dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie "Ażurowe ściany" - wasza opinia - proszę!

    Hej,

    to ostatnie chwile, by zdecydować czy chcemy taką ścianę między schodami a salonem. Generalnie jej celem jest "optyczne powiększenie salonu" - architekt i stworzenie czeoś ładnego - ja.

    Widok od strony klatki schodowej; od strony salonu bedzie to za ścianą "kanapową" widziane oczywiście w lustrzanym odbiciu. Pewnie będą podświetlane halogenkami, ale kto to wie teraz...



    PROSZĘ WYPOWIEDZCIE SIĘ!

    Matizka

  2. #2

    Domyślnie

    Hmm.. Ciezka sprawa oceniac rozwiazanie od strony estetycznej nie wiedzac jak wyglada salon i klatka schodowa. A moze pani architekt pokazywala Ci wizualizacje tego rozwiazania? I co? Jak Ci sie ono widzi? Bedziesz sie czula jak u siebie w domu?

    Jesli nie jestes pewna czy rozwiazanie Ci odpowiada pod wzgledem estetycznym, przemysl je pod katem funkcjonalnosci - hmm... rzucam z glowy pare absurdalnych pomyslow : czy nie bedzie przeciagu, czy dzieci biegajac nie beda Ci rzucaly przez okna roznych rzeczy dla zabawy, albo czy nie beda sie na te okna wspinac, albo czy nie bedziesz sie dziwnie czula siedzac na kanapie pod dziurawa sciana przez ktora moze cos przeleciec albo czy swiatlo z korytarza nie bedzie Ci przeszkadzalo ogladac TV itd. itp. A do tego przemysl sposob pozbycia sie ustrojstwa na wypadek gdyby sie okazalo niewypalem (u Ciebie pewnie zamurowanie..?) . I wtedy podejmij decyzje.


    U nas scianka azurowa bedzie pomiedzy kuchnia a salonem, zeby zamknac optycznie kuchnie. Nie bede na razie pisac co to ma byc i z czego, bo jak powiedzialam paru znajomym to patrzyli na mnie jak na wariatke A to bedzie w zasadzie jedyny "szalony" element architektoniczny w calej aranzacji, a tak to wszystko grzeczne, normalne i funkcjonalne.
    Wprawdzie nie wiem jak nasza scianka bedzie wygladac po zainstalowaniu ale wiem jak ja zlikwidujemy jak sie okaze niewypalem

  3. #3

    Domyślnie Re: "Ażurowe ściany" - wasza opinia - proszę!

    [quote="Matizka"]Hej,

  4. #4

    Domyślnie Re: "Ażurowe ściany" - wasza opinia - proszę!

    [quote="Matizka"]Hej,

    hej

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Dla mnie OK. Lubię takie cuda.
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    u mnie tak jest, z tą różnicą, że dziurki są w pionie (trzy: jedna pod drugą) mają wymiar 25 cm x 35. W górnej części kwadratów "wkręciliśmy" halogeny.
    Dziurki przełamują monotonię ściany, klatka schodowa jest doświetlona i wygląda to intrygująco, uważam że to jedno z moich fajniejszych pomysłów.

    U Ciebie 65 cm, pomyśl czy to trochę nie za dużo....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony