dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie pomoc brązowiejącym iglakom

    jak? pozdrawiam ana

  2. #2

    Domyślnie

    A dlaczego brązowieją?
    To trzeba wiedzieć, żeby ewentualnie pomóc.
    Pozwólcie roślinom spokojnie rosnąć, bez cudowania i zbędnych wynalazków !
    Nie udzielam już porad na priv. Proszę do mnie nie pisać i nie przesyłać zdjęć

  3. #3

    Domyślnie

    nie wiem .mamy posadzonychkilka różnych krzewów i tylko na jednym zauważyłam cyprysiku lawsosa odm. iwonne brązowienie.pozdr. ana

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli brązowienie dotyczy igieł cyprysika starych tzn. wewnątrz krzewu to jest to normalne zjawisko. Proszę zwrócić uwagę czy w miejscu starych igieł uschnietych nie wyrastają już nowe .
    Brązowienie młodych (zewnętrznych) igieł może być jakimś problemem ale należy ustalić przyczynę. Ja zdalnie nie mam takiej możliwości.
    Pozwólcie roślinom spokojnie rosnąć, bez cudowania i zbędnych wynalazków !
    Nie udzielam już porad na priv. Proszę do mnie nie pisać i nie przesyłać zdjęć

  5. #5

    Domyślnie

    serdeczne dzięki za zainteresowanie ! właśnie ten iglaczek najbardziej mi się podoba , może od mojego zapatrzenia on brązowieje ..... tak pośrodkukrzewu i bardziej przy koncu"gałęzi" ni wiem czy mogę go nawozić ? czy zastosować nawóz przeciw brązowieniu iglaków pozdrawiam ana

  6. #6

    Domyślnie

    serdeczne dzięki za zainteresowanie ! właśnie ten iglaczek najbardziej mi się podoba , może od mojego zapatrzenia on brązowieje ..... tak pośrodkukrzewu i bardziej przy koncu"gałęzi" ni wiem czy mogę go nawozić ? czy zastosować nawóz przeciw brązowieniu iglaków pozdrawiam ana

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mag

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    190

    Domyślnie

    A kiedy je posadzilas? Jesli w tym lub zeszlym roku, to moze poprostu nie podlewasz tak czesto jak tego potrzebuja i usychaja?
    Moze to byc rowniez choroba, na wszelki wypadek odetnij galazke i idz z nia do centrum ogrodniczego, albo do sklepu ze srodkami ochrony roslin, tam powinni Ci doradzic.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony