dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 27
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 524
  1. #221
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    [/QUOTE] A NIE MOJA CI SIE SNI TYLKO TWOJA[/QUOTE]
    Ale Twoja też piekna ... może sie przyśni, jak troche przed snam popatrzę

  2. #222
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    A NIE MOJA CI SIE SNI TYLKO TWOJA[/QUOTE]
    Ale Twoja też piekna ... może sie przyśni, jak troche przed snam popatrzę [/QUOTE]


  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_labo Zobacz post
    Te akurat modelowane na wzór reflektorów Spotline, ale w innych firmach też znajdziesz odpowiedniki.

    Ok, system szynowy jest mi oczywiscie znany, bardziej zainteresowała mnie wielkość samych reflektorów, na wizualizacji wydają się większe niż widywane przeze mnie reflektorki.
    pozdrawiam,
    dom świetny i niezwykle przemyślany. Trzymam kciuki za postępy prac

  4. #224
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Halo! Jaka cisza...
    Czytam z przejęciem, a tu nic więcej nie ma
    Czuję straszny niedosyt
    Fantastyczny projekt, rozsądne podejście i super wykonanie!
    Poproszę o więcej zdjęć, pomysłów, inspiracji.
    Co będziecie robić na zewnątrz na podejściu i podjeździe?

    Acha, i witam się serdecznie!
    I gorąco pozdrawiam wykonawców!
    Trzymam kciuki za dalsze tak efektowne i efektywne budowanie!

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balbina200 Zobacz post
    Halo! Jaka cisza...

    Czuję straszny niedosyt
    Fantastyczny projekt, rozsądne podejście i super wykonanie!
    Poproszę o więcej zdjęć, pomysłów, inspiracji.
    Ja też, Ja też !!!
    Witam Się zazdraszczam domku a najbardziej metrażu , projektu i wogóle !!! Zapowiada sie cudnie więc bede śledzic !!!

  6. #226

    Domyślnie

    witam.

    Z ciekawością będę podglądać! Już nie mogę doczekać się wykończeniówki

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  7. #227
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Witam serdecznie nowych odwiedzających
    No to tak... Pan płytkarz zaczął się częściej pojawiać wiec robota ruszyła, hura! (właśnie dostałam smsa z alarmu, że wszedł - fajny wynalazek )
    W weekend postaram sie pstryknąć jakieś nowe zdjecia. Czasu wciąż brak i doba mogłaby trwać dłużej - Balbina - podtczytywałam Twój wątek i jesteś Wielka!!! co do czasu, zorganizowania i zapału do pracy Na prawde podziwiam.
    Ja obecnie "pracuję " nad kuchnią - oczywiście przed zamówieniem troszke zmieniam na szybko. No i moja najwieksza bolączka wybrać sprzęt agd.
    Na chwilę obecna jestem na tak dla kompletu Amica (piekarnik plus mikrofala plus płyta):


    Lodówka - wciąż brak decyzji, ale jako, że te do zabudowy są raczej nieduże chyba zdecyduję się na samą lodówkę bez zamrażarki, a zamrażarkę kupie osobno jako podblatową. Dowiedziałam, się również - z tego co pan w sklepie opowiadał, że lodówki do zabudowy niestety nie maja wielu funkcji takich jak te wolnostojące, że nie znajdę funkcji "no frost" dla lodówki (ewentualnie dla samej zamrazarki - jesli kupie opcje połaczoną) - wiecie coś na ten temat?
    A i jeszcze dodatkowym plusem lodówki bez zamrazarki bedzie możliwość umieszczenia piekarnika nizej - żeby ładnie zgrały się linie. Jeśli jest podział na zamrażarke i lodówkę muszę zacząć od linii podziału ich drzwi i wówczas mikrofala nad piekarnikiem wychodzi za wysoko.

    A nowa, lepsza kuchnia ma byc mniej wiecej tak - na szybko:




    zmieniłam blat na wyspie i dodałam pod spód biały pasek - co by lżej było trochę
    górne szafki są teraz białe matowe, żeby zlały się z gk.
    co Wy na to?
    Ostatnio edytowane przez kasia_labo ; 25-01-2013 o 15:13

  8. #228
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    orzech boliwijski - na fronty, ale jeszcze nie na 100%


  9. #229

  10. #230
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    dzieki za linki
    ja ogladałam w sklepie Siemensa KI38VA50

  11. #231

    Domyślnie

    Simensa bym chętnie chciała ale w wersji sama chłodziarka o wys 177 będzie kosmicznie drogi . A co do mikrofalówki , dla mnie też za wysoko nad piekarnikiem , dlatego daję piekarnik pod płytą , w ciągu , jak dla mnie takie rozwiązanie jest bardzo wygodne , jak wyjmuje się coś gorącego to od razu stawia się na płycie ceramicznej .
    Mikrofalówkę dam w słupku na wys 90 cm . Zamrażarkę w małej spiżarni przy kuchni .
    Czy u Ciebie w tej wyspie będą jakieś szafki ? ( z tej strony od okna ?)

  12. #232
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Siemens ten o którym pisałam kosztuje ok.1700-1800zł
    Tak w wyspie są szuflady na całej wysokości od strony okna tylko płytsze na 45cm.
    Z tym stawianiem goracego to masz racje wygoda - ja miałam stawiać na wyspie na blacie kamiennym, ale chyba ze wzgledow finansowych nie nedzie kamienia - w sumie bardziej mi szkoda zlewów podwieszanych niż tego kamienia .., bo do laminatu nie podwieszę, a bardzo chciałam takie rozwiazanie ze wzgledu na wygodę.

  13. #233

    Domyślnie

    A ta płyta amika to jest indukcyjna ? bo ja mam płytę ceramiczną amica ( nie indukcyjną ) i jest koszmarna ( noo kupiona parę lat temu ) wcale nie ma poweru i wszystko się*gotuje zamiast smażyć a jak się położy coś zamrożonego to już tragedia , nic się nie dzieje

  14. #234
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    ceramiczna, bo indukcyjna tak duża poza zasięgiem niestety...
    Ja też mam teraz Amice ceramiczna i nie narzekam, moze kwestia modelu, ale troche mnie przstraszyłaś, musze poszukac , poczytać

  15. #235

    Domyślnie

    Takie coś , co prawda chińskie , ale co teraz nie jest chińske? za to ponoć*FULL NO FROST ! ta funkcja dotyczy chyba tylko zamrażarek
    http://www.megamedia.pl/zamrazarka-b...-700.php?off=1

  16. #236
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Kasia,
    dziewczyny bardzo sobie chwalą płytę amici bez zaznaczonych pól - grzeje w tym miejscu, gdzie postawisz garnek.
    Bardzo chciałam ją kupić, ale nie mieli dwupalnikowych gazowych, a u mnie miał być taki komplet
    Stanęło na Tece, bo tylko ona miała bezramkowe i jest... beznadziejnie
    Nie polecam - trzeba idealnie utrafić w pole (ktore nie wiem gdzie jest, bo nie jest zaznaczone), inaczej w którymś miejscu nie dogrzewa - szczególnie upierdliwe przy naleśnikach...

  17. #237

    Domyślnie

    Witam. Piękny dom. Na pewno będę zaglądać i kibicowac. co do kuchni mnie osobiscie bardziej podobała się wcześniejsza wizualizacja ale ta nowa też jest ok myślę że w takiej kuchni blat granit i zle podwieszany faktycznie wyglądalyby pięknie.. i tak sobie gdybam, że może warto zaoszczędzić na czymś innym

  18. #238
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Balbina, a pamiętasz może jaki to model? Przypuszczam, że chodzi o indukcyjną, bo one takie bajery mają i pewnie cena spora.

  19. #239

    Domyślnie

    i jeszcz.. pokazałam m. i powiedział, że gdyby miał teraz budować dom .. to tylko taki ..

  20. #240
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fra Zobacz post
    i jeszcz.. pokazałam m. i powiedział, że gdyby miał teraz budować dom .. to tylko taki ..
    miód na serce, dzięki.

Strona 12 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony