dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 24
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 470
  1. #461

  2. #462

    Domyślnie





    ... a niektórzy zaliczyli nawet zamek w Ogrodzieńcu,
    czy to przed, czy w trakcie, czy nazajutrz po Zlocie...
    Powyżej widok z Baszty: na Podzamcze
    i na podgrodzie w stronę południową...

  3. #463
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Ciekaw jestem czy trafią do mnie jeszcze jakies materiały ze zlotu...bo jak widać dokumentacje foto mamy juz całkiem obszerną

  4. #464

    Domyślnie rozeslij gdzie mozesz; szukana krew A Rh minus,

    KOchani forumowicze! Dzisiaj otrzymałam mailem taki oto apel od znajomego: rozeslij gdzie mozesz; szukana krew A Rh minus, na bialaczke dziecko gasnie, nr tel; 0602669076
    Niestety nie wiem, od kogo pochodzi ten dramatyczny apel, ale postanowiłam zamieścić go na forum, może znajdzie się ktoś odpowiedni , kto pomoże. Niestety nie znam żadnych szczegółów. Podobno sprawa jest bardzo poważna, ale nie znam osoby, która jest autorem tego apelu. Znajomy dostał ten apel od kogoś znajomego.
    Jak Bóg dał na dom, to da i na ogród...

  5. #465
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Bardzo smutny apel popytam wśród znajomych moja rodzina z grupą krwi A Rh plus
    Pozdrawiam Aga.

  6. #466
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Swojego czasu też bardzo się poruszałam tego typu apelami- jednak szybko mnie uświadomiono , że to blef...??
    Tylko po co? pytam się? po co???? Wtedy podpowiedziano mi bym sprawdziła telefon ... i faktycznie ktoś komuś zrobił żart- a przecież z takich rzeczy nie powinno sie żartować

  7. #467

    Domyślnie

    Enya dostałam ten sam sms. Trochę dziwne czyżbykrążył po całej Polsce i nie znalazł się żaden z taką grupą krwi. Parę miesięcy temu otrzymałam podobnego sms i wśród moich znajomych do których rozesłałam sms znalazł się ktoś z potrzebną grupą krwi. Ale niestety pod tym numerem telefonu zgłaszała się sekretarka mówiąca w języku angielskim. Przykre jest to że takie rzeczy się zdażają. Tym razem nie rozesłałam sms bo przy ostatnim razie było mi przykro że przyczyniłam się do naciągnięcia na koszty wiele osób którym się nie przelewa.

  8. #468

    Domyślnie

    Faktem jest, że ludzie którzy robią takie niesmaczne żarty, są po prostu żałośni. Ja osobiście szukałabym pomocy w podobnej sytuacji wszędzie, gdzie się da, ale podałabym pełną informację o dziecku i wymaganiach, natomiast ktoś kto podaje jedynie taką lakoniczną informację, chyba rzeczywiście jest mało wiarygodny. Cóż, miałam dobre intencje, tak więc zapomnijcie o tamtym poście.
    Jak Bóg dał na dom, to da i na ogród...

  9. #469

    Domyślnie

    Słuchajcie, właśnie oglądam wiadomosci na Polsacie. rozmawiają na ten temat. Faktycznie to oszustwo!!! Wierzyć mi się nie chce, że ktoś mógł być tak podły. Podobno te sms i maile chodziły w całej Polsce, tysiące ludzi przejęło się tą sprawą, teraz zajmie się tym prokuratura. I mam nadzieję, że znajdzie tego żałosnego człowieka, któremu przychodzą do głowy takie niesmaczne żarty.
    Jak Bóg dał na dom, to da i na ogród...

  10. #470
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sławek Agi J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    112

    Domyślnie

    Enya - a to numer. Ja też dostałem tego sms tydzien temu we wtorek. A teraz się dowiaduje od Ciebie że to jakieś prostaki naciągają ludzi , a potem jak rzeczywiście jest potrzebna pomoc to ludzie myślą że kolejne oszustwo i nic nie robią bo się sparzyli.

Strona 24 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony