dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Lamelownica

  1. #1

    Question Lamelownica

    Czy warto kupic lamelownice z niższej połki? (do 350zl) Miał ktoś z was może styczność z takim urzadzeniem? Czy jest w ogole dokladne?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareklbn Zobacz post
    Czy warto kupic lamelownice z niższej połki? (do 350zl) Miał ktoś z was może styczność z takim urzadzeniem? Czy jest w ogole dokladne?
    Sorry, a do czego ci to?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3

    Domyślnie

    Do tego do czego ona służy. Czyli do robienia połączeń...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareklbn Zobacz post
    Do tego do czego ona służy. Czyli do robienia połączeń...
    Naprawdę? Pytam bo raczej to ustrojstwo dla nie wiadomo kogo. Nie widzę sensu kupowania tego dla zrobienia paru szafek. Zwykłe kołki są równie skuteczne, czasu też nie zaoszczędzisz. Wytrzymałość połączenia podobna. Jakoś ten patent się przebija i nie bardzo może. Popularne to nie jest, choć na rynku jest juz długo. Jakieś przyczyny tego są. Jeżeli jesteś rzemieślnikiem to być może usprawni to pracę ale wtedy jak ze wszystkim, lepiej kupić profesionalne.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    jak juz to Dewalta lub w ostateczności Makity.
    A masz możliwość przycięcia elementów perfekcyjnie pod katem 45stopni?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    jak juz to Dewalta lub w ostateczności Makity.
    A masz możliwość przycięcia elementów perfekcyjnie pod katem 45stopni?
    Widziałem różne ale oryginalna Lamello jest bezkonkurencyjna tyle że ja nie widzę sensu kupowania tego. Dla rzemieślnika lepiej juz zainwestować w wielowrzecionówkę, dla amatora to juz wogóle wymysł. Zwykła wiertarka, kołki i ten sam efekt. Do innych bajerów niz połączenia lepiej juz kupić zwykłą górnowrzecionówkę.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Też bym nie kupował.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie jest to parę szafek;] Chciał bym uniknąć widocznych miejscach otworów z konfirmantka. Z kolkami jest bardzo dużo zabawy jak dla mnie Tak mam możliwość ciecia pod katem 45 stopni. Niestety, ale wielowrzecionówki raczej nie zapakuje na samochód i nie pojadę z nią w razie co na montaż do klienta. Czyli nie ma sensu kupować tych tanich tylko jak już ze średniej polki. A bosch?

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareklbn Zobacz post
    Nie jest to parę szafek;] Chciał bym uniknąć widocznych miejscach otworów z konfirmantka. Z kolkami jest bardzo dużo zabawy jak dla mnie Tak mam możliwość ciecia pod katem 45 stopni. Niestety, ale wielowrzecionówki raczej nie zapakuje na samochód i nie pojadę z nią w razie co na montaż do klienta. Czyli nie ma sensu kupować tych tanich tylko jak już ze średniej polki. A bosch?
    U klienta przy połączeniach 45st lamelownica ma sens choć jeżeli te docięcia bedziesz wykonywał w warsztacie to i połączenia mozesz tam zrobić. Myślę że musiałbyś porównać ten tani produkt z oryginalnymi lamelownicami Lamello. Chodzi równiez o takie "drobiazgi" jak mo zliowośc precyzyjnego ustawiania prowadnic, dodatkowe funkcje, łatwość ustawiania i obsługi. Oryginalny wyrób Lamello jest ponoć pod tym względem bezkonkurencyjny (nie mówiąć o jakości) tyle że kosztuje juz bardzo dużo. Myślę że jeżeli taka tania lamelownica nie kosztuje więcej niż te 350 zet to możesz zaryzykować. Zobaczysz czy faktycznie jest ci takie cos potrzebne. Przy kupowaniu jednak zwróć uwage na możliwości, porównaj je do tych droższych urządzeń, sprawdź czy przypadkiem wazne i często przestawiane elementy nie sa z plastiku.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  10. #10

    Domyślnie

    Zakupiłem virtutexa. pierwsze wrażenia (4 szafki) pozytywne zobaczymy jak będzie się dalej sprawował. Nawet dali w gratisie pojemniczek na klej z końcówkami;]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony