dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 246
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 4911
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nie odzywałam się, chociaż czytałam od samego początku i myślałam intensywnie, co mogę zrobić. Niczego nie wymyśliłam - moje otoczenie (w tym my) właśnie intensywnie przygotowuje szlachetne paczki itp, więc już nie bardzo miałam kogo prosić. No ale teraz najpierw mnie zatkało, a potem nie mogłam się powstrzymać od wyrażenia swojego zachwytu, wzruszenia i radości.
    To jest piękne, to jest niesamowite, to jest cudowne jak Święta!
    A nazwę firmy chciałabym poznać. Bo jeżeli będę potrzebowała czegokolwiek, co ona robi, to poczuję patriotyczny forumowy obowiązek skorzystać z jej usług. I pewnie nie tylko ja. Chociaż coś czuję, że za malutki ze mnie robaczek... No ale przynajmniej mogę polecać innym i w ogóle.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Do Zabajki bardzo bardzo trudno się dostać. Nie jest to niemozliwe, ale trudne, Na pierwszy turnus najchetniej zima przyjmuja, bo wtedy najwięcej luzów (dzieci chorują). Powstał tez nowy ośrodek ok rok temu stworzony przez rehab z Zabajki. Tam mamy poważne wtyki, w razie czego też możemy pomóc.
    Jutro pogadamy spokojnie.
    Ja teraz też wracam do mojej roboty

  3. #203
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Coś czuję, że 6.12 to będzie MAGICZNY MIKOŁAJ!!!!!!!! o jak ja się cieszę!!

  4. #204
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Dla nas jest już magiczny czas. Jest to jeden z pierwszych dni, gdy łzy radości same nam płyną. Gdzie po dniach walki i trudnych rozmów, kilkunastu diagnoz paru pobytach w szpitalach spotyka nas coś naprawdę wspaniałego. Wszyscy ci ludzie wspierający, dający otuchę, nadzieję i wielką radość. Radość spełnienia najprostszych marzeń, marzeń które tu na forum nabieraja realnego kształtu. Przekazanych ciuszków, zabawek, które jeszcze nie dotarły, ale wiem, że tak się stanie. Jeszcze nie tak dawno sądziliśmy, że będa to najsmutniejsze święta, jednak okazuje się, że będą najweselsze, bo spędzone z całą wielką rodziną, która tworzy to forum.

  5. #205

    Domyślnie

    Miras, będzie dobrze, zobaczycie! Jak już kuleczka śniegowa ruszyła, to się ulepi wielka kula. Początek wykonany i teraz będzie już tylko lepiej!

  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Mirek.... weszłam na profil dziewczynek w fundacji. Powiedz, czy Wy jako rodzice możecie edytować profil ?

    o tym mówię http://www.fundacjazlotowianka.pl/?r...olina-r-14,651

    po pierwsze,z tego opisu wynika, że chodzi o jedna dziewczynkę dwojga imion.
    po drugie - to tylko nazwisko, nie ma możliwości poznania dzieciaków.
    Wrzuć tam fotki,krótki opis choroby i parę słów na co potrzebna jest kasa.


    Wiem , to pierdoły, ale tu też się zaczęło od pierdoły, nie

  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Wiesz, że nie pomyślałem o tym że można uznać to jako jedno dziecko. Biorę się do pracy.
    Edytować samemu nie można, ale jak przygotuje wszystkie informacje to je wstawią. Już kiedyś miałem zabrać się do dodania zdjęć dziewczynek ale w całym tym balaganie zapomniałem.
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 30-11-2012 o 21:50

  8. #208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mogę już iśc spać. Zanim usnę będę wyobrażać sobie miny Mirasa i Edytki. Świat jest dzisiaj szczególnie piękny. Spokojnej nocy wszystkim!

  9. #209
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Żelka banany na twarzy

  10. #210
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Kochani coz za cudowne wieści. Co za wieczór. Normalnie czuc jak lataja anioły. Maju jestescie z ruda kochane.

  11. #211
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Takie rzeczy to nawet w telewizji się nie dzieją. Tak nita, masz racje, są kochane i to bardzo.

  12. #212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    A mówiłam,że pani poseł przy FM, to mały pikuś

  13. #213
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Bo ty mądra kobieta jesteś. Wiesz co mówisz i wiesz co robisz.

  14. #214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Mirek, dopiero skończyłam czytać ten watek, a jeszcze blog przede mną i te informacje medyczne! Nie chce się madrzyć, ja na prawdę o dzieciach wiem nie dużo, ale się douczę Póki co Julka wygląda troszkę jak kiedyś Franek - jakby nie wiedziała, że ma nogi... i druga myśl - w sumie nie jestem do końca przekonana, czy warto wydawać pieniądze na szukanie chorób genetycznych. Nawet jeżeli się nazwie ich chorobę (a to wcale nie jest pewne, ze się uda) to co to zmieni? Są deficyty, trzeba je rehabilitować. Prognostycznie? Muszę przeczytać jeszcze tą część medyczną i pomyśleć... na razie cieszę się razem z wami z turnusu.

  15. #215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Mirasku - czytam Twój wątek od samego początku i bardzo, bardzo się cieszę, że idzie to w tak dobrym kierunku.

    Wasze blondyneczki są słodkie.


    Swoją drogą to bardzo pozytywne, że w dobie ogólnego narzekania na kryzys są jeszcze firmy, które stać na tak wspaniały gest - Maju wielkie dzięki i szczęście, że tu do nas trafiłaś

  16. #216
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Mirek, to miłe co mówisz,ale nie do końca zgodne z prawdą

    Ewa, a nie masz wrażenia, że Julka jest wiotka? Franek kompensował sobie brak napięcia centralnego na obwodzie,Julka tego nie robi, przynajmniej kkd.
    Karolina, wykonuje fajne naprzemienne ruchy -to dobrze wróży
    Trudno ocenić całą sylwetkę w czasie czworakowania, bo obie dziewczyny bardzo kochaja ojca i chcą mu patrzeć prosto w oczy

  17. #217
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Miras, Majka, cudowne wieści! Łzy mi lecą ze wzruszenia. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No tak jeśli chodzi o chorobę genetyczną to oj niekończaca się droga. Jak to mówił Pan doktor Śmigiel z Wrocławia, możemy w genetyce nigdy nie znaleść.Wizyta w poradni 10 grudnia i dowiemy się też o wynikach ostatnich badań. Telefonicznie dowiedzialem się że są "no dobre" i teraz siedź i myśl. Jak wrócimy z Wroclawia wszystko wam opiszę.

    Jula właśnie o wiele gorzej wypada w porównaniu z Karolcią. Obie doszły do tego etapu i dalej nic. Dobrze się porozumiewają miedzy sobą, no wiadomo kobiety. Próbują powtarzac zasłyszane słowa od Krzysia lub od nas. Na razie niewiele, ale zawsze coś. Za to doskonale rozumieja co do nich mówimy. Jesli chodzi o bloga to znikła mi znowu cała dokumentacja dziewczyn. Przenoszę bloga na blogspot tak jak radzi Aga, ale oczywiście ten co, jest zostawię jeszcze jakiś czas.

  19. #219
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Tak są anioły wśród nas.

  20. #220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dobra decyzja, Mirku (z blogspotem).

    Franek także jest pod opieka poradni genetycznej, tyle ze z IMiDu. Nasza neurolog (tez IMiD) powiedziala mi po ostatnich badaniach, że byla przekonana że mikromacierz jest "skopana". A tu proszę. Mikromacierz w porządku. Młody miał w sumie 3 bad genetyczne, wszystkie wyszły ok.

Strona 11 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony