dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 196 z 246
Pokaż wyniki od 3.901 do 3.920 z 4911
  1. #3901
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No tak przerwa zimowa, a zimy jak nie. Miałem z Krzysiem ulepić taaakiego wielgachnego bałwana. Zrobić kulig dla całej trójki, gdzie napędem oczywiście byłbym Ja. Było jeszcze mnóstwo innych planów. No i tutaj mam apel, a raczej ogłoszenie do wszystkich.
    Treść ogłoszenia:

    KUPIĘ DWA WIADRA ŚNIEGU, ALBO NAJLEPIEJ TRZY. PO JEDNYM NA DZIECKO.
    Czekam na poważne oferty.

    Do czego to doszło, żeby śnieg przez internet kupować. No ale czego się nie robi dla księżniczek i księcia

  2. #3902
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Mirek - najpierw się spręż i zrób te foty dla Ewy.
    Może w nagrodę dostaniesz te trzy wiaderka śniegu.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #3903
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Bo Mirek nie ma wprawy
    Moja córka też pozowała po wyjeciu aparatu. Nie dało się zrobić zdjęć naturalnych. Od razy ustawiała się na środku pokoju na sesję zdjęciową. Więc zaczęłam robić zdjęcia z zaskoczenia, na zasadzie stoi sobie aparat, łapię i cyk. Wyjdzie to wyjdzie. I te były najfajniejsze

  4. #3904
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    ale tu nie chodzi o to, że karolinka będzie pozować. Zwyczajnie bardzo rzadko zdarza się jej wyprostować nóżki. Nawet zacząłem się zastanawiać, czy ona po Botoksie jeszcze to potrafi. Wydawać by się mogło, że powinna, a Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz jej się to udało. Czy to możliwe, że Botoks tak zadziałał?
    Może w ogóle nie zadziałał na nasze księżniczki. Ciężko mi to oceniać. Niestety ale nasza rehabilitantka jest w chwili obecnej na wolnym, a zastępczyni nie chce się wypowiadać. Czy my rodzice coś zauważyliśmy. Niestety, ale nie. Nawet gdy się im masuje nóżki to wręcz mam wrażenie, że są bardziej napięte jak przed Botoksem.

  5. #3905
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Mirku, aparat na szyję i bądź zawsze w pogotowiu. Dla dobra sprawy na pewno uda Ci się fotkę nóżek wyprostowanych Karolinki zdobyć. Nie z takimi przeciwnościami radziłeś sobie przecież


  6. #3906
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Zwyczajnie bardzo rzadko zdarza się jej wyprostować nóżki. Nawet zacząłem się zastanawiać, czy ona po Botoksie jeszcze to potrafi. Wydawać by się mogło, że powinna, a Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz jej się to udało. Czy to możliwe, że Botoks tak zadziałał?
    Dobre pytanie
    w teorii poraża się mięśnie wybiórczo, jak jest przykurcz, to zginacze. Wiec albo za mało w stosunku do napięcia ośrodkowego, albo przykurcz utrwalony albo trafili nie w ten mięsień?? Ale patrz, może jednak jest inaczej? Bo jeżeli prostowały, to nie miały przykurczów.

  7. #3907
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Jak na razie to patrzę i obserwuję. Dziś mam przyjemność przedstawić wam małe traktorzystki. Dziewczyny dają z siebie 200 % normy więc proszę o oklaski, och ach i ech. Nie wolno zapominać o przodownikach pracy




















  8. #3908
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    przepraszam za brak filmu z gotowania, ale są chwilowe problemy sprzętowe.

  9. #3909
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    a tu mała relacja z balu. Na pierwszym planie wiadomo, wszystkie trzy księżniczki

    http://www.tv.master.pl/informacja.p...LI-BOHATEROWIE

  10. #3910
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Eeee, no traktor zawodowy jest, Franek pękłby z zazdrości!
    Ale i fajny chyba pod tym względem, że zmusza nóżki trochę do ruchu i muszą je trochę też prostować, co widać na pierwszej fotce.
    Superancki!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  11. #3911
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Ach i Och. Moi chłopcy zielenieją z zazdrości

  12. #3912
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    o jakie piękne zdjęcia! i już rok od balu minął.. ależ to leci

  13. #3913
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    U nas od wczoraj panuje hasło "kobiety na traktory". Najważniejsze jest, że księżniczki cisną na pedała. Zawsze to nóżka inaczej popracuje. No i nie męczą kolanek ciągłym czworakowaniem. Krzyś ma jeden problem, bo traktorkowi nie podnosi się maska, a przecież przeglądy trzeba robić. Jak przystało na porządnego przejrzał to co się dało i zdemontował komin bo jest niebezpieczny. Podchodzę założyć komin, a Krzyś mi mówi, że nie "bo jak siostrzyczka się chwyci jego to się przewróci. Tatusiu zobacz jak on się trzyma" Rzeczywiście komin nie jest dobrym elementem, którego można by się przytrzymać. Mądry ten mój syneczek. Ma to po tatusiu

  14. #3914

    Domyślnie

    Spóźnione życzenia dla dziewczynek Przeprasza, że dopiero teraz, ale nie wchodziłam wcześniej.
    Dziewczynki ślicznie wyglądają, duże panny już nich.
    Za każdym razem jak Was czytam, to nie mogę wyjść z podziwu dla Was, dla dziewczynek i dla Krzysia oczywiście
    Jesteście wspaniali, naprawdę. A jak patrzę na Karolinkę i Julcię, to jakbym patrzyła na moje dziewczynki, więc wym bardziej bardzo mnie wzruszają.
    Mam pytanie, czy ta stopka o 1% podatku jest aktualna? Bo nie wyobrażam sobie przekazać tego 1% komuś innemu
    Pisałeś kiedyś o ubrankach, powiedz jaki rozmiar noszą dziewczynki? Ja mam sporo ubranek po moich, tylko moje są młodsze o 4 m-ce i podejrzewam, że pewnie noszę podobny rozmiar.
    Pozdrowienia dla Was i ogromne buziaki dla dziewczynek i dla Krzysia.

  15. #3915
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Zanim cokolwiek napisze to musze strzelić focha
    Gdzie życzenia dla mnie co? taaakie święto dzisiaj, a tu cisza. Wiem, bo Krzyś mi wygadał, że żonka szykuje mi małą niespodziankę, sprzątanie szafy. No cóż, zawsze moglo byc gorzej.
    A tak na powaznie ostatnie dni uplynely nam na bieganiu z Krzysiem po lekarzach.

  16. #3916
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Aaaa, Mirku, wszystkiego najlepszego i zdrowia i żeby ci się życie wyprostowało i żeby droga przed Tobą wyglądała jak rozwinięta rolka papy po sam horyzont (papa nie skręci i trudno się poślizgnąć).....


    A dlaczego z Krzysiem?

  17. #3917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dołączam do zyczeń - wszystkiego najlepszego!

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #3918
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Najlepszego!!!!


  19. #3919
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    wczoraj mnie nie było ale dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego i z okazju Tłustego też
    Smacznego wszystkim forumowiczom i Wielkiej Piątce

  20. #3920
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Pączki dla Wielkiej Piątki i gości przytargałam.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08445.jpg
Wyświetleń:	446
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	245276

Strona 196 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony