dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar 123budujemy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-123
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Question Pompa cyrkulacyjna CWU star z15 podłącza się pod piec / sterownik ?

    Witam, mam pompe cyrkulacyjna CWU Wilo Star Z 15 wsumie cały czas jest odłączona od zasilania.
    Z tego co mi powiedzieli panowie hydraulicy ma służyć aby przyspieszyć pojawienie się ciepłej wody w odkręconym kranie.

    Mam pytanko, czy taką pompe podłancza się bezpośrednio do gniazdka 230v ? i ona sobie cały czas ma pracować ?
    Czy mozna ją podłączyć do sterownika pieca ? widziałem że jest tam opcja Cyrkulacje cwu i można określić godziny pracy pompy.
    Posiadam Kocioł kondensacyjny - Cerapur Smart - Junkers.
    Proszę o rade.

    pozdrawiam
    Marcin
    Prowadzę blog budowlany 123budujemy.pl

    Budowa domu krok po kroku. Budujemy lekko zmodyfikowany projekt "Archiskowronek"...
    Zdjęcia moich ulubionych wnętrz Zdjęcia moich ulubionych wnętrz

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartek eDoradca WILO Zobacz post
    Witam,
    Panie Marcinie pompy cyrkulacyjne WILO jak najbardziej przeznaczone są do współpracy z zewnętrznym sterownikiem czasowym, aby niepotrzebnie nie narażać Pan na koszty i ciągłą pracę pompy proszę zapoznać się z instrukcję posiadanego przez Pana kotła i podłączyć odpowiednio pompę cyrkulacyjną. Jeżeli nie posiada Pan instrukcji do samej pompy, mogę ją przesłać do Pana na adres mailowy.

    Pozostaje do dyspozycji.
    Ewentualnie kup programator, nastaw godziny w jakich pompa ma działać i wsadź go do gniazdka, a przewód zasilający od pompy do tego programatora i problem rozwiązany. Lepiej żeby pompa nie chodziła cały czas bo bez sensu wychładza wodę w zbiorniku CWU.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony