dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46

Temat: Kadra Forum

  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie Kadra Forum

    Cytat Napisał Redakcja
    P.S. Mamy drużynę piłkarską, więc drżyj ekipo forumowa...
    Redakcja zebrała drużynę i pewnie już ostro trenują .
    My Forumowiczenie nie możemy być gorsi .
    Na polecenie "służbowe" Krystiana otwieram listę chętnych do zmierzenia się z GODNYM PRZECIWNIKIEM - REDAKCJĄ
    Otwieram zatem listę Kadry Forumowej.

    1. Bramka - Krystian / gospodarz ma swoje prawa a i gabarytowo odpowiedni - budzi respekt u przeciwnika
    No i są następni ochotnicy:
    2.Majka,
    3 pitbull,
    4 maksiu

    5 Uller
    6 Grzegorz63
    7 Teska
    8 mąż Teski

    9 AgaJG
    10 mąż Agi
    11 Olsen

    12 Loop
    Czekam na zgłoszenia dalszych.

  2. #2

    Domyślnie

    No to od jutra mam ostry trening bramkarski...

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    No to od dzis zasuwam na rowerku trenigowym zeby zgubic troche zbednych kilogramow.. no i biore od sasiada kasety z meczami z euro i podgladam technike i taktyke

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    No to od dzis zasuwam na rowerku trenigowym zeby zgubic troche zbednych kilogramow.. no i biore od sasiada kasety z meczami z euro i podgladam technike i taktyke
    Maksiu brawo !!!!
    I tak trzymaj, a reszta zawodników...proszę brać przykład z maksia i rozpocząć trening

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    W kwestii formalnej.
    Lista chętnych zawodników aktualizowana jest w pierwszym moim poście tego wątku

  6. #6

    Domyślnie

    [quote="EDZIA"]W kwestii formalnej.

  7. #7

    Domyślnie

    Podesłałbym mojego męża, ale bramka już zajeta a jest bramkarzem
    Doświadczona "budowlanka". hihiihihih to dla Tommcco

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosia Łódź
    Podesłałbym mojego męża, ale bramka już zajeta a jest bramkarzem

    może wypożyczyć kosę
    jak będzie ciężko to zostaje nieczysta gra


  9. #9

    Domyślnie

    modulor - podejrzewam, że kilka osób z Redakcji ( a i kilka z forum )chętnię tę kosę wypróbowało by na Tobie... , ale TY nie pękaj, wal do Ogrodzieńca - masz blisko...

  10. #10

    Domyślnie

    Przyznam szczerze, że z przyjemnością bym zagrał w tym meczu o ile jeszcze znajdzie się miejsce (chociażby w głębokiej rezerwie).
    Treningi rozpocząłem od wczoraj. Wykazuję się na razie całkowitym nie przygotowaniem kondycyjnym. Po dwudziestu minutach kopania piłki o mało co nie padłem. Ale ten element postaram się dopracować do meczu.
    Pozdrawiam.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał modulor
    Cytat Napisał EDZIA
    W kwestii formalnej.
    Lista chętnych zawodników aktualizowana jest w pierwszym moim poście tego wątku
    a może tak po prostu kupić ten mecz???
    Modulor prowadzę rozmowy w tym kierunku , ale bez kasy to można jedynie wynegocjowć wynik " Do przerwy 0:1" tylko nie wiadomo dla której drużyny

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Uller
    Przyznam szczerze, że z przyjemnością bym zagrał w tym meczu o ile jeszcze znajdzie się miejsce (chociażby w głębokiej rezerwie).
    Treningi rozpocząłem od wczoraj. Wykazuję się na razie całkowitym nie przygotowaniem kondycyjnym. Po dwudziestu minutach kopania piłki o mało co nie padłem. Ale ten element postaram się dopracować do meczu.
    Pozdrawiam.
    Uller z takim nastawieniem bojowym i przygotowniem kondycyjnym do meczu to tylko do ataku się nadajesz
    No i Grzegorza też wpisałam
    Jesteś na liście

  13. #13

    Domyślnie

    Edziu zróbmy zrzutkę
    na niewidzące spalonego okulary sędziego

    ja już szlifuję i ostrzę kroki z tytanu na mojej
    podręcznej szlifierce kątowej
    ))

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    EDZIU


    to zapisz mnie.....a co

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    EDZIU


    to zapisz mnie.....a co
    Tesko zapisałam i Ciebie i Twojego męża ...może być ?

  16. #16

    Domyślnie

    Po niedzielnym przypomnieniu jak wygląda piłka i co się z nią robi od wczoraj zabrałem się za poważne treningi . Na początek bieg na kilometr (osiem kółek dookoła domu i paru drzew, oczywiście po pracy przy wykańczaniu domu). Czasu nie mierzyłem, bo bałem się że stoper się przekręci parę razy, ale zamierzony cel osiągnąłem – dobiegłem . Niestety kolka dobijała mnie od połowy dystansu , a po biegu myślałem że płuca wypluję. Dyszałem jak pies sąsiada. Ale początki bywają trudne nie zamierzam się poddać.
    Pozdrawiam całą kadrę.

  17. #17

    Domyślnie

    A czy ja mogę być sędzia - kalosz? Gwarantuję uczciwy remis niezależnie od wydarzeń na boisku

    PS. Tak bym się z chęcią do Was wybrała, ale w tym terminie chyba nie wyrobię Może by ten Ogrodzieniec przesunąć tak bliżej środka Polski?

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Luśka a tak liczyłam na Twój udział . Czekałam z niecierpliwością na powrót z urlopu i zapisanie się na listę uczestników. Mam nadzieję, że się jakoś wyrobisz do spotkania w Ogrodzieńcu , bo kto będzie sędziował ?

    Uller i tak trzymać do 28 sierpnia

  19. #19

    Domyślnie

    No to mi Edziu podwójnie przykro Zobaczę na ile udałoby mi się nagiąć rzeczywistość do marzeń, choć na dziś wygląda to dość kiepsko....

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Oj Luska, Luska, uczciwy wynik to taki, w ktorym wygrywa kadra forumowa To jest jedyna sluszna droga myslenia

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony