dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 64

Temat: Jakie meble?

  1. #41

    Domyślnie

    Hm, mam jakąs obsesje na punkcie "pasowania", stąd moje wątpliwości

  2. #42

    Domyślnie

    Tak trochę ale przy okazji tych sołon na kaloryfery, czy widzieliście jakieś wykręcone modele ładne same w sobie ?

  3. #43

    Domyślnie

    To mnie trochę pocieszyliście, że lampy nie musza być z jednej serii i jest szansa, że będzie to dobrze wyglądało. Które lampy według Was lepiej by pasowały?? Białe- white ring czy raczej czarne???
    ledzę watek o salonach, podglądam co można by powiesić nad narożnikiem i stołem.... Może zdjecia w ramkach???

  4. #44

    Domyślnie

    A może nad narożnikiem plakaty? Np. Mleczki czarno=biale???
    edit:
    albo coś w kolorze np. stąd?? http://tajnekomplety.osdw.pl/oferta/...30?per_page=36
    Ostatnio edytowane przez milady ; 01-08-2013 o 01:17

  5. #45

    Domyślnie

    Żonka podpowiada, żeby ocieplić roślinami

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    paulusia123

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    6
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ładne wnętrze, choć dosyć zimne. rzeczywiście można by ogrzać kwiatkami, ale ja też bym zawiesiła kolorowe obrazy na ścianie, żeby przełamać tą otaczającą biel

  7. #47

    Domyślnie

    No właśnie, kolorowe obrazy, szukam czegoś niebanalnego, co mogłoby pasowac i na razie bezskutecznie. Postanowliliśmy z mężem, że zamawiamy białe plisy.
    Kwiatki ok- na kuchennym parapecie trzy identyczne niałedoniczki z ziołami np. z bazylią, która schodzi u nas w dużych ilościach???

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał milady Zobacz post
    Nasz salon połączony z kuchnią wygląda tak:
    Lampa z serii tych, które wisza nad stołem wygląda marnie w drugiej częsci salonu, samotnie, jest za mała (przypomina mi wiszącego plemnika). Chcieliśmy taką samą do kuchni, ale jak widzicie, nie wygląda to dobrze. Zatem podsumowując potrzebujemy 3 lamp: stojącą do czytania, w drugiej czesci salonu zamiast tej, która jest do tej pory i w kuchni. Ta nad stołem nam się podoba i nie chcielibyśmy jej zmieniać. Czy myślicie, ze uda się coś do niej dobrać??? Żeby nie zawracać Wam sto razy głowy, czy możecie mi doradzić jeszcze co powiesić na tych gołych ścianach??? Myślałam o żywych, kolorowych plakatach/obrazach, na razie nic konkretnego nie znalazłam. Na kaloryferze obok stołu stoi grafika, którą dostałam od przyjaciółki, ale ta grafika chyba niestety nie pasuje do stylu mieszkania. Co dalibyście w okna??? Myślę o plisach, mamy tak ładny widok, że żal nam go zasłaniać na stałe.
    Lampa wygląda kapitalnie, tzn ta seria lamp! skojarzenie z plemnikiem to chyba już lekka obsesja, ale nie wnikam (żartuję ) skąd ją macie? W Agata Home widziałam sporo bardzo podobnych, jak nie identycznych: http://agatahome.pl/1-Katalog,produk...y,wiszace.html

  9. #49

    Domyślnie

    Cieszę się, że Ci się podobają Nasze lampy są firmy Azzardo, prawdopodobnie tą pojedynczą będę niedługo sprzedawać w okazyjnej cenie (zdecydowaliśmy się na plafony czarne koła, choć kusiły nas białe pokazane przez Elfir, ale przy białym suficie może być mdło).

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    parco

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-253
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał milady Zobacz post
    prawdopodobnie tą pojedynczą będę niedługo sprzedawać w okazyjnej cenie (
    Jaka będzie cena?
    Tak przy okazji gratuluję ładnej kuchni
    Serdecznie zapraszam na stronę zaprzyjaźnionej firmy Architekt Warszawa

  11. #51

    Domyślnie

    cena lampy do negocjacji

    Miło słyszeć, że kuchnia się podoba

  12. #52

    Domyślnie

    Ok, ruszamy do zmian, zaczynamy od zabudowy grzejników Bo trochę straszą Żałuję, że nie pomyślałam o tym na etapie remontu
    Co myślicie o takim panelu: http://moduloshop.istore.pl/pl/geo-130-hg-polysk.html ? Nad narożnikiem, obok tego panelu, tak jak proponowała Elfir zabudowa karton-gipsowa, tylko zastanwiamy się jak to połączyć tzn. co dać nad panel, tzn. na górę?

    I jeszcze szukamy dywanu pod stolik kawowy Ostatnio Elfir proponowała komuś w białe czarne pasy, czy myslicie, że u nas tez by pasował?

  13. #53

    Domyślnie

    Powiedzcie jeszcze proszę, czy osłony na kaloryfer wybrać w macie czy w połysku? Meble w salonie i kuchni są w połysku, ale do zabudowy karton gipsowej pewnie lepiej pasowałby mat...

  14. #54

    Domyślnie

    Witajcie, z racji posiadania małego pełzaka, który wszędzie wejdzie, trochę zmieniły nam się priorytety i już w poniedziałek chcemy zamówić drzwi do przedpokojowej wnęki z pralką, proszkami itp. Wygląda tak:

    Ściany są w kolorze Light Grey Beckers'a, drzwi do łazienki, która znajduje się obok są białe matowe, po lewej znajduje się salon. Pomóżcie proszę jakie drzwi wybrać: myślałam o białych matowych ze wstawką z czarnego lacobelu... Co o tym sądzicie?

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    białe matowe. Wstawki ze szkla nieporzebne

  16. #56

    Domyślnie

    Elfir, dziękuję

    A jak podzeliiłabyś szafę? Xhcemy mieć ze względów praktycznych drzwi łamane.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    pralka za jednym skrzydłem, aby mieć dostęp bezotwierania dwóch

  18. #58

    Domyślnie

    tak, podzielone na dwie części pionowo, a w poziomie, tez jakieś podziały?
    Coś jak pierwszy od lewej na dole?:
    http://nataly.pl/galeria/szafy-i-zabudowy?start=63

    Początkowo myśleliśmy o czymś takim jak poniższy, tylko z czarnym pasem i białymi drzwiami:
    http://nataly.pl/galeria/szafy-i-zabudowy?start=90

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zdjęcie przedstawia mały wycinek pomieszczenia. Trudno decydować o detalach dekoracyjnych.
    Ja preferuję maksymalną prostotę w małych pomieszczeniach. Tam jest wąsko, czy w ogóle będzie perspektywa do podziwiania dekoracyjnych wrąbków? .

  20. #60

    Domyślnie

    Poleciłabym do takie oświetlenie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	6,2 KB
ID:	285618

    Taki stół:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	6,6 KB
ID:	285619

    I takie krzesła do kuchni:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	9,1 KB
ID:	285620 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	20,8 KB
ID:	285621
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 21-10-2014 o 16:03

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony