dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie Ceny styropianu.

    Mam zapytanie , po ile placiliscie styropian fasadowy /bialy lub grafit/ w Waszych skladach budowlanych ?

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Widze ze nikt nie kupuje styro w hurtowniach. Chcialam porownac ceny innych skladow bud. z bielskimi np. Austrotherm bialy po 190 zl/mkw, a grafit od 222 do 250 zl/mkw.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Widze ze nikt nie kupuje styro w hurtowniach. Chcialam porownac ceny innych skladow bud. z bielskimi np. Austrotherm bialy po 190 zl/mkw, a grafit od 222 do 250 zl/mkw.
    Przepraszam za pomylke, cena jest za metr szescienny nie kwadratowy.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojciech Wyremblewsk

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    72

    Domyślnie

    Jak na moje drogo. Ceny na Wielkopolsce: Styropian Fasada 040 okolo 135 zl/m3 grafit okolo 190 zl/m3. Mowimy tutaj o styropianach dobrej jakosci i renomie np Genderka czy Albaterm.

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz, tez mi sie wydaje ze te ceny austrothermu sa bardzo wysokie, znalazlam swisspor w dobrej cenie i prawdopodobnie wybor padnie na niego. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojciech Wyremblewsk

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    72

    Domyślnie

    co do swisspora to tez jestem uprzedzony. Trafilem 2 budowy na ktorych plyty styropianowe przypominaly banany ale miejmy nadzieje ze to wypadek przy pracy

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Wojciech , dlatego dalam sobie czas na szukanie czegos dobrego w "przyzwoitej" cenie. pozdrawiam

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Wódowlaniec
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    139

    Domyślnie

    Gdzie trafiłeś taki drogi Austrotherm?W Bielsku stoi coś po 150 za m3.Ja ostatnio robiłem ocieplenie na styropianie Bautherm i byłem pozytywnie zaskoczony jego jakością (zero krzywych płyt, twardy w dotyku).Można go dostać w Komorowicach u Olszowego koło salonu Fiata.Cena w zeszłym tygodniu wynosiła 108zł m3 netto.Produkcja jest na Słowacji ale robiony przez Polaków.Prawdopodobnie u siebie go zastosuje chyba ,że trafię coś tańszego w podobnej jakości.W grafit nie będę się pchał bo jakoś nie jestem do tego przekonany i wydaje mi się ,że nie jest to warte takiej ceny (około 100zł dopłaty do każdego m3).

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Juz odpowiadam, Austrotherm w skladzie Axiom ul. Straconki / bialy 190 zl/m3, grafit okolo 250 zl/m3 / Mazancowice troche taniej bo 222 zl/m3... grafit. Dzieki za informacje dot.Bautherm, ale jednak pozostane przy graficie. Mozesz cos powiedziec o Swissporze ? moze miales stycznosc z tym styr.pozdrawiam

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojciech Wyremblewsk

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    72

    Domyślnie

    Musisz pojeździć trochę po hurtowniach i popytać o ceny i producentów. Może np o termoorganike. Jeśli będziesz chciał to daj znać to zadzwonię do przedstawiciela zapytam się o ceny fasadowych styropianów.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Wódowlaniec
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Juz odpowiadam, Austrotherm w skladzie Axiom ul. Straconki / bialy 190 zl/m3, grafit okolo 250 zl/m3 / Mazancowice troche taniej bo 222 zl/m3... grafit. Dzieki za informacje dot.Bautherm, ale jednak pozostane przy graficie. Mozesz cos powiedziec o Swissporze ? moze miales stycznosc z tym styr.pozdrawiam
    Nie miałem styczności ze Swissporem.Jeśli chodzi o Austrotherm to jest nie zły ale "szału nie ma".Według mojego doświadczenia to najlepszy jest chyba Termoorganika ale cena według mnie cena jest zaporowa więc w moim przypadku odpada .Moje zdanie jest takie ,że jeżeli dam sobie 15cm zwykłego styropianu a 15cm grafitu to różnicy kosztach ogrzewania nie jestem w stanie odczuć a co za tym idzie nie zwróci mi się ta inwestycja za życia.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wódowlaniec Zobacz post
    Nie miałem styczności ze Swissporem.Jeśli chodzi o Austrotherm to jest nie zły ale "szału nie ma".Według mojego doświadczenia to najlepszy jest chyba Termoorganika ale cena według mnie cena jest zaporowa więc w moim przypadku odpada .Moje zdanie jest takie ,że jeżeli dam sobie 15cm zwykłego styropianu a 15cm grafitu to różnicy kosztach ogrzewania nie jestem w stanie odczuć a co za tym idzie nie zwróci mi się ta inwestycja za życia.
    ja ma swisspor na ścianie 0,031 - od 2 lat - jestem zadowolony; główne za za grafitem to to że przy tej samych parametrach przenikalności ciepła mogłem zejśc z cm grubości ściany - bezcenne na balkonach i wnękach z oknami.....no i tak bardzo się nie roznosi/mniej widoczny na działce i po sąsiadach w trakcie kładzenia..

  13. #13

    Domyślnie

    Witam, ja mam Austrotherma grafitowego, kupowałam przez przedstawiciela, u którego kupowałam też tynk, grunt i kleje do siatki i styro, więc cenę miałam bardzo korzystną nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że ceny jak na allegro. Na styropian nie narzekali, był równy i fajnie się go kładło. Wydaje mi się też, że był bardziej zbity niż biały.

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia28 Zobacz post
    Witam, ja mam Austrotherma grafitowego, kupowałam przez przedstawiciela, u którego kupowałam też tynk, grunt i kleje do siatki i styro, więc cenę miałam bardzo korzystną nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że ceny jak na allegro. Na styropian nie narzekali, był równy i fajnie się go kładło. Wydaje mi się też, że był bardziej zbity niż biały.
    Witam i serdecznie dziekuje za odpowiedzi, caly czas mysle jednak o styropianie grafitowym , ze wzgledu na grubosc styr. moze byc tylko 15 cm nie wiecej i dlatego uwazam ze powinien byc grafit. kasia28, mozesz podac gdzie to kupowalas, tez chetnie kupie styr. wraz klejami. pozdrawiam

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    kasia28 , dziekuje za szybka wiadomosc, jutro zadzwonie do p.Tomasza.pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Witam i serdecznie dziekuje za odpowiedzi, caly czas mysle jednak o styropianie grafitowym , ze wzgledu na grubosc styr. moze byc tylko 15 cm nie wiecej i dlatego uwazam ze powinien byc grafit. kasia28, mozesz podac gdzie to kupowalas, tez chetnie kupie styr. wraz klejami. pozdrawiam
    DUSIEK ,jak tam styropian ,czy spełnił twoje oczekiwania?po ile płaciłes?Może jakieś namiary?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony