dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Folia paroprzepuszczalna!???

    Witam!
    Jestem na etapie ocieplania szkieletowca i jest to bardzo trudny temat! Wata drzewna , skalna a może pianka pur! Az sie w głowie miesza!
    No i chyba zostane przy wełnie kamiennej rockwoola superrock. No a teraz sprawa foli paroprzepuszczalnej- jakie polecacie, jakie stosowaliscie u siebie bo zróżnicowanie cenowe za metr jest ogromne od 2 zł do 15! Wasze uwagi wskazówki ???? Z góry dziekuję!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    wnoszę, że masz na myśli wiatroizolację? Praktycy oraz mędrcy uczeni polecają Tyvek.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    za 2 zlote to można nabyć jeno folie budowlana...w pięknym kolorze noir ( czarny)
    paroizolacyja zaczyna sie od 7 zeta i biegnie ostro w gore ( zazwyczaj bywa w kolorze yellow ( zółtym )

  4. #4

    Domyślnie

    Folia paroprzepuszczalna to chyba pytasz o folie wiatroizolacją to tak jak podpowiadał Yorey Tyvek HouseWrap.
    A jeżeli chodzi Ci o folię paroizolacyjną to ja bym brał Rockwoola razem z wełną. Zawsze to wyjdzie taniej.
    Można i zapłacić 7 zł za paroizolację. Tylko przy takiej cenie to należało by się spodziewać nadzwyczajnych zdolności od zwykłego polietylenu.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,
    Folia paroprzepuszczalna to chyba pytasz o folie wiatroizolacją to tak jak podpowiadał Yorey Tyvek HouseWrap.
    A jeżeli chodzi Ci o folię paroizolacyjną to ja bym brał Rockwoola razem z wełną. Zawsze to wyjdzie taniej.
    Można i zapłacić 7 zł za paroizolację. Tylko przy takiej cenie to należało by się spodziewać jakiś nadzwyczajnych zdolności od zwykłego polietylenu.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony