dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Temat: Szok

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie Szok

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/katas...wiadomosc.html

    Smoleńskie puzzle układają się w niewiarygodny do niedawna sposób !
    Ostatnio edytowane przez Charlie ; 30-10-2012 o 10:34
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  2. #2

    Domyślnie

    To co ?? się pakować i wypier......lać ??

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał jar.os Zobacz post
    To co ?? się pakować i wypier......lać ??
    Nie, nie - alarm odwołany - to pomyłka gazety.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    Nie, nie - alarm odwołany - to pomyłka gazety.
    Dzięki Bogu ........bo nie za bardzo mam gdzie , kamień z serca ,

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Tyle że Rzepa przeprasza że pisała bez żadnych dowodów na swoje twierdzenia. Wielki Wódz jest dumny ze swej propagandowej tuby nr2 ( Gazeta Polska - wciąż tubą nr 1 - oni za nic nie przepraszają). Ale ziarno zostało posiane, a Wielki Ogrodnik poczeka cierpliwie na plony.
    Za chwilę Mściciel Smoleński też rzuci coś od siebie i swej sławetnej komisji.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Tyle że Rzepa przeprasza że pisała bez żadnych dowodów na swoje twierdzenia. Wielki Wódz jest dumny ze swej propagandowej tuby nr2 ( Gazeta Polska - wciąż tubą nr 1 - oni za nic nie przepraszają). Ale ziarno zostało posiane, a Wielki Ogrodnik poczeka cierpliwie na plony.
    Za chwilę Mściciel Smoleński też rzuci coś od siebie i swej sławetnej komisji.
    ... te media to są poprostu bezczelne a z drugiej strony prawo je chroni. Reporterowi wolno "narzygać" na człowieka ale odwrotnie już nie.
    Szambo, szambo i jeszcze raz szambo !!!
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    ... ja zakopałem z powrotem parabelkę po Dziadku
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    ... ja zakopałem z powrotem parabelkę po Dziadku
    Tak na prawdę to nie wiadomo o co chodzi. Szalony śląski górnik wyniósł trotyl z kopalni i natarł nim pas ? Rosjanie dodali nitrogliceryny do wody którą myli wrak ? Z przekazów można wywnioskować, że śladów nie było dwa lata temu a są dziś. Zapewne przypadek bo przyczyn katastrofy to nie zmieni, ale paliwa do dyskusji będzie na lata.

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    ... ja zakopałem z powrotem parabelkę po Dziadku
    Niepotrzebnie, ojciec Tadeusz wzywa! Podniesiono opłaty za nadawanie.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Niepotrzebnie, ojciec Tadeusz wzywa! Podniesiono opłaty za nadawanie.
    Tak - religie ogłupiają ludzi okropnie
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Nie rozumiem jednego - po co po 2 latach od katastrofy Polska wysłała do Smoleńska ekipę z urządzeniami do badania śladów substancji wysokoenergetycznych ? Wiadomo, że nie chodzi o Red Bull-a.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  12. #12

    Domyślnie

    Szczególnie religie, które przeradzają w fanatyzm.

  13. #13

    Domyślnie

    Niekoniecznie, buddyzm i jeszcze kilka innych religii nie wzywa do żadnej walki więc można być fanatycznym wyznawcą tej religii... wiadomo jednak że we wszystkim co za dużo to nie zdrowo

  14. #14

    Domyślnie

    "Co do samego trotylu, niebagatelną rolę odegrała prokuratura, której przedstawiciel – pułkownik Ireneusz Szeląg – stworzył nową dziedzinę logiki: szelągikę. Zgodnie z szelągiką trotyl na wraku był, ale nie wiadomo, czy był to trotyl ani czy na wraku. Nie wiadomo właściwie, czy w ogóle był jakiś wrak, a nawet jakakolwiek katastrofa. I czy Szeląg to faktycznie Szeląg." - Łukasz Warzecha

  15. #15

    Domyślnie

    Takich przypuszczeń będą jeszcze setki. Będą wypływać coraz to nowsze kombinacje. A wg mnie wrak samololotu powinien być zabezpieczony od samego początku,bo do tej pory nasi sąsiedzi mogli wiele zdziałać, tak jak było mówione, że wrak był przez nich myty. Była także mowa o strzałach,jakie mieli słyszeć mieszkańcy tegoż zdarzenia.W tej chwili nawet jeśli komuś coś udowodnią,to marne szanse, aby winni byli "ukarani". Sprawa Smoleńska powinna być już dawno wyjaśniona.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Rosjanie tuż po katastrofie niby badali wrak na obecność TNT i wyszło im, że niczego nie ma.
    Polacy po 2 latach przebadali i wyszło, że oficjalnie TNT - To Nie Trotyl a nie oficjalnie ( badania pasów w USA przez prywatną osobę) TNT jest.
    Oglądałem tę konferencję prasową i ubawiłem się tą sytuacją, szczególnie po wypowiedzi przedstawiciela producenta urządzeń do wykrywania TNT
    W każdym razie na dzień dzisiejszy każdy ma prawo podważyć piszczenie bramek na lotniskach - można powołać się na niejakiego Szeląga
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  17. #17

    Domyślnie

    Straszne jest nawet nie to, co się dzieje z wrakiem, ale że nikt nie został ukarany. Nie była zwolenniczką zmarłego prezydenta, ale oburząjące jest, ze mamy BOR, który nie wykonuje zadań. Jak był pogrzeb, to głowy sąsiednich krajów nie przyleciały - pył, więc nie latają. A u nas pozwala się prezydentowi i iluś generałom lecieć na nieczynne lotnisko w złą pogodę I jak tu ma byc dobrze.

  18. #18

    Domyślnie

    W tej chwili nie chodzi o zwolenników, czy przeciwników zmarłego prezydenta, ale o prawdę i ukaranie winnych, bo tacy z pewnością są.Najlepiej zgonić winę na nie żyjących pilotów, bo wiadomo, że się nie obronią. Zginęło tylu naszych obywateli i to znaczących, że jakiś finał satysfakcjonujący rodziny zmarłych powinien być.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.222

    Domyślnie

    "jakiś finał satysfakcjonujący rodziny zmarłych powinien być. "

    Chyba trzeba by odstrzelić tych, co zostali, bo nie polecieli...
    Spoko...
    A winnych przy okazji też się trafi, bo pani z kiosku na rogu ulicy tej wizyty nie przygotowywała...
    Ta z mięsnego - też nie...
    Będzie i satysfakcjonująco i uczciwie!

    Tylko skąd my ten trzeci garnitur weźmiemy?
    A byłoby dobrze - aby był kumaty!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Adam - katastrofa to nie tęczowa parada gdzie króluje zasada kto nie jest z nami to faszysta a akolici Baader-Meinhof utwierdzają w tym wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez Charlie ; 21-02-2013 o 20:57
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony