dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126
  1. #121

    Domyślnie

    Okna wstawione. Ciężkie solidne, okucie ROTO. Ładnie i solidnie wykonane. Pierwsza reklamacja za mną. Przy transporcie zostały zarysowane 3 okna. W efekcie wymieniono mi na nowe bez żadnych "jęków" i "markerów do zamazania rys".

    Do starego: nie wrzucę ci skanów 3krotnie droższych okien bo takowych nie podsiadam, to część z Was posiada taką ofertę.
    Ostatnio edytowane przez ChłopZmazur ; 23-05-2013 o 12:32 Powód: literówki

  2. #122
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    na 3 raz większe okna w m2
    i tu masz odpowiedź

  3. #123
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agnieszka Oświęcim

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zamontowałam okna z dobroplastu w całym domie po dokładnie 5 latach i 4 miesięcy jeden z pakietów szybowych w oknie rozszczelnił się a po kolejnych 4 miesiącach kolejne dwa okna w tym balkonowe.Jestem zawiedziona tymi oknami gdyż podejrzewam że po 6 latach będę musiała wymienić wszystkie okna.Dobroplast olał mnie tak krótko mówiąc s tak więc informuje was abyście nie wierzyli przy kupnie tych okien sprzedawcom że to super okna ja jestem żywym dowodem że to najgorszy szajs na rynku .Okna na tą chwile są zaparowane wewnątrz między szybami wyglądają jakby były brudne.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę na e-mail zdjęcia tych okien lub zapraszam do oglądnięcia do Oświęcimia gdzie jest mój dom .Mój e-mail [email protected] Nie jestem jakimś przedstawicielem tylko zawiedzionym klientem ,oszukanym.

  4. #124
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka Oświęcim Zobacz post
    Zamontowałam okna z dobroplastu w całym domie po dokładnie 5 latach i 4 miesięcy jeden z pakietów szybowych w oknie rozszczelnił się a po kolejnych 4 miesiącach kolejne dwa okna w tym balkonowe.Jestem zawiedziona tymi oknami gdyż podejrzewam że po 6 latach będę musiała wymienić wszystkie okna.Dobroplast olał mnie tak krótko mówiąc s tak więc informuje was abyście nie wierzyli przy kupnie tych okien sprzedawcom że to super okna ja jestem żywym dowodem że to najgorszy szajs na rynku .Okna na tą chwile są zaparowane wewnątrz między szybami wyglądają jakby były brudne.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę na e-mail zdjęcia tych okien lub zapraszam do oglądnięcia do Oświęcimia gdzie jest mój dom .Mój e-mail [email protected] Nie jestem jakimś przedstawicielem tylko zawiedzionym klientem ,oszukanym.
    Dlaczego zaśmiecasz każdy wątek okienny, w tym przypadku nie mający nic wspólnego z Twoim dostawcą?
    Rozszczelnione trzy szyby po 5 latach nie są normalnym zjawiskiem i staram się zrozumieć Twoją frustrację, jednak nie może ona usprawiedliwiać tego typu praktyk.
    Dlaczego nie szukałaś opinii o firmie przed zakupem okien? Juz wtedy dużo można było o niej poczytać.
    Dlaczego także nie uszanujesz, że każda gwarancja kiedyś się kończy i trzeba zacząć płacić za naprawy? Nie pojmuję także, kto Cię oszukał!!! Chyba, że gwarancja była dłuższa niż 5 lat.
    U mnie lodówka padła też 4 miesiące po upływie gwarancji, przyjechał magik i wziął 450 zł za wymianę kawałka rurki i napełnienie gazem, asekuracyjnie mówiąc, że długiego żywota jej nie wróży. Za miesiąc wziął "promocyjnie" 350 zł za to samo i powiedział, żeby więcej do niego nie dzwonić tylko kupić nową - chyba, że nie mam innego pomysłu na wydanie kasy
    I co miałem robić? Założyć konto na wszystkich forach i wylewać swoje żale?
    Ostatnio edytowane przez stary ; 10-11-2013 o 11:56

  5. #125

    Domyślnie

    nie jest az tak drogie, wiadomo jak kupisz z jakiejś rodzinnej firmy to taniej zapłacisz ale tutaj kupujesz jakość i okna na lata. Przynajmniej ja to tak widze

  6. #126
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    bardzo fajnie że zadałeś sobie tyle trudu by nam o tym powiedzieć

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony