dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 126

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka Oświęcim Zobacz post
    Zamontowałam okna z dobroplastu w całym domie po dokładnie 5 latach i 4 miesięcy jeden z pakietów szybowych w oknie rozszczelnił się a po kolejnych 4 miesiącach kolejne dwa okna w tym balkonowe.Jestem zawiedziona tymi oknami gdyż podejrzewam że po 6 latach będę musiała wymienić wszystkie okna.Dobroplast olał mnie tak krótko mówiąc s tak więc informuje was abyście nie wierzyli przy kupnie tych okien sprzedawcom że to super okna ja jestem żywym dowodem że to najgorszy szajs na rynku .Okna na tą chwile są zaparowane wewnątrz między szybami wyglądają jakby były brudne.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę na e-mail zdjęcia tych okien lub zapraszam do oglądnięcia do Oświęcimia gdzie jest mój dom .Mój e-mail [email protected] Nie jestem jakimś przedstawicielem tylko zawiedzionym klientem ,oszukanym.
    Dlaczego zaśmiecasz każdy wątek okienny, w tym przypadku nie mający nic wspólnego z Twoim dostawcą?
    Rozszczelnione trzy szyby po 5 latach nie są normalnym zjawiskiem i staram się zrozumieć Twoją frustrację, jednak nie może ona usprawiedliwiać tego typu praktyk.
    Dlaczego nie szukałaś opinii o firmie przed zakupem okien? Juz wtedy dużo można było o niej poczytać.
    Dlaczego także nie uszanujesz, że każda gwarancja kiedyś się kończy i trzeba zacząć płacić za naprawy? Nie pojmuję także, kto Cię oszukał!!! Chyba, że gwarancja była dłuższa niż 5 lat.
    U mnie lodówka padła też 4 miesiące po upływie gwarancji, przyjechał magik i wziął 450 zł za wymianę kawałka rurki i napełnienie gazem, asekuracyjnie mówiąc, że długiego żywota jej nie wróży. Za miesiąc wziął "promocyjnie" 350 zł za to samo i powiedział, żeby więcej do niego nie dzwonić tylko kupić nową - chyba, że nie mam innego pomysłu na wydanie kasy
    I co miałem robić? Założyć konto na wszystkich forach i wylewać swoje żale?
    Ostatnio edytowane przez stary ; 10-11-2013 o 11:56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony