dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 27
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 524
  1. #481
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Parę zdjęć udało mi się wgrać na fejsa

  2. #482

    Domyślnie

    Kasia, znalazłam na FB. Wszystko mi się podoba. Powiedz mi czy ta szafa na odkurzacz i inne przydasie ma na dole i na górze szyny?
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  3. #483
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Kasia, znalazłam na FB. Wszystko mi się podoba. Powiedz mi czy ta szafa na odkurzacz i inne przydasie ma na dole i na górze szyny?
    Szukajcie a znajdziecie nie wypadało linka wkleić
    Szafa ma prowadnice tylko góra i co więcej w ogóle jej nie widać po zamknięciu szafy. Prawe skrzydło jest na normalnym zawiasie, dwa pozostałe składają się, ala harmonijka. Żeby otworzyć należy pociągnąć za uchwyt umieszczony pomiędzy tymi skrzydłami, tak jak teraz prowizorycznie jest przyklejona czarna taśma - uchwyt.
    Uchwyty malutkie już kupione, ale poszły do malowania na czarno. Gniazdko na fornirze też będzie docelowo czarne.

  4. #484
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    To tak szybciutko bez opisów, mam chwilkę w biurze.


























  5. #485

    Domyślnie

    fiu fiu! lubię drewno
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #486

    Domyślnie

    Kasia,

    Dotychczasowe efekty są imponujące! Na zdjęciu kuchni widzę w oddali komodę-bufet retro, zgadza się? Na waszą kuchnię mogę patrzeć godzinami

  7. #487
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał greywolf Zobacz post
    Kasia,

    Dotychczasowe efekty są imponujące! Na zdjęciu kuchni widzę w oddali komodę-bufet retro, zgadza się? Na waszą kuchnię mogę patrzeć godzinami
    Wielkie dzięki
    Komoda jest duńska. Nabyta 2 lata temu, przetrwała budowę

  8. #488

    Domyślnie

    a pokażesz tą komodę? bo ja choruję na coś takiego i już w obliczu poddania się chyba każę coś stolarzowi zmontować
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #489

  10. #490
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Kasiu,bardzo mi sie podoba. nie jest nudno. Fajne połączenie materiałów i kolorów . Ciemna ściana, granitowa ( ?) lubię

  11. #491

    Domyślnie

    Pieknie!! Kasiu mam prośbe możesz mi doradzic albo pokazac jakies zdjęcia.Remontuje klatke schodową,korytarz zamkniety w domu jednorodzinnym prowadze firme na dole więc na dole i u góry sa dzwi,po srodku trzecie wejsciowe z pola. Korytarz będzie bialy szafa u góry jest grarfitowa narózna. Chodzi mi o oswietlenie daać ledy, kinkiety czy dlugą zwisajaca lampe od dolu do gory jest taki model izza 5. Jesli ktoś ma jakies zdjecia to prosze o pomoc.Acha i co myślicie o czujnikach zapalania na ruch macie jakieś doświadczenia,jak go montowac najlepiej.

  12. #492
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    `
    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Kasiu,bardzo mi sie podoba. nie jest nudno. Fajne połączenie materiałów i kolorów . Ciemna ściana, granitowa ( ?) lubię
    ściana granitowa??? -gdzie?

  13. #493
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar frania02
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    górsk
    Kod pocztowy
    87-134
    Posty
    81

    Domyślnie

    witam, piekny parkiet, , mogłabys napisac co to za klepki? dąb czy może jesion? i czy sa zaolejowane?
    pozdrawiam

  14. #494

  15. #495
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał frania02 Zobacz post
    witam, piekny parkiet, , mogłabys napisac co to za klepki? dąb czy może jesion? i czy sa zaolejowane?
    pozdrawiam
    dąb, parkiet warstwowy olejowany

  16. #496
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieha22 Zobacz post
    Pieknie!! Kasiu mam prośbe możesz mi doradzic albo pokazac jakies zdjęcia.Remontuje klatke schodową,korytarz zamkniety w domu jednorodzinnym prowadze firme na dole więc na dole i u góry sa dzwi,po srodku trzecie wejsciowe z pola. Korytarz będzie bialy szafa u góry jest grarfitowa narózna. Chodzi mi o oswietlenie daać ledy, kinkiety czy dlugą zwisajaca lampe od dolu do gory jest taki model izza 5. Jesli ktoś ma jakies zdjecia to prosze o pomoc.Acha i co myślicie o czujnikach zapalania na ruch macie jakieś doświadczenia,jak go montowac najlepiej.
    sorry, ale tak tylko wg opisu trudno cokolwiek doradzać. Może chociaz jakies zdjecie. pamietaj, że ledy nawet o ciepłej barwie maja specyficzne światło i nieoddaja w pełni kolorów - drewno przy ledach wyglada kiepsko.

  17. #497

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_labo Zobacz post
    sorry, ale tak tylko wg opisu trudno cokolwiek doradzać. Może chociaz jakies zdjecie. pamietaj, że ledy nawet o ciepłej barwie maja specyficzne światło i nieoddaja w pełni kolorów - drewno przy ledach wyglada kiepsko.
    Jutro postaram sie dac zdjecia coprawda klatka juz w trakcie ale przynajmniej ksztalt i wielkosc zobaczysz. Z góry dziekuje,

  18. #498

    Domyślnie

    no właśnie te wszystkie "gotowe" mają wymiary nie takie
    trzeba było projektować układ ścian pod konkretne meble... hehe



    ta kasiowa... faaaaajna, prawie idealna (prawie bo mam swoją wizję trochu)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	5,0 KB
ID:	217821Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08szafka1.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	36,9 KB
ID:	217822
    (ta pierwsza jest chyba najbliżej ideału, a dziś na all u instar'a wyczaiłam tą zieloną i się zakochałam. mało skandynawska, ale kurcze - gdyby była 2x szersza już by była moja )


    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  19. #499
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Znaczy sie czarna, tak? Telefon przekłamuje

  20. #500

    Domyślnie

    niee no Twoja komoda fajna , chciałam tylko pokazać że można coś w tym stylu trafić
    fajnie wszystko wyszło , tak modernistycznie , ten parkiet w jodełkę tworzy taki klimat

Strona 25 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony