dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Temat: forum

  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Co to za forum gdzie moderator wywala część postów
    wg własnego widzimisia?

  2. #2

    Domyślnie

    A co to są "posty"?

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Tak chyba mówią na to co przed chwilą napisałaś/eś.
    A'propos usuwania zaglądam tu od niedawna, widziałem fajną
    grupę ludzi, którzy trochę na wesoło, ale jednak wymieniali
    doświadczenia związane z budową ogólnie.
    A nawet trochę więcej. Jednak Muratorowi chodzi o to, by forum kręciło się jak najbliżej Muratora właśnie (marketing).
    Wg mnie jeśli wypowiedzi są zgodne z regulaminem to ich nie ruszać.


  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Masz rację, a jaki temat Ci się zgubił?. Może został przeniesiony do innego działu. Spróbuj znaleźć przez funkcję "szukaj" w prawym górnym rogu.

  5. #5

    Domyślnie

    Pewnie chodzi Ci o wątek "nieprzyjemny zapach" - został on przeniesiony do klubu budujących ponieważ stał się towarzyskim wątkiem a nie budowlanym. Nie widziałam jeszcze żeby redakcja kasowała watki - przenosi je tylko
    pozdrowienia
    Agnicha

  6. #6

    Domyślnie

    Ja również nie zauwarzyłem kasowania wątków. Kiedyś coś mi zginęło i po czasie kapnąłem sie, iż jest w innym dziale.
    Tak na marginesie to są wątki które mogłyby byc kasowane - nie chodzi mi tu o cenzurę, ale o porzadek na forum. Na temat tego wątku szerzej pisałem w temacie technicznego działania forum - coś w tym rodzaju.

    Anonimowy - zauważyłem, że przyjąłeś negatywna politykę w stosunku do forum. Najpierw kwestia anonimowych, teraz wycinanie wątków. Po co te nerwy.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    I znów mamy Forum uporządkowane,konkretne fachowe.Chce się w nim uczestniczyć.
    Wprawdzie blondynka swoje spostrzeżenia objawia zbyt spontanicznie,ale pięknej kobiecie można to wybaczyć.
    Oby było tak zawsze.Życzmy sobie tego.
    Ana marginesie.Co może zrobić człowiek zbuntowany i zdesperowany?Tak się chyba tworzą rewolucje.

  8. #8
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Dobre słowo Kołnierzyka 44 to dla nas prawdziwa nagroda. Dziękujemy. ATP

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Szkoda tylko, że nie ma tak szybkiej wypowiedzi przy niektórych zarzutach (chodzi mi konkretnie o pewne mankamenty techniczne, które zgłaszaliśmy), ale potwierdzam, że generalnie Forum było i jest suuuuperaste.


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2002-03-26 10:44 ]</font>

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    No właśnie tylko może lepiej nie chwalić bo się zepsuje. Niech chwal dnia przed zachodem słńca.

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nieznany

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Redakcjo! Do Ogrodu wszedl kret i ryje. Chyba zaklada alarm albo kupil sobie telewizor i ciongnie sobie antene. Wejdz tam i obejrzyj sobie jego kopczyki. A moze by go tak pogonic nowym srodkiem na krety? Srodek ten nazywa sie "Regulamin 3"

  12. #12

    Domyślnie

    A ja uważam, że w dysputy dotyczące ważnych zagadnień technicznych powinien co jakiś czas wkraczać fachowiec z redakcji. Jeżeli forum ma nam wszystkim pomóc w poprawnym budowaniu to redakcja powinna się w nie aktywnie włączać i reagować na wypowiedzi, które stoją w jawnej sprzeczności ze sztuką budowlaną. Czasami też, wydaje mi się, potrzebny jest arbiter-fachowiec, który rozstrzygnie prowadzone spory. W wielu postach z "Wymiany doświadczeń" ścierają się sprzeczne poglądy na dany temat i czytający je laik, który chce się czegoś dowiedzieć, dostaje tylko zamętu w głowie.

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    A mnie się wydaje, że redakcja nie byłaby redakcją, a forum - nie forum, gdyby interweniowali. Na temat fachowych sposobów budowania możesz sobie przeczytać w "Muratorze". Każdy buduje tak jak chce, pod warunkiem, żeby było w miarę zgodnie z projektem. Zawsze znajdziesz fachowca, który zrobi tak jak będziesz chciał. Dla jednego poprawne budowanie to lepianka z trzciny, dla innego pałac z kamienia o powierzchni X0000 m2. Każdy pisze to co chce, najwyżej go wyrzucą, za to, że niezgodnie z regulaminem.
    Jak chcesz poczytać fachowców, to kup "M". Oni też chcą zarobić.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Przypominam sobie pytanie forumowicza który pytał czy może zastosować jakieś "rewolucyjne" rozwiązanie konstrukcji nośnej ścian - pomysł ten zaproponował mu murarz.
    Ktoś z redakcji odpisał cytuję - "stanowczo odradzamy". Na tym dyskusja się zakończyła. Sądzę, że takie interwencje redakcji w sprawach mogących sprowadzić zagrożenie budowlane jest jak najbardziej oczywiste i przez nas oczekiwane.

  15. #15

    Domyślnie

    On 2002-05-20 14:25, helism wrote:
    Każdy buduje tak jak chce, pod warunkiem, żeby było w miarę zgodnie z projektem. Zawsze znajdziesz fachowca, który zrobi tak jak będziesz chciał.
    Z takim podejściem do sprawy każdy dom będzie dla wroga, nie tylko ten pierwszy.

    Wowka, no właśnie. Chodziło mi o reakcję "...na wypowiedzi, które stoją w jawnej sprzeczności ze sztuką budowlaną..."

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-05-21 07:47 ]</font>

  16. #16

    Domyślnie

    Mowcie co chcecie, ale to jest bardzo dobre forum. Co wiecej - ma "ducha", jest juz wcale nie tak male grono osob latwo rozpoznawalnych. Szkoda tylko, ze "Budowlaniec" zamilkl.

  17. #17

    Domyślnie

    Ja jestem pod wielkim wrażeniem, naprawdę.
    Tak wiele informacji, tak wiele uroczych ludzików tu stukających
    aż żal odchodzić.............spać
    Buziaki


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony