dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    buzek1985

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Sieradz
    Kod pocztowy
    98-200
    Posty
    3

    Domyślnie dwa domy pod jednym przyłączem wodnym?

    Witam, jestem nowy więc z góry przeprzaszam za ewentualne faux pas z mojej strony. Na wiosne ruszam z budową wymarzonego domku (projekt w20.12a dobre projekty) na działce na której juz stoi dom tesciów i teraz mam pytanko -czy jesli podłacze sie pod ich wodomierz i doprowadze wode ok 40m do nowego domu to czy takie cos bedzie mialo racje bytu, czy moze beda jakies spadki cisnienia lub jakies inne przeszkody? Przylacze do domu tesciow jest to rura PE 40, wodomierz nie wien jaki. Prosze o pomoc bo w WZ i pozwoleniu na budowe mam podłaczenie do istniejącego przyłącza (chyba nie przemysłałem sprawy) , to samo mam z prądem.

  2. #2

    Domyślnie

    do istniejącego przyłącza ale przed wodomierzem teściów, wodomierz to zawsze przewężenie na instalacji więc w godzinach szczytu mogą nastąpić spadki
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    buzek1985

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Sieradz
    Kod pocztowy
    98-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    no tak to wiem ale czy nie beda to takie spadki ze bedzie kapac zkranu?

  4. #4

    Domyślnie

    na takie pytanie można odpowiedzieć na podstawie jakiś pomiarów wykonanych w godzinach szczytu, raczej powinno być ok ale na końcówkach rurociągu bywają anomalia
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  5. #5

    Domyślnie

    Zamontować zbiornik i nie będzie problemów

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek67 Zobacz post
    Zamontować zbiornik i nie będzie problemów
    dopóki jakaś bakteria się tam nie zainstaluje, montując zbiornik musisz wykonać dodatkową instalację wody pitnej
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    buzek1985

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Sieradz
    Kod pocztowy
    98-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj w wodociagach zapytac sie co i jak i powiedzieli ze za wodomierzem to ich nie obchodzi bo to jest moja inst. wewnetrzna i ze z cisnieniem nie powinno byc problemu...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony