dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie drzwiczki dla psa do ogrodu

    Witam psiarzy,
    W filmach z gatunku "kino familijne made in USA" widać że pieski i duże i małe maja możliwośc bezpośredniego wyjścia z domu (najczęściej z kuchni) do ogrodu. Czy ktoś z Was próbował wymyslic cos takiego, tak aby pies mógł wyjść ale nieproszony gość nie wszedł. Może ktoś mieszkał w Stanach w takim domu i coś może podpowiedzieć?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Tak, widziałem takie wyjścia z domów bezpośrednio do ogrodów w których rosły palmy.

    Nie na nasz klimat takie "ustrojstwo". Ale to tylko moje zdanie. Możesz mieć oczywiście inne.

    Pozdrawiam
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  3. #3

    Domyślnie

    Ja widziałam takie "ustrojstwo" w sklepie z artykułami dla zwierząt drzwiczki dla kota i małego psa z zamkiem magnetycznym (klucz w obroży - obce zwierzę nie wejdzie). Drzwiczki wykonane z tworzywa sztucznego ( klapka w oprawie ) cena ok 170 zł.

    Może wejście do domu to byłaby przesada w naszym klimacie ale np. w drzwiach do pomieszczenia gdzie zwierzak ma kuwetę, albo z zewnątrz do jakiegoś "azylu" w garażu czy innym gospodarczym pomieszczeniu - czemu nie?

  4. #4

    Domyślnie

    na razie mieszkam w bloku ale cały czas myślę o takim rozwiazaniu. choc raczej z wejściem do garażu i z garażu drugie dzrwiczki do domu.
    mam dwa koty i psa. koty maja zrobiony otwór w ścianie do łazienki gdzie stoi kuweta. rewelacyjnie sie sprawdza pies nie przejdzie koty nie trzaskaja drzwiami a jak mają dośc psa idą spać na ręczniki w łazience.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Piesek duży?
    Bo amerykańce zwykle zostawiają lepszą połowę w domu, lub mają gosposię. Stąd jak piesek duży to może być bo w domu ciągle ktoś jest.
    Jak jest zamknięty, a od małego nie wyuczyłaś, że się tylko piszczy pod drzwiami, a nie drapie to i tak będziesz miała podrapane.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony