dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 246
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 4911
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No to, że jesteśmy na forum moge zawdzięczać między innymi Tobie. Pewnie, że pomoga bo tu fajni ludziska są, ino trza czasu trochę. Dusiek juz pomogła, dzięki serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 26-11-2012 o 19:08

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Ta, a nasza kochana Karola spać nie chce i jusss. Jakieś rady?

  3. #63
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Karolinka napewno mysli o sw. Mikolaju i spac nie moze, ale widze ze Julenka pochrapuje. Dobrej nocki zycze.
    Miras masz wiadomosc na pw.

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    jutro się tym zajmę. No tak Julka i Krzyś dawno śpią, a Karola to ma po tatusiu chyba.

  5. #65
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Miras macie takie urocze i dzielne córeczki,chcemy z mężem wysłać dla dziewczynek paczkę świąteczną i chciałam prosić o Wasz adres na priva.Pozdrawiamy całą rodzinkę

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Wiem, wiem, miałam napisać wieczorem...biję się w pierś, kajam jak mogę dopiero kwadrans temu ogarnęłam się trochę z robotą....takie mam zwariowane ostatnie dni
    Obejrzałam tylko zdjecia (cudowne macie dzieciaki -wszystkie trzy ) ale czytać juz nie dam rady , bo mi sie literki rozmazowywują .
    Wybacz, jak troch\e się prześpię (matkooo...na 8 do szkoły muszę wstać), mózg mi się ciut zregeneruje, to może uda mi się napisać jakieś składne zdanie.

    Tym czasem dobranoc, lub raczej dzień dobry

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No jak Tata fotki robi to kto by tu spał? Potem na forum Ludzie powiedzą, że jestem śpioch. A Julcia śpi, bo szybciej sie męczy tą trudną rehabilitacją, bidulka mała.
    p.s. Kochani jeśli ktoś z Was ma odzież dla takich maluchów to Miras prosił dla Dziewczynek, bo każda pomoc sie przyda! Tutaj dom w budowie, trójka Dzieci a Dziewczynki na prawdę dużo rehabilitacji potrzebują. Ja widzę dla Nich szansy na to by kiedyś samodzielnie mogły pochodzić a nawet pobiegać, ale trzeba bardzo, bardzo intensywnie pracować. A to co teraz można zrobić nie będzie już można kiedy będą mieć lat 10, albo przynajmniej już nie w takim stopniu. Dla Dziewczynek czas się liczy, bardzo, bardzo.

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Tak kiobieca solidarność. Przecież one teraz na L4 więc mają wolne od rehabilitacji. Wczoraj była kontrolna wizyta cała trójką i od poniedziałku dziewczyny do roboty, a Krzyś do przedszkola. Zamykamy szpital.

  9. #69
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Żelka ja już któryś raz piszę, że musimy zorganizować akcję dla dzieciaków przed świętami. Coś w rodzaju aukcji dla Tomka1950. Twórców ludowych jest tu wielu, i zawsze można na nich liczyć
    Ja już coś tam produkuję i wystawię. Jednak całością musi się zająć ktoś, kto to już robił i cieszy się zaufaniem forumowiczów.

  10. #70
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Redakcja już wszystko wie. Na pewno jak tylko będzie taka możliwość, to dadzą nam zielone światełko. Czasami trzeba pomyśleć i o tym, że Redakcja też ma jakieś tam swoje własne plany i cierpliwie poczekać. Widać, że Dziewczynki dużo potrzebują. Na pewno Redakcja pomoże, ja w to wierzę. Poczekajmy na to co nam odpowiedzą i nie narzucajmy, proszę żadnych własnych terminów. Ja wiem, że najlepiej jest natychmiast, ale jak nawet nie będzie tak od zaraz, ale będzie, to i tak będzie to bardzo dla Dziewczynek przydatne. A Wy fanty jakieś szykujcie, żeby nie było, że potem Ci teraz najgłośniejszy będą na urlopie. Bo tylko chorobowe będą usprawiedliwione.

  11. #71
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Ok, dzięki

  12. #72
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Właśnie przelożono nam termin wizyty z grudnia na 15 stycznia do doktora Jużwiaka. Pani powiedziała, że na bank będzie opóźnienie no nawet do trzech godzin. Proszę napiszcie jak to jest, jak tam się wchodzi? na godzinę, czy na listę, bo masze księzniczki będą obużone i wkurzone. Jeśli tak jest to muszę coś im zorganizować jakoś czas.

  13. #73
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Zelka, dzieki za wiadomosc, czekamy cierpliwie.pozdrawiam

  14. #74

    Domyślnie

    Miras to zależy czy jesteście umówieni z doktorem na NFZ czy prywatnie w Suchym Lesie? Jeżeli prywatnie to wchodzi się na umówioną godzinę, czasem może być niewielkie opóźnienie. Doktor kiedyś sam wywoływał po nazwisku, teraz nie wiem jak to dokładnie jest.

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Niestety, ale prywatnie. Koszt jedej wizyty 130zł x 2 ma sie rozumieć. No i własnie prywatnie Pani mi powiedziała, że jest zawsze opóźnienie.

  16. #76

    Domyślnie

    No to nieźle, nie ma co 260zł + koszty paliwa. Kiedyś raczej opóźnień nie było,chyba że z pół godzinki, dobrze, że chociaż zostaliście uprzedzeni. Weźcie dzieciom jedzonko i jakieś picie na takie długie czekanie.
    Ostatnio edytowane przez miciu ; 27-11-2012 o 20:13

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    hehe miciu u nas to wyprawa, ale mamy wprawę. Byliśmy u tylu lekarzy z dziewczynami co ja z żonką razem wzięci i chyba jeszcze razy dwa. Oprócz posiłku trzeba wziąść coś do zabawy. Jak nie ma miejsca w poczekalni to zwyczajnie dłuższe oczekiwania spędzamy w autku. Jakby było cieplo to na dworku. Czasami mamy fajne miny oczekujących pacjentów, cala piątka rozłożeni, woda w termosie na mleko zaczynamy karmienie. No i zaczynaja się ciche dyskusje, że miejsca dużo zajmujemy, że karmić trzeba w domku, że niańczymy dzieci i cały czas nosimy na rękach zamiast je puścić na nogi, takie głupoty. Nie przejmujemy się bo zazwyczaj informujemy pacjentów, że dzieci nie umieja chodzić i własnie tu po to jesteśmy. Miny i kolory na twarzy pacjentów bezcenne. Myślę, że przy tej wizycie nie będzie takich komentarzy. Tam każdy wie po co przychodzi.

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No i przyłapałem laski co grzebią po szufladzie. Mam mam dowód, a takie bezradne.
    Szufladę zdąrzyły zamknąć



    malka miała racje zaradne dziewczyny. Jak głodne to sobie same wezmą

  19. #79
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No dobra możecie bronić dziewczyn, możecie mówić nie prawda, ale ja mam dowód na to że dziewczyny spiskują. Normalnie mają dyżury, jedna odpoczywa, a druga aktywna. To nie przypadek.



    Jeszcze ich brońcie.

    U karolci pojawiła się wysypka na brzuszku, ponoć po antybiotyku. To troche dziwne, że tylko u Karoli. Do tego nie przywykliśmy.
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 27-11-2012 o 21:08

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Karolinka napewno mysli o sw. Mikolaju i spac nie moze, ale widze ze Julenka pochrapuje. Dobrej nocki zycze.
    Miras masz wiadomosc na pw.
    Ciociu to chyba moge tobie zawdzięczać, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tylko nie broń dzisiaj Julki.

Strona 4 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony