dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Akustyka

  1. #1

    Domyślnie Akustyka

    Pytanie w jaki sposób sąsiad z góry (4 piętro ) może słyszeć dokładnie co dzieje się w mieszkaniu pod nim . Wydaje mi się to trochę dziwne .Akustyka jest na pewno kiepska przez otwory wentylacyjne dokładnie słychać każde słowo ( kuchnia , łazienka , wc ) ale w pokojach ich nie ma a mimo wszystko mam wrażenie ( w zasadzie jestem pewien ) ze oni wszystko słyszą , ( można słyszeć jak ktoś wchodzi do pokoju ? -lol muzyka, telewizor to logiczne , ale czasami mam wrażenie ze oni słyszą nawet oddychanie D trochę mi się wydaje to dziwne i próbuje dociec w jaki sposób sąsiad z góry może dokładnie wiedzieć co się dzieje w mieszkaniu pod nim .Czy sufit podwieszany załatwił by sprawę ?

  2. #2

    Domyślnie

    Sufit na pewno trochę wytłumi,ale sprawy całkowicie nie załatwi.
    Tak się zastanawiam-a czy Ty słyszysz co się u nich dzieje?U mnie w domu jest całkowicie odwrotnie-na dole słychać dokładnie co się dzieje na górze,natomiast na górę niewiele dociera odgłosów z dołu.

  3. #3

    Domyślnie

    slyszec slysze kroki , odkurzacz, telewizor ale to chyba normalne troche nie normalne mi sie wydje ze przez kratki wentylacyjne slysze dokladnie kazde slowo (nie krzyki tylko normalne rozmowy jak siedi na klopie i przez komorke gada np d

    ale zastanawia mnie skad oni slysza co sie dzieje pod nimi ( jak wchodzisz do pokoju lazienki ) ja przykladowo gdy bym chcial sie wsluchac w to co robi sasiad podemna bylo by ciezko prawie nic nie slychac - ale wiadomo mieszkanie mieszkaniu n ie rowne

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ja słyszę bardzo dokładnie swoich sąsiadów z dołu...

  5. #5

    Domyślnie

    "Ja słyszę bardzo dokładnie swoich sąsiadów z dołu..." dobra ok twierdzisz ze slyszysz dokladnie swoich sasiadow z dolu - slyszysz jak sie na lozku obracja, wstaje ,jak ktos z dolu chodzi po pokoju .............................?

  6. #6

    Domyślnie

    U mnie takiej tragedii aż nie ma ale co na klatce schodowej się dzieje to zawsze wiem dzięki drzwiom antywłamaniowym ale nie wyciszonym.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja słyszę jak sąsiedzi z góry się przechadzaja wieczorem nad moim łóżkiem i niekiedy jak sąsiad z dołu się wydziera na żonę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony