jednak spiżarka w domu była... natomiast salon myśleliśmy żeby powiększyć przez wydłużenie ściany od strony ogrodu (rezygnacja z "półcienia" chyba tak to sie nazywa) Czy możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami? bardzo byłabym wdzięczna za przesłanie zdjęć na maila jeśli ktoś by mógł, a do osób budujących w okolicach Rzeszowa miałabym pytanie czy istniałaby możliwość obejrzenia projektu (lub wersji) w "realu
    Pozdrawiam

  19. #219

    Domyślnie

    Tryfan

    Aha no to my jesteśmy już za tym etapem. Mamy stan 0 i od jutra mamy zacząć stawiać mury. Jednak my robimy systemem gospodarczym i sami bez ekip wiec pewnie do jesieni może będziemy mieć strop, a Wy zapewne więcej wiec może na jesieni w takim razie odwiedzimy Waszą budowę

  20. #220

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyna Zobacz post
    Witam,
    jesteśmy z Mężem na etapie wybierania projektu. Bardzo spodobał nam się projekt Rawena II. zastanawia mnie jednak czy salon a zwłaszcza kuchnia nie są nieco zza małe. Myślałam nad rezygnacją ze spiżarki, ale nie bardzo jest możliwość umieszczenia jej gdzie indziej, a wolałabym żeby jednak spiżarka w domu była... natomiast salon myśleliśmy żeby powiększyć przez wydłużenie ściany od strony ogrodu (rezygnacja z "półcienia" chyba tak to sie nazywa) Czy możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami? bardzo byłabym wdzięczna za przesłanie zdjęć na maila jeśli ktoś by mógł, a do osób budujących w okolicach Rzeszowa miałabym pytanie czy istniałaby możliwość obejrzenia projektu (lub wersji) w "realu
    Pozdrawiam
    Do Anyna

    Witam. Jesteśmy z okolic Łańcuta, Leżajska czyli w sumie niedaleko Rzeszowa. Budujemu Rawenę. Obecnie jesteśmy na etapie zalanego stropu nad parterem. Może to niewiele do obejrzenia, ale już mniejwiecej widać jak wygladają pomieszczenia na dole.Jesli chodzi o moje spostrzeżenia to faktycznie kuchnia jak dla mnie jest mała. Ciągle myślę jak to wszystko rozplanować aby pomieścić jak najwięcej szafek i zrobić jakieś miejsce do siedzenia. Prawdopodobnie zrezygnujemy ze spiżarki( trudno ) Minusem dla mnie jest wiatrołap, który jest też bardzo mały. Już ktoś tutaj wcześniej na forum napisał, że normalnej wielkości szafa się tam nie zmieści i to jest prawda. Trzeba będzie coś kombinować Jeśli chodzi o ten "podcień" w salonie to u nas jest wg. projektu.
    Co do reszty pomieszczeń na dole to są ok.
    Pełne zdanie będziemy mieć jak już dom będzie cały wymurowany i przykryty dachem Na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni.
    Jeśli mają państwo ochotę to zapraszam do obejrzenia.
    Pozdrawiam

Strona 11 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony