dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 86
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał InezDomyKanadyjskie Zobacz post
    Witam,

    Mam firmę budowlaną pod Warszawą. Budujemy domy szkieletowe.
    Nie wiem, gdzie Nelli Sza ma dom, ale jeśli w miarę blisko to z chęcią w czymś pomożemy. Zarówno od strony porady technicznej, czy prawnej (ubezpieczyciel), jak i w ewentualnej odbudowie może coś by się udało...

    Nie znalazłam nigdzie zdjęć z pożaru. Jeśli są gdzieś umieszczone to będę wdzięczna za podanie linku.

    Nelli Sza z rodziną - trzymamy kciuki!
    Każda pomoc, podpowiedź, wskazówka, wsparcie jest na wagę złota! Jesteście wspaniali!!!
    Zdjęcia z akcji gaszenia możesz zobaczyć tu: http://www.osp-piasek.net/aktualnosc...radostowicach/

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar InezDomyKanadyjskie
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Warszawa / Mroków
    Posty
    192

    Domyślnie

    Jeśli będą potrzebowali czegoś to proszę o kontakt na numer 505 113 331.
    Pozdrawiam,
    Agnieszka Lipka

  3. #43

    Domyślnie

    Przepraszam nie było mnie, ale uzupełniłem dane... logistycznie widzę to tak....www.kominki-batura.pl- wkład na aukcję ok 3tys??,www.alfea.co www.rekuperatory.co- dwa wentylatory zbiorcze do wentylacji mechanicznej marki BROOKVENT model airstream 1.1 EC na aukcję,www.regulus.com.pl -grzejniki ,ew zawory - do domu, grzejniki skleja firma NETHORSE Stojka Przemysław, nie wiem co z ofertą z domków szkieletowych??? może zagospadarowałaby materiał po domie Neli i odkupiła?? Bo jak wiemy Chyba Nell jednak będzie stawiać dom murowany...

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Ja zrobię obliczenia ozc, charakterystykę energetyczną do PNB oraz świadectwo energetyczne po zakonczeniu budowy/odbudowy.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    asolt - cudownie

    Serdecznie dziękuję w imieniu własnym i Nelków..

    i chyba mogę powiedzieć -wszystkich forumowiczów zaangażowanych w akcję



  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2 Zobacz post
    A czy aukcja = wynikajaca z niej kasa jest aktualna?

    To ja może powiem jak to wygląda formalnie w moim przypadku. Aby były pieniądze z licytacji ktoś musi się zdecydować na wkład, zaproponować minimum 1500 zł. To gdyby nie było więcej chętnych. Ja muszę wkład sprzedać (wystawiając fakturę). 1500 zł to najniższa kwota za jaką mogę wkład sprzedać, gdyby nie doszło do licytacji. Jeśli będzie więcej chętnych (bo 1500 to jednak atrakcyjna cena za ten produkt), wystawię fakturę na wylicytowaną kwotę. Muszę jeszcze dopytać w US, czy te pieniądze nie muszą czasem przejść przez moje konto, ale to już nie wielki problem.

  7. #47

    Domyślnie

    Kominki Piotr Batura a jakby tak wkład na alegro???

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Muszę jeszcze dopytać w US, czy te pieniądze nie muszą czasem przejść przez moje konto, ale to już nie wielki problem.
    na 100% nie muszą.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  9. #49

    Domyślnie

    Witam jeżeli będą potrzebowali usług stolarza (drzwi, schody) to proszę o kontakt 602222524

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Dzięki Lenka

    Piotrze , wstrzymaj się z allegro, wiecie...opłaty, prowizje,podatki...

    A nóż ruszy aukcja forumowa i znajdzie się nabywca z FM

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Witam ponownie.
    Jak pewnie większość wie jestem dystrybutorem kilku firm produkujących kotły CO.
    Zostałem upoważniony przez szefa firmy INSTALCO pana Daniela Bałkę producenta nowoczesnych kotłów ekologicznych do zadeklarowania pomocy naszej koleżance z forum po tragedii jaka ją spotkała w wyniku pożaru.
    Jeśli podczas pożaru został uszkodzony kocioł CO to otrzyma w ramach pomocy nowy kocioł.
    Proponujemy nowy kocioł RBR-Ekouniwersal z żeliwnym palnikiem II-ej generacji i z pełni automatycznym sterownikiem internetowym eCoal.
    W razie czego proszę o podanie informacji jaka jest powierzchnia do ogrzania co umożliwi nam dobór optymalnej mocy kotła i z której strony ma być zasobnik na węgiel.
    Jeśli Nelli potrzebuje takiej pomocy to proszę o informację na priva lub telefon: 509 802 200.
    Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
    TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
    PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
    My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Jażeszniepierdzielę Wiesiu -uściskaj od nas pana Daniela.....no może jednak nie -po prostu bardzo mu podziękuj.
    To bardzo duża pomoc. Serdecznie Ci dziękuję,że znalazłeś czas (bo serca Ci nie brak) by zająć się sprawą Nelków.


    Panie Danielu, Karoka

  13. #53

    Domyślnie

    hmm to kogo mam wystawić jako darczyńce?? Karoka 65 czy firmę Instalko?? aaaa wystawię obu

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Bardzo dobra decyzja Piotrze

  15. #55

    Domyślnie

    Coś pięknego.... mamy Kocioł, mamy grzejniki, mamy wykonawcę. brakuje jeszcze rur i instalacja co + cwu juz jest wykonana

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    hmm to kogo mam wystawić jako darczyńce?? Karoka 65 czy firmę Instalko?? aaaa wystawię obu
    Wpisz obu. Ale przede wszystkim wpisz kocioł obok mojego wkładu. Nie będzie potrzebny, sprzedamy

  17. #57

    Domyślnie

    Kominki Piotr Batura nie wiem czy tak mogę?? TY, zaooferwałeś sie że albo, kominek albo- aukcja ,a tutaj chyba wymiana w przypadku uszkodzonego kotła...

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Witam ponownie.
    Jak pewnie większość wie jestem dystrybutorem kilku firm produkujących kotły CO.
    Zostałem upoważniony przez szefa firmy INSTALCO pana Daniela Bałkę producenta nowoczesnych kotłów ekologicznych do zadeklarowania pomocy naszej koleżance z forum po tragedii jaka ją spotkała w wyniku pożaru.
    Jeśli podczas pożaru został uszkodzony kocioł CO to otrzyma w ramach pomocy nowy kocioł.
    Proponujemy nowy kocioł RBR-Ekouniwersal z żeliwnym palnikiem II-ej generacji i z pełni automatycznym sterownikiem internetowym eCoal.
    W razie czego proszę o podanie informacji jaka jest powierzchnia do ogrzania co umożliwi nam dobór optymalnej mocy kotła i z której strony ma być zasobnik na węgiel.
    Jeśli Nelli potrzebuje takiej pomocy to proszę o informację na priva lub telefon: 509 802 200.
    Jak wykonam obliczenia ozc to podam jaka moc jest konieczna, ale raczej bedzie to najmniejszy model jaki jest produkowany.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A jak mają gaz????

  20. #60

    Domyślnie

    Nie maja, pytałem się -ogrzewali dom kotłem na ekogroszek.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony