dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 246
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 4911
  1. #241
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    chętnie oddam córeczki kochane na cały jeden dzionek. Są takie słodkie no można by je zjeść, cholery jedne.

    A zatoki to moje, rozwala mnie na całego. Moja żonka chce mnie zamknąć w izolatce. No nie mogę się doczekać
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 02-12-2012 o 14:17

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Żelcia, chyba nie... One nie wyglądają na uszkodzenia oun. Sęk w tym, że nie wiem na co wyglądają...

    Mirek- z czyimi zatokami? Dorosłymi czy młodych? I którymi - tymi w czole czy tymi koło nosa? a może pod oczami?
    No właśnie nikt nie wie na co one wygladają. Żadnej dysmorfji, no jedynie zez i słaby wzrok. Na pewno będizemy szukac przyczyny dalej.

    Zatoki w czole i wkoło nosa, cholernie głupie uczucie.

  3. #243
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał carver Zobacz post
    Cześć Dobrzy Ludzie
    Tą GSR (grupa szybkiego reagowania) to mnie Miras nieźle rozbawiłeś. Ale chyba coś w tym jest patrząc na to kto, gdzie, kiedy... Awatarki te same
    Spokojnej niedzieli życzę i dalszego poczucia świątecznego nastroju jaki TU zapanował dzięki Dobrym Ludziom Tylko śniegu brakuje...
    NO ale z tą GSR tak jest, sam to zauważyłeś i to nie tylko w tym wątku. Powinni jakiś status nadawać tym osobom.
    U nas już ten piątkowy śnieg stopniał i mrozik jakiś idze.

  4. #244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    chętnie oddam córeczki kochane na cały jeden dzionek. Są takie słodkie no można by je zjeść, cholery jedne.

    A zatoki to moje, rozwala mnie na całego. Moja żonka chce mnie zamknąć w izolatce. No nie mogę się doczekać
    A stopery do uszu dajesz w pakiecie?

    Trzymaj się chłopie! Zatoki to paskudna rzecz. Musisz trochę przystopować i odpocząć bo z przemęczenia będą Cię różne a choróbska dopadać. Wiem, wiem...łatwo mi pisać ja masz tyle na głowie...no ale właśnie dlatego musisz być zdrowy

    Spróbuję przynajmniej przez monitor posłać dobre fluidy

  5. #245
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Tak lalunie takie niewinne własnie jedna robi porządki w szufladzie za moimi plecami, druga z mamusi dokazuje. Wiecie jaka jest długa rolka ręcznika papierowego, ja wiem i to nie z opakowania. Krzyś dla odmiany polalował ławę, a co artysta z niego. Kochane urwisy.

    Stoperów nie będziesz potrzebować, nasze córeczki nie krzyszczą, one działają po cichemu i czasami z ukrycia.

  6. #246

    Domyślnie

    Malowane ławy to ostatni krzyk mody...Krzyś wie co robi
    Kurcze a ja nigdy nie potrafię porządku w szafie utrzymać...koniecznie jednak muszę Twoje Księżniczki do siebie zaprosić

    Po cichu i z ukrycia powiadasz? Jak nic kocie w nich natury drzemią

  7. #247
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    nasze księzniczki specjalizują się w porządach, zwłaszcza w szafach i komodzie. Jak chcesz to nie ma problemu, one na pewno chętnie zrobia tam porządek.

    No wogóle mogę nasze córeczki wynająć do sprzątania przed świętami. Jakby co to dawajcie znać, ustale im jakis grafik.

  8. #248
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Ooo to ja sie skusze, na taka slodka pomoc domowa. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru niedzielnego.

  9. #249
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Mirasku, zerknij na pw.

  10. #250
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Krzyś mówi że on chetnie do cioci pojedzie, dziewczyny mogę ci oddać nawet na tydzien, jak wytrzymasz.

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    na zatoki możesz spróbować teraflu zatoki. i acc 200 jest bez recepty. A jak nie pomoże, to steryd do nosa, ale to już na recptę. Te czołowe to zostaje głównie grzać - albo jakąś lampą albo nawet solą nagrzaną na patelni - na ścierkę wysypać i sobie nagrzewać czoło. Tylko się nie poparz. Antybiotyku się na to raczej nie daje, chyba że te zatoki to wstęp do czegoś innego.

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A Sinupret? Mnie pomaga.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #253
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Antybiotyk dostalem na przeziębienie, ale coś chyba za slaby a zatoki to tak od piątku mnie jakoś zaatakowały. Masz rację sprawdza się sól w ścierce. Duża ulga tylko zonka i Krzys łacha zemne drą, ale pomaga dzięki.

    No i muszę wam wrzucić filmik z Julką w roli głównej, tylko się przegra.

  14. #254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A swoje zdjęcie ze ścierką i solą?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #255
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    no tak będziecie ze mnie teraz łacha ciągnąć. Zaczynam być podejrzliwy czy ta ścierka z solą coś pomaga czy tylko to taki chwyt.

  16. #256

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Krzyś mówi że on chetnie do cioci pojedzie, dziewczyny mogę ci oddać nawet na tydzien, jak wytrzymasz.
    oj to ciocia musi teraz dobrze tę opcję przemyśleć to byłby niezły sprawdzian moich granic wytrzymałości

  17. #257
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Obiecany filmik z Julką w roli głównej

  18. #258
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Julka jest przesłodka po prostu

    A jak u dziewczynek z mową?

  19. #259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    rozumieją i próbują powtarzać. Tyle wiem.

    Sinupret to ziółka. teraflu to paracetamol ale przede wszystkim substancja obkurczająca sluzówkę. Jeżeli się go weźmie plus acc plus nagrzanie to można mieć nadzieję, że - wydzielina się rozrzedzi (acc i nagrzewanie), ujścia zatok się otworzą 9to obkurczenie) i świnstwo wypłynie. Przynajmniej można mieć nadzieję

  20. #260
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Troszkę mowią, no cięzko im to idzie ale codzinnie mają robione masaże twarzy i jakoś coś próbują. nafilmiku nawet widać jak mówi Julka "a kuku".
    Rozumieja co do nich mowimy. Nagram taki filmik jak uczymy dziewczynki mówić. No zabawnie wtedy jest. Najlepiej potrafią pokazać jak tatuś chrapie, zresztą sama zobaczysz.

    Jak patrzę na ten filmik to myśę, że jest o co walczyć, a to najlepszy okres. Od jutra dziewczynki wracają na rehabilitacje.
    Dość leniuchowania, kończy się L-4.

Strona 13 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony