dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 11
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 203
  1. #1

    Domyślnie projekt C74 BLISKI

    Co myslicie otym projekciehttp://www.projekty.murator.pl/ C74 bliski czy starczy 180.000 zł? (działki nie liczę).Planuje garaż przerobić na pokój a salon połączyc z pokojem sąsiednim. doradzcie mi proszę.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Popraw proszę linka, chciałem rzycić okiem, ale ląduję na stronie głównej projektów a w wyszukiwarce jako C 74 wyskakują dwa, jeden C74 a drugi C74a i żaden nie ma nazwy spokojny, więc nie sądzę, żeby ktoś szybko odpowiedział

  3. #3

    Domyślnie

    Przeciez to nie jest żaden "spokojny" tylko "bliski" C74(wariant mniejszy)

  4. #4

    Domyślnie

    witaj,




    www.dom-parterowy.pl

    pozdrawiam i udanych wyborów / do parlamentu hłe hłe

  5. #5

    Domyślnie

    Toott dzięki za link ,ale ten domek ma 150m2 ,a ja wolałabym cos w granicach 100m2 (ograniczona kwota-180.000)

  6. #6

    Domyślnie

    Hanusia te 180000 zl to za wszystko z robocizna i materialem i wykonczonym domem?? czy tylko za gole sciany??

    Wszystko zalezy od materialow, i od cen robocizny.

    Wg mnie za ten domek z wykonczeniem to tak 220000 trzeba liczyc (nie mowie o pracy walsnej tylko ekip).

    Niby bryla prosta, ale juz uskok na scianie nosnej z tarasem to dodatkowe 2 narozniki, powierzchnia dachu bedzie jakies od 150 m2 do 200 m2, wiec dach bedzie kosztowal ponad 10000 zl itp itd, wszystko zalezy od materialow.

  7. #7

    Domyślnie

    Neptunekmyśle już o wykończonym domu ,materiały ze średniej półki,zatrunienie poszczególnych ekip bud.,jedynie niektóre prace wykończeniowe zrobiłby moj tata (płytki,panele ,sufity podwieszane,gładzie). M oże doradzicie coś podobnego ale najlepiej z dachem 4-spadowym(nie podobają mi się 2-spad.)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanusia
    Neptunekmyśle już o wykończonym domu ,materiały ze średniej półki,zatrunienie poszczególnych ekip bud.,jedynie niektóre prace wykończeniowe zrobiłby moj tata (płytki,panele ,sufity podwieszane,gładzie). M oże doradzicie coś podobnego ale najlepiej z dachem 4-spadowym(nie podobają mi się 2-spad.)
    Co do czegos innego - ja nie znam, ja szukalem 3 sypialni a wiec min 130 m2, a to jak piszesz dla Ciebie za duzo.

    Niestety wg mojej wiedzy z pracami ekip 180 tys nie ma najmniejszych szans abyw tym zamieszkac i wykonczyc - ale zycze powodzenia i radosci z budowania.

  9. #9

    Domyślnie

    neptunek naprawdę uwazasz ze 180 tys.to duzo za mało ?A ile wg ciebie musze liczyć na 100m domek oprostej bryle z dachem 4-spad.(wszysko ze średniej półki-mat. ,ekipy bud.)220-250tys.?

  10. #10

    Domyślnie

    Ze sredniej to raczje pod 250 tys, z dolnej to moze uda sie za 210-220 tys - nie jest to duzo bo jak odliczysz od tego 15% VATu jakie sprawili nam nasi poslowie to otrzymujemy 250-15% ok 210 tys zl wiec w normie.

  11. #11

    Domyślnie

    chyba bez kredytu sie nie uda ,albo trzeba będzie przedłużyć czas budowy o conajmniej rok!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    A moze jednak hanusia zdobeciesz sie na odrobine wysilku i zastosujesz do rady Bard13 i wkeisz poprawnego linka do projektu........
    Bo mam wrazenie ze neptunek komnetuje inny domek niz ten o ktory Ty pytasz. Czy nie rozmwaiacie o 2 roznych? Neptunek o tym wkeojonym przez totta a Ty o swoim.
    Co do pytanie to za 180 000 wg mnie powinnas dac rade postawic te 86m2 to daje prawie 2100/m2 a to nie jest tak mało.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar
    Czy nie rozmwaiacie o 2 roznych? Neptunek o tym wkeojonym przez totta a Ty o swoim.
    Ja komentuje ten domek

  14. #14

    Domyślnie

    Jednak nie rozmawialiśmy o dwóch różnych domkach ,ja też pisałam o tym samym domku.popatrz tutaj

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jolly
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.333
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Hanusiu!

    Mój domek - patrz obok to 146m2!
    Mam wszystkie materiały na stan surowy zamknięty oprócz drzwi wejściowych(ok. 3000) i do tej pory wydałam już 60.000 z własnych oszczędności, ale niestety wszystko robimy sami, tylko nasz znajomy za pomoc bierze 5.000 PLN, myślę, że do dachu weźmiemy wujka i też sami!

    Ale jakby nie patrzał sam stan surowy to 60.000 kawałków!

    A jak Ty chcesz brać ekipy to dolicz do tego około 40.000!!!

    Pozdrawiam i życzę wytrwania!

  16. #16

    Domyślnie

    Może za tą kwotę zdecyduje się na ten domek z zewnątrz podoba mi się bardzo ale pokoiki malutkie Już sama nie wiem co mam myśleć

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jolly
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.333
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Piszesz Hanusiu o moim?
    Malutkie pokoiki?????? To Ty nie możesz wziąć 100m2 bo będziesz miała jeszcze mniejsze!!
    Ten dom ma służyć 3 osobom. Cały dół jest otwarty!!!!! bez żadnych ścianek działowych.
    A góra 3 pokoje, każdy po ok. 10 m2, jak na sypialnię to wystarczy, chyba, że chcesz się ganiać!!!
    Na cały dom pustaków 22 formy w tym 2 "12" to około 9800 przed vatem i podwyżkami, dach to 11.000 z ociepleniem i orynnowaniem, membramą - cena od znajomego!!! cement na razie poszło 11 ton to około 3.500 a jeszcze nie koniec itd itd acha i okna 12.300 ale na tym nie oszczędzałam, bo wzięłam brązowe i wszystkie ze słupkami

    Jak uważasz, ale robocizna pochłonie Ci ogrom kasy

  18. #18

    Domyślnie

    Jollynie mówie o twoim domu( dla mnie jest on bardzo duży) te słowo domek to był odnośnik -kliknij i zobaczysz projekt

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanusia
    Może za tą kwotę zdecyduje się na ten domek z zewnątrz podoba mi się bardzo ale pokoiki malutkie Już sama nie wiem co mam myśleć
    Niepodoba mnie sie bo aby dojsc do kuchni z zakupami trzeba przeparadowac przez saloon

    I wejscie do sypialni prawie z dworu - ble

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jolly
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.333
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Oj, Hanusiu to sorki, wybacz, to powczorajszych robotach, trochę słabiej kontaktuję

    Projekt zobaczyłam, fajny, skromny domek, bardzo mi się podoba układ salonu z kuchnią!!! Będzie ciasny, ale zawsze własny...

    Jeżeli dla 3 osób to ok, a większa ilość gości, to tylko latem na tarasie!!!

Strona 1 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony