dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fili

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Szkam taniej i solidnej ekipy do budowy parterowego domu pod Lodzia.Moze ktos z uzytkownikow ma jakies namiary na taka druzyne.
    kontakt najlepiej przez e-mail, [email protected]
    lub tel. 042-650-1634

  2. #2

    Domyślnie

    Znam taką ekipę, właśnie kończą budowę mojego domu. Nie są z Warszawy. Mieszkają na budowie, pracują od wczesnych godzin rannych do późniego wieczora, bardzo duża wiedza fachowa, nie piją, nie wiem co jeszcze...? Czhyba tylko to, że mogłabym ich polecić z czystym sumieniem.
    Pozdrawiam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fili

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Dzieki za odzew Jolu.Czy moge dostac jakies blizsze namiary na tych ludzi?
    pozdrawiam, pozdrawiam.
    fili

  4. #4

    Domyślnie

    Też proszę o namiary !
    Pozdrawiam i życzę sprawnego budowania.

  5. #5

    Domyślnie

    Przepraszam, że dopiero dzisiaj się dzywam ale problemy zdrowotne mojej teściowej troszkę mnie absorbują. Jutro będę miała telefon do p.Mariana - szefa - to podam.
    U mnie już zupełnie niewiele im zostało do zakończenia budowy. Wczoraj robili wieniec a dzisiaj wylewali strop. Mój kierownik budowy ma bardzo dobre zdanie o ich robocie jak i trafności odczytywania rysunków. Budujemy ELIZĘ z prac. Archipelag. Wbrew pozorom jest to dość skomplikowana budowla technicznie, bardzo nowatorska w swoich rozwiązaniach i wymagająca dużej fachowości od wykonawcy.
    Jeśli możecie, napiszcie proszę dokładnie kiedy i gdzie chcecie rozpocząć budowę, to wstępnie przekazałabym Chłopakom.
    Pozdrawiam Jola

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fili

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jolu dziekuje Ci za pomoc .Budowac bede sie miedzy Rzgowem a Pabianicami.Za dwa tygodnie bede w kraju i chce dogadac sie z jakas sprawdzona ekipa.Czy ewentualnie mozna zobaczyc u Ciebie efekt ich pracy?
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Ja też poszukuje ekipy na podwarszawską budowę !!! byłbym wdzieczny za konkretne kontakty do solidnych ekip

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pawel.k2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Skąd
    Łódź
    Posty
    135

    Domyślnie

    Dobra ekipa w Łodzi : tel. 0-602-236-916, (42)715-13-26 wł. Krzysztof Miazek, sprawdzeni.
    Do wykończenia, zobacz moje www.
    Pozdrawiam

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robertk

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam,
    Ja też poszukuję ekipy do budowy w Warszawie w tym roku, zainteresowała mnie informacja Joli. Czy możesz podać jakies namiary (oczywiście, o ile po zakończeniu prac masz takie samo dobre zdanie). Może ktoś też ma dobrą ekipę? Mój mail [email protected]
    Pozdrawiam forumowiczów.
    Robert

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Witam !

    Jeżeli jest możliwość noclegu, przyjedziemy, zbudujemy, z nadzorem i za rozsądną cenę.

    Pozdrawiam !

    032/ 22 42 369
    504 666 511

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony