Cytat Napisał limancjusz Zobacz post
Mylisz się, przestudiowałem bardzo dokładnie wentylacje. Wiem o tym, że uniflex ma super skrzynki i połączenia, wiem jakie zalety(kasa) i wady ma termokontrol ale ned air w przeciwieństwie do 2 pierwszych wymienionych na oczy nie widziałem więc pytam.

Materiał typu plastyk jest tak tani że nie usprawieliwia uniflexu z 2x wieksza cena mimo ze ma super laczenia.

Czyli oprocz latwosci montarzu nie widzicie innych roznic? Wszyskie te rurki sa ladne, wytrzymale i znajda zastosowanie w domu?
Widzisz, nie mylę się, bo jednak nie przestudiowałeś dokładnie skoro skupiłes się tylko na dwóch systemach a resztę potraktowałeś po macoszemu.

Kwestia cenowa to najmniejszy problem, wystarczy stworzyć zestawienie materiałów i przesłać poszczególnym oferentom do wyceny - to jest proste

w sumie wszystkie systemy na PE-flex montuje się podobnie, różnice mogą być w "profesjonalizmie" połączeń i zastosowanych materiałach - wszystkie mają gniazdo w które wchodzi końcówka rury a połączenie jest doszczelniane uszczelką

wszystkie te rurki są ładne, tak samo wytrzymałe w warunkach zastosowania i przeznaczone do wykonywania przewodów WM, są jeszcze takie anty -coś tam, coś tam - ale nikt jeszcze tego nie udowodnił że to działa w normalnym życiu, a zwłaszcza że jest do szczęścia potrzebne