dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 24
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 470
  1. #1

    Domyślnie ZLOT GRUP POŁUDNIOWYCH I WSZYSTKICH CHĘTNYCH...

    ZLOT GRUP POŁUDNIOWYCH
    I WSZYSTKICH CHĘTNYCH


    28 SIERPIEŃ 2004r.
    O G R O D Z I E N I E C

    Serdecznie zapraszam do Ogrodzieńca ...
    W związku z wyrazami zainteresowania ,,Spotkaniem integracyjnym” i zrobienia wspólnego ,,LLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUU w REALU”
    osób udzielających się na FORUM Muratora w Klubie Budującym, proponuję:

    TERMIN:
    28.08.2004r. – sobota.

    MIEJSCE:
    OGRODZIENIEC, budowa domu Ewy i Krystiana (róg Piastowskiej i Spacerowej), następnie KRĘPA (bo pogoda będzie piękna... ).

    PROGRAM (OTWARTY):
    - 12.00 – 15.00 – dojeżdżamy, oglądamy domek, częstuję gości kawusią i ciachem, dla dzieciaków też coś będzie...
    - 15.00 – xx.xx – wspólny grill na KRĘPIE , do tego ognisko i pieczonki (jak ktoś ma kociołek to proszę napełnić w domu, będzie więcej... ), no i jakieś pivco...
    - xx.xx – xx.xx – tę część programu ułożymy wspólnie, polegała będzie na ewentualnym udziale w ,,Dniach Ogrodzieńca”, może pojedziemy na zamek...

    JAK DOJECHAC :
    - od KRAKOWA – drogą ,,4” do Olkusza, dalej ,,791”, kilka metrów za białą tablicą ,,Ogrodzieniec” pierwsza w lewo to Piastowska, w dół do końca i po lewej...
    - od SOSNOWCA – drogą ,,4” w kierunku Olkusza, dalej ,,790”, przez Łosień, Niegowonice (za szczytem wzniesienia jest parking i punkt widokowy na skałkach, warto się zatrzymać) , 1000 metrów za białą tablicą ,,Ogrodzieniec” pierwsza w prawo to Spacerowa, drogowskaz na KRĘPĘ, na drugim skrzyżowaniu w lewo stoi mój domek...
    - od CZĘSTOCHOWY – do Zawiercia, dalej drogą ,,78” na Kielce, w Fugasówce w prawo ,,791” do Ogrodzieńca, ok.3km do centrum, gdzie skręcamy w prawo na ,,790” w kierunku Dąbrowa Górnicza, Łazy, ok. 800m droga w lewo to Spacerowa, drogowskaz na KRĘPĘ, na drugim skrzyżowaniu w lewo stoi mój domek...

    KRĘPA – to takie miejsce w lesie (1000m od mojego domku), gdzie są stawy, strumień, boisko, basen, brodzik dla dzieci, mini plac zabaw, kawiarnia, miejsca na ognisko...

  2. #2

    Domyślnie

    ZAPRASZAM OCZYWIŚCIE Z RODZINAMI...
    Dobry pomysł EDZI - LISTA UCZESTNIKÓW:
    gaga2, Adam_ , EDZIA, Aga J.G, joanka77, Grzegorz63, Wowka, kgadzina, Noel, Majka, ilona75, loop, magdak, Teska, pitbull, Agacka, Krystian, Ziaba, Enya, Uller, bodzio_g, Gosia Łódź, ...... a i REDAKCJA nie wyklucza swego udziału, przygotowyje nawet drużynę piłkarską...

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    OOO Krystaina co ja tu widzę jakiś zlot czarownic i czarowników z Forum.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Gdyby nie ta odleglosc od Trojmiasta ... chetnie bym sie przylaczyl.
    Pozdrowienia

  5. #5

    Domyślnie

    Krystian proponuje zrobic jakas taka wstpena liste kto by mogl przyjechac na spotkanie.

    Niniejszym sie wiec zapisuje

    Adam___

  6. #6

    Domyślnie

    Aga J.G. - ty też masz dobry start ze swojej Góry... zapraszam...
    Pagin - może jeszcze ktoś się skusi i będzie was więcej...
    (nocleg w warunkach ,,budowlanych" nieograniczony... )
    Adam_ - bez Ciebie sobie tego nie wyobrażam...

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Rozumię, że to jest lista obecności
    Deklaruję, że planuję być z rodziną, jak uda mi się namówić starszą córkę to może i na gitarze pogra,

  8. #8

    Domyślnie

    EDZIA - gitarę zabierzcie koniecznie, będzie nastrój to i nie trzeba będzie namawiać, na pewno znajdzie się ,,Ktoś" dla kogo córcia zechce zagrać...

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Krystian rozbieg to mam tylko czy czas pozwoli zobaczymy jesli tylko będziemy w stanie to się zjawimy
    Pozdrawiam Aga.

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie

    Krystian ja się skuszę Proszę o dopisanie nas na listę. Jeśli nam tylko coś nie wypadnie, bo trudno to przewidzieć na 2 miesiące do przodu to przyjedziemy na bank

    Pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Jezeli bedzie jechal ktos z okolic Dabrowy to moge Go zabrac.
    Bede mial 4 miejsca wolne w moim Astrolocie.Moze Grzegorz63 sie zabierze??
    Jak tylko dozyje do tego czasu

    Mam tez taka propozycje.
    Krystian zrobi liste wg swoich info kto przyjedzie a potem chetni beda kopiowali ja - na przyklad przez "cytuj" - i dopisywali sie osobiscie.
    Cos podobnego jest na autokaciku

  13. #13

    Domyślnie

    Adam_ - będę na bieżąco aktualizował listę w drugim poście na tej stronie...
    Oczywiście mam świadomość tego, że na prawie trzy miesiące przed terminem lista jest właściwie listą wstępną, ale dla mnie i to bardzo ważne, aby pewne sprawy dograć, chociażby ilość miejsc potrzebnych na samochody w okolicy domu lub na Krępie...

  14. #14

    Domyślnie

    Adam_ - będę na bieżąco aktualizował listę w drugim poście na tej stronie...
    Oczywiście mam świadomość tego, że na prawie trzy miesiące przed terminem lista jest właściwie listą wstępną, ale dla mnie i to bardzo ważne, aby pewne sprawy dograć, chociażby ilość miejsc potrzebnych na samochody w okolicy domu lub na Krępie...

  15. #15

    Domyślnie

    Krystian tak sobie mysle ze zeby zaparkowac 28 gdzies w poblizu Twojej rezydencji to trzeba bedzie przyjechac kolo poludnia ).
    Nie wiem jak tam z parkingami ale moze lepiej bedzie zostawic autka tam gdzie zaparkowaliscie a na Krepe sie przejsc na piechote.

  16. #16

    Domyślnie

    Adam_ - NA KRĘPIE TEŻ SĄ PERKINGI...
    a co do okolic mojego domu to spoko, porozmawiam z sąsiadami...

  17. #17

    Domyślnie

    No domyslam sie ze tez sa
    Ale predzej chodzi o logistyke.Zanim wszyscy dotra do swoich pojazdow,dojada i znajda miejsce do parkingowania to troche czasu pewnie uplynie.
    A przypuszczam ze Forumowicze nie zawioda i przybedzie ich sporo.

    A moze jakies drogowskazy porobic?
    Zeby sie nikt nie zgubil
    Znajac moje szczescie to ja bede pierwszym ktory sie zgubi

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Widzę że lista powstaje i ja też już na niej jestem mam nadzieję że tym razem nic nam nie ywpadnie i będziemy mogli przybyć.
    A o drgowskazach pogadamy jak będzie bliżej spotkania.
    Pozdrawiam Aga.

  19. #19

    Domyślnie

    Aga J.G jakby co to Ci juz pociag zorganizowalem
    Tylko bys musiala wstac baaardzo rano bo o 5 odjezdza
    Hihihihihihhihihi

    Jakbys jechala pociagiem to z Dabrowy moge odebrac.Akurat przyjezdza o 13.30 to by sie zdazylo do Krystiana na czas

  20. #20

    Domyślnie

    Proszę mnie uwzględnić w Powszechnym Spisie Gości!

Strona 1 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony