dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147
  1. #141

    Domyślnie

    Właśnie napisałam do wójta zapytanie kiedy się na coś konkretnie zdecydują,bo wiosna idzie,dziesiątki osób w gminie rozpocznie budowę ogrodzeń i nawet nie wiedzą ile miejsca muszą zabezpieczać na składowanie śmieci i jakie kubły będą.
    Na pewno mi odpisze że dopiero będzie wiadomo jak rozstrzygną przetarg,ale taka zła jestem na ten bajzel,że nie mogę się powstrzymać od składania tych złośliwych zapytań.
    I tak sobie cały czas myślę-nie można to było pozostać na opłacie od litra plus dwa etaty w gminie do ścigania "przestępców śmieciowych"?Ech...

  2. #142

    Domyślnie

    Znowu się w....łem ! Czy u Was też jest obowiazek w deklaracji smieciowej zaokraglania kwoty opłaty do pełnych złotówek w górę ? Mam stawkę 11,5 zł / 1 osoba i muszę To zaokrąglić do 12 zł. Wyszło mi ze w przez rok muszę dopłacić za zaokraglenia 6 zł. Na co idzie ta nadwyżka? Jak jest księgowana ? Czy to nie jest ukryta zwyżka stawek ?

  3. #143

    Domyślnie

    Tak,u mnie też to jest.
    "Zgodnie z art 63 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r-ordynacja podatkowa(dział ustaw z 2012 poz 749)kwoty wynoszące mniej niż 50gr pomija się,a końcówki kwot wynoszące 50 gr i więcej podwyższa się do pełnych złotych."

    Niezle to sobie wymyślili

    ed
    U mnie kolejne ujęcie wyrzucających śmieci do lasu(kamera).Gmina wystąpiła do sądu o zgodę na podanie ich danych do publicznej wiadomości
    Ostatnio edytowane przez marynata ; 05-03-2013 o 09:17

  4. #144
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    i słusznie. Gonić kretynów!

  5. #145
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    marynata: nie stawkę a końcową kwotę. Czyli jak Ci wyjdzie 11,50 zł x 4 to w wyniku skomplikowanej i wyższej matematyki otrzymujesz 46 złotych i zaokrągleń niet. Jeżeli osób jest trzy to kwota wynosi 34,50 a to oznacza, że płacisz 35 złociszy... Z drugiej strony gdyby wyszło 34,40 byś płaciła jedynie 34 złocisze...
    A niech podają może coś takiego na nich podziała...

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    U mnie kolejne ujęcie wyrzucających śmieci do lasu(kamera).Gmina wystąpiła do sądu o zgodę na podanie ich danych do publicznej wiadomości
    Boże, co za cudowni urzędnicy!
    Normalnie aż mi się nie chce wierzyć! U mnie banda leni i asekurantów. Siedzą w swoich biureczkach, liczą papierki i ZERO INICJATYWY!
    W rowach śmieci, w lasach śmieci, w rzekach szamba, w powietrzu smród ot "ekologiczna" gmina...

  7. #147
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał compi Zobacz post
    Ja akurat mam. 50 m ogrodzenia od strony drogi i zapewne jakiś boks powstanie, żeby wesołego miasteczka nie robić tymi pojemnikami. Fakt, że będą tylko 3( szkło, plastik i ogólne), ale jednak.
    tutaj dość ciekawe rozwiązanie Łączna pojemność 125 litrów.

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony