dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 27
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 524
  1. #241

    Domyślnie

    I przy płytach trzeba uważać na jedną rzecz , mianowicie upierdliwe sterowanie . Czasem robią to tak że najpierw trzeba wybrać pole , na którym chce się zmienić moc a potem to zrobić przyciskami + - które są wspólne dla wszyskich pól. Zanim się coś kupi najlepiej najpierw sciągnąć instrukcję obsługi .

  2. #242

  3. #243

    Domyślnie

    Nie kusi cię ? bo ja przez chwilę o tym pomyślałam ,
    http://www.myway-paradyz.com/kolekcj..._my_way/giallo

    ale zaraz potam wróciłam do drewna , chociaż wiele spraw byłoby z głowy , a wygląda to całkiem dobrze

  4. #244
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Na zdjęciu wygląda ok, ale na żywo gorzej. Ja jestem zwolenniczką drewna z całym jego urokiem i wadami Nie zależy mi na idealnie gładkiej bez rys powierzchni. Drewno żyje i to jest w nim najlepsze, zmienia się z biegiem czasu.
    Właśnie jestem na budowie łazienka dzieci wciąż w proszku... buuu... Ale dzwoniłam i Pan jedzie... więc może jeszcze dziś skończy.

  5. #245
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Jakby ktoś miał doświadczenie z pochłaniaczami zamiast wyciągu będę wdzięczna za informację. Mam mieć pochłaniacz plus reku. Wiem ze koniecznie potrzebny będzie filtr węglowy.

    Siedzę sobie właśnie w jadalni, 19 stopni pompa powietrzna daje radę hurra!!! A nie mamy jeszcze grzałek podpiętych. Czekamy ze strachem na rachunek za prąd. W tamtym roku było sporo, ale jeszcze na taryfie budowlanej. Dom oddałam do użytkowania więc taryfa już normalna, zobaczymy.
    Pan w nadzorze jak byłam pytał jak się mieszka, ja na to, że jeszcze się nie mieszka,a on "oj tam pewnie trochę mieszka..."nie chciał uwierzyć, że nie mieszkam, bo wszyscy z wiadomych przyczyn zwlekają z oddaniem budynku. A my akurat nie mogliśmy się doczekać co by taryfę obniżyć

  6. #246
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie

    szok...nie zabrany humus...

  7. #247
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał oresund Zobacz post
    szok...nie zabrany humus...
    ???

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał syberia Zobacz post
    I przy płytach trzeba uważać na jedną rzecz , mianowicie upierdliwe sterowanie . Czasem robią to tak że najpierw trzeba wybrać pole , na którym chce się zmienić moc a potem to zrobić przyciskami + - które są wspólne dla wszyskich pól. Zanim się coś kupi najlepiej najpierw sciągnąć instrukcję obsługi .
    Ja tak właśnie mam.
    I naprawdę nie widzę w tym najmniejszego problemu.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  9. #249

    Domyślnie

    O co chodzi z tym humusem bo nie zajarzyłam?

  10. #250

  11. #251
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Nadal nie widzę związku... U mnie humus był ściągany o czym pisałam.

  12. #252

    Domyślnie

    Witam się i ja Przepiękny dom, taki mi się marzy Będę podglądać i kibicować
    Pozdrawiam

  13. #253

    Domyślnie

    Bardzo ladny domek - czysty, prosty i elegancki...
    Jak milo odpoczac od typowo polskich zolto-zielono-rozowych pseudo dworkow z betonowym plotem... normlanie ukojenie dla zmyslow i powiew normlanosci

    kasia-labo... czy jako architektka nie natknelas sie moze gdzies w internecie na jakies przerobki PRL-owskich kostek na podobna modle?

  14. #254
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar JestGit
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warsaw, Poland, Poland
    Posty
    69

  15. #255

    Domyślnie

    Dzieki - zagladam juz, zagladam

  16. #256

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_labo Zobacz post
    Nadal nie widzę związku... U mnie humus był ściągany o czym pisałam.
    Nie wiem,ja nie komentowałam Waszego humusu,tylko naprowadziłam Syberię

    Pixon,możesz się skontaktować z Maćkiem,miłośnikiem przeróbek kostek,dla forumowiczów pracuje za alkohol i ma tam jakieś przykłady całkiem za darmo też
    http://forum.muratordom.pl/member.php?174814-MaciekTyr
    Ostatnio edytowane przez marynata ; 29-01-2013 o 00:14

  17. #257
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Katti
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    891
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_labo Zobacz post
    Jakby ktoś miał doświadczenie z pochłaniaczami zamiast wyciągu będę wdzięczna za informację. Mam mieć pochłaniacz plus reku. Wiem ze koniecznie potrzebny będzie filtr węglowy.
    Przyłączam się do tego pytania.... właśnie przerabiam ten temat. U nas również rekuperacja i potrzebujemy do kuchni pochłaniacz zamiast wyciągu.
    Help...

  18. #258
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Katti Zobacz post
    Przyłączam się do tego pytania.... właśnie przerabiam ten temat. U nas również rekuperacja i potrzebujemy do kuchni pochłaniacz zamiast wyciągu.
    Help...
    Ja chyba zdecyduję się na Fabera Stilnovo Plus X 90, wydajność 680m3/h. - podszafkowy/szafkowy
    Z tego co poczytałam to pochłaniacz ma sobie przede wszystkim poradzić z tłuszczem, żeby nie zabrudzic rekuperacji plus usunąć część zapachu z resztą zapachów ma sobie radzić reku, można jak się intensywnie smaży podkręcić reku na wyzszy bieg, żeby te zapachy szybciej uciekły.

  19. #259
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Katti
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    891
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dokładnie tak ma być! Ma radzić sobie z tłuszczem, a resztą ma zająć się reku. Dzięki Kasiu

  20. #260

    Domyślnie

    No i bardzo dobry okap , najważniejsze że filtry można myć w zmywarce. Nie masz kuchni na wyspie i nie musisz wydawać kasy na okap wyspowy ( ja jeszcze nie znalazłam okapu który by mi pasował na wygląd ) yyyy no znalazłam ale za 7 tys , nie stać mnie

Strona 13 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony