dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 27
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 524
  1. #201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Katti
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    891
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Kasiu, czy możesz podać nazwę tych szarych płytek w łazience? dziękuję Nie widzę tej informacji w Twoich wpisach, nie doczytałam.
    Dziękuję ślicznie.

  2. #202
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Katti Zobacz post
    Kasiu, czy możesz podać nazwę tych szarych płytek w łazience? dziękuję Nie widzę tej informacji w Twoich wpisach, nie doczytałam.
    Dziękuję ślicznie.
    Jeśli chodzi o płytki w łazience dzieci - na podłodze to pisałam post 123 - firma Impronta - gres Quarzite Di Barge
    Jesli chodzi Ci o płytki na ścianie w małej łazience - to gres z Leroy

  3. #203
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał greywolf Zobacz post
    witaj Kasia,

    zachwyciło mnie wykorzystanie sklejki w waszym wnętrzu. Mam w związku z tym kilka pytań:

    - jak widzisz wykorzystanie sklejki w łazience na poddaszu do podbicia sufitu (ze skosem). Czy nadawałaby się w Twojej opinii? Jeśli tak, to co należałoby pod nią położyć oraz czym zakonserwować/pomalować?
    - pięknie wygląda u was sklejka na suficie w salonie, pocięta na równe kawałki (efekt podoby do płyt betonowych na ścianie). Czym malujecie sklejkę, że przybiera taki ciekawy, nasycony kolor, jakże inny niż surowa sklejka?
    To zależy jak te skosy u Ciebie wygladaja i jakiej wielkości i proporcji jest łazienka. Ciężko mi się wypowiedzieć nie znając sytuacji - przydałaby się wizualizacja, albo chociaż kolorki nałożone na zdjęcie, żeby ocenić czy bedzie ok. Nie wiem czy widziałaś, ale mam również całą ściane ze sklejki w łazience dzieci, resztę płytek zrobiłam już biała neutralna plus szara podłoga. Jeśli chodzi o konstrukcję pod sklejkę to my na suficie daliśmy zamiast g-k płytę osb. Do malowania używamy ogólnie dostepnych lakierobejcy przeznaczonych do wnętrz (patrzac bardziej na dostepna kolorystykę). Co ważne płyty nalezy przed malowaniem przetrzeć papierem ściernym i polakierować z obu stron taka sama ilościa warstw lakieru, aby sklejka równo pracowała - miała takie same warunki z obu stron materiału. Dodatkowo przed położeniem ostatniej warstwy trzeba znów lekko zmatowić bardzo cienkim papierem.

  4. #204
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Lepiej

    Mi się nie bardzo podoba


  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Pięknie

  6. #206

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_labo Zobacz post
    Lepiej

    Mi się nie bardzo podoba

    Zdecydowanie lepiej
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  7. #207
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Sobota i część niedzieli upłynęły na robieniu próbek różnego rodzaju - tak się z mężem śmiejemy, że mamy tego tyle, że można już cały dom "obić" taki patchwork ...
    no i wciąż przerabiamy temat kuchni, a przede wszystkim materiałów i ich cen, które powalają.
    ma być tak albo podobnie - chyba poza wątkiem kuchennym jeszcze tu nie wklejałam


  8. #208

    Domyślnie

    Oooo, ładna kuchnia , układ równoległy , moim zdaniem najlepszy , brak tych cholernych rogów , w których poparani projektanci kuchni wymyślają coraz to bardziej pokręcone szafki . Teraz mam równoległą kuchnię i następną też taką planuję . Martwi mnie trochę że poziome słoje zrobiły się ostatnio popularne ( też takie chcę , ale to będą tanie szafki z ikea ) Świetna kuchnia , tylko nie widzę płyty ? gdzie będzie ? może tam gdzie ten czajnik ?bo na górze coś jakby pochłaniacz w zabudowie

  9. #209
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Tak płyta przed czajnikiem, czajnik stoi już na blacie.

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_labo Zobacz post
    Sobota i część niedzieli upłynęły na robieniu próbek różnego rodzaju - tak się z mężem śmiejemy, że mamy tego tyle, że można już cały dom "obić" taki patchwork ...
    no i wciąż przerabiamy temat kuchni, a przede wszystkim materiałów i ich cen, które powalają.
    ma być tak albo podobnie - chyba poza wątkiem kuchennym jeszcze tu nie wklejałam

    Kasiu, podpowiedz plizzz co to za lampy nad wyspą. Mam podobny układ kuchni, blat roboczy na wyspie i ... duży problem z oświetleniem. Boję się, że blat będzie niedoświetlony, a zastosowany przez Ciebie osprzęt zapobiegłby mojej katastrofie...

  11. #211
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Te akurat modelowane na wzór reflektorów Spotline, ale w innych firmach też znajdziesz odpowiedniki.


  12. #212
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    ABSOLUTNIE CUDNIE!!!
    KURDE MAM MIEC OKLADZINE DEBOWA WE WNECE KUCHENNEJ I JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC BO PATRZAC NA TWOJE OBRAZKI WYGLADA NA TO ZE OCIEPLI TO WKONCU MOJA KUCHNIE
    Moze jak dobrze pojdzie bedzie w przyszlym tygodniu

    Kasia i przynioslam tapicerowanego Eamsa


    http://www.dd-company.pl/sklep/index...-daw-epc-vitra
    Ostatnio edytowane przez GUMISIOWA ; 21-01-2013 o 11:33

  13. #213
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    dzieki za krzesełko. Ja raczej bede chciała wersję bez podłokietników. Miałam w planach oddać krzesła do tapicera, ale z tego co widzę to chyba sie nie opłaca... Ciekawe jak ta ekoskóra na zywo wygląda - widziałaś może? Ja na zywo widziałam obite skórą prawdziwa i wyglądało super. Miały tak fajnie wyżej wyprofilowane poduchy pod plecy i miedzy nogami - jakkolwiek dziwnie to brzmi






  14. #214
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Kasia-ten co pokazujesz jest CUDNY!!!!Pewnie cena powala
    Cos takiego ma malkul tylko w ecoskorze i na metalowych nogach-zapytaj jej bo uzytkuje
    A gdzie to Twoje cudo mozna kupic i za ule?

  15. #215
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    ja widziałam w małym sklepiku w galerii w Olsztynie (tym w warm-mazurskim), miałam wizytówkę, ale niestety ja wcieło... kosztowało coś koło 600-700zł; ale skóra naturalna super mięciutka i tak jak pisałam bardzo bardzo wygodnie się siedzi. Muszę zrobic rozeznanie ile kosztowałoby obicie u tapicera.

  16. #216
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    w tych krzesłach na stronce podesłanej przez Ciebie nie bardzo podobaja mi się "guziki". I wizualnie i mam obawy co do wygody.

  17. #217
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Gumisiowa... mam do Ciebie prośbę o troche szczegółow z Twojej kuchni - moja ostatnio śni mi się po nocach i walczę z wycenami. Znalazłam gdzieś w necie, że kosztowała Cię ok.19tys bez blatów. Możesz napisać jakie masz systemy otwierania szuflad i inne techniczne bajery? Nie wiem może piszesz gdzieś o tym, ale masz tak przepastny wątek (plotkary , że nie moge znależć.

  18. #218
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    I jeszcze po przesledzeniu zdjęć:
    - pod piekarnikami masz takie długie szuflady - czy w srodku są mniejsze, a otwierasz sam front?
    - z czego masz boki wyspy czy też lakier czy laminat - bo widze jakby ciemniejsze krawedzie? ale moze to kwestia zdjec

  19. #219
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    No nie daje rady-PANI ARCHITEKT MOJA KUCHNIA SIE SNI-FUNNY
    Kasiu-tak 19 000-cudow zadnych nie ma wszystkie szuflady cichodomykajace sie i cale srodki to Blumy
    Generalnie:
    5 szafek-drzwi na zawiasach Bluma
    13 szuflad cichodomykajacych sie
    segregator na smieci-chyba standard
    NO I CHYBA NIC WIECEJ

    A NIE MOJA CI SIE SNI TYLKO TWOJA
    Ostatnio edytowane przez GUMISIOWA ; 21-01-2013 o 12:54

  20. #220
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_labo Zobacz post
    I jeszcze po przesledzeniu zdjęć:
    - pod piekarnikami masz takie długie szuflady - czy w srodku są mniejsze, a otwierasz sam front?
    - z czego masz boki wyspy czy też lakier czy laminat - bo widze jakby ciemniejsze krawedzie? ale moze to kwestia zdjec
    POD PIEKARNIKAMI SZUFLADY 180 CM-TO JEST JEDNA SZUFLADA I OTWIERA SIE W CALOSCI-JEST GLEBOKA MAM W NIEJ PATELNIE,GARNKI ,BLACHY I TEGO TYPU DZIADOSTWO-TEZ NA BLUMIE
    Boki wyspy w bialym lakierze jak cala kuchnia-pewnie kiepskie swiatlo jak zdjecia robilam

Strona 11 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony