dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 26
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 505
  1. #1

    Domyślnie Oferty-online.com opinie

    Witam
    Chciałem podzielić się opinią na temat firmy ofert-online.com. proponującą darmowy trzy miesięczny okres reklamy nieruchomości w internecie.
    W czasie trwania darmowego okresu, wypowiedziałem umowę listem poleconym, który został odebrany w zawartym w umowie terminie. Pomimo iż wypowiedziałem umowę zgodnie z umową firma domaga się zapłaty za następne miesiące strasząc sądem. Dodatkowo łaskawcy proponują ugodę zmniejszając 6-cio miesięczny okres wypowiedzenia (zawarty w umowie) do czterech miesięcy. Dodam ogłoszeń na próżno szukać w necie. Jeśli są umieszczone to na takich kiepskich portalach że ciężko cokolwiek znaleźć.
    OMIJAĆ Z DALEKA
    żeby nie było że jestem konkurencją posiadam dokumenty i maile potwierdzające napisane powyżej słowa.
    Ostatnio edytowane przez mnowak355 ; 07-01-2013 o 17:13
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  2. #2

    Domyślnie

    Witam, mam podobny problem z tą firmą. Dodzwoniłam się dzisiaj do jednej z Pań, która tak samo jak Pan wypowiedziała im umowę ale jakoby nie otrzymali pisma od niej. Musiała im uiścić 1223 zł i wtedy dali spokój. Ja mam trochę inną sytuację gdyż uwierzyłam im, iż od razu zastrzegą, że umowa jest tylko na okres próbny i nie muszę jej wypowiadać. Jakież było moje zdziwienie gdy 9.01.2013 roku zadzwoniła do mnie pani z tej firmy z pytaniem czy zapłaciłam fakturę opiewającą na ok. 245 zł. Tego samego dnia opłaciłam fakturę i wypowiedziałam im pisemnie umowę, gdyż byłam już po podpisaniu umowy przedwstępnej sprzedaży nieruchomości a umowa ostateczna została podpisana 18.01.2013 r.. Postąpili ze mną tak jak z Panem proponując mi w drodze ugody 4-miesięczny okres wypowiedzenia w zamian za zapłatę 1223,85 zł do 18.01.2013 r. Propozycję ugody odrzuciłam, gdyż przejrzałam portale ogłoszeniowe i okazało się, że moja nieruchomość jest reklamowana tylko na 3 portalach i to bardzo niszowych: domy.pl(bardziej znany) oraz nieruchomosci.net.pl i expol.nieruchomosci.net.pl. Na zarzut, że nie wywiązują się z umowy stwierdzili, że firma Expol nie gwarantuje reklamy na wszystkich portalach, których listę przysyła wraz z umową, a lista ta nie jest załącznikiem do umowy. Poza tym numer telefonu, który podawany był w mailu okazał się nieistniejący (792810810). Zauważyłam też , że mimo podpisanej umowy 10.09.2012 r moje ogłoszenie zaczęło być reklamowane na www.domy.pl dopiero 30.11.2012 r (data dodania ogłoszenia), natomiast na stronie expol.nieruchomosci.net.pl i nieruchomosci.net.pl widnieje 20.12.2012 r jako data dodania oferty. Firma tłumaczy mgliście, że co pewien czas następuje eksport całkowity ofert i wtedy zmienia się data dodania. Wiem, że kłamią gdyż ze względu na to, że kiedyś pracowałam w nieruchomościach wiem jak to wszystko działa. Dzisiaj wysłałam im kolejnego maila podając linki
    http://www.ostrzegaj.pl/forum/8-usug...onlinecom.html
    http://www.forum.w.nieruchomosci.pl/...m_15-4318.html
    mówiące o tym, że nie jestem jedyną osobą, z którą w ten sam sposób postąpili. Czekam na ich odpowiedź . Aktualnie sytuacja wygląda tak- moja umowa ma trwać do 10.08. 2013 r gdyż jest 6-miesięczny termin wypowiedzenia i do tego czasu mają zamiar reklamować nieruchomość która już została sprzedana. Nadmienię, że nie mam zamiaru płacić tych pieniędzy a 6-miesięczny okres wypowiedzenia umowy na reklamę nieruchomości, którą można w każdej chwili sprzedać jest czymś niebywałym. Pozdrawiam nutka66

  3. #3

    Domyślnie

    Chciałam jeszcze dodać, że na stronie oferty-online.com nie znajdziecie Państwo żadnych nieruchomości. Strona ta jest tylko reklamą usług tzn. zachęca do korzystania z ich usług http://www.oferty-online.com/ Oto cytaty z tej strony: "Nasza firma współpracuje z niemal wszystkimi renomowanymi portalami internetowymi w dziedzinie nieruchomości. Umieszczając swoje ogłoszenie u nas, umieszczasz je również w niemal 70 największych bazach ogłoszeń takich jak: allegro, otodom, gratka... . Dzięki naszej ofercie szanse na sprzedaż lub wynajem Twojej nieruchomości rosną, koszty maleją a ogłoszenie staje się widoczne dla milionów ludzi."
    "0 % PROWIZJI , 0 % UKRYTYCH KOSZTÓW
    100% SATYSFAKCJI !
    Nasza oferta pozwala na reklamę nieruchomości w niemal 70 największych portalach internetowych w Polsce!
    Dodatkowo możemy zaproponować zamieszczenie nieruchomości w 17 największych europejskich portalach !
    Twoje ogłoszenie w internecie przez trzy miesiące za darmo!
    Dzięki nam Twoje ogłoszenie stanie się widoczne dla milionów ludzi ! "
    Niestety, są to tylko czcze słowa. Również przestrzegam wszystkich przed tą firmą, a najlepiej byłoby gdyby firma ta poniosła odpowiedzialność za takie praktyki. Ale na to trzeba byłoby determinacji wszystkich osób poszkodowanych przez nią.

  4. #4

    Domyślnie

    Witaj Jeno. Znalazłem Twoje posty na tamtych forach ale powiem szczerze że ni chciał mi się na nich logować. Skoro tutaj się udzielam postanowiłem założyć nowy temat. Wydaje mi się że im więcej takich wpisów na rożnych forach tym więcej wyników w wyszukiwarkach. Dopisujmy tu od czasu do czasu nową odpowiedź a może uchroni to więcej osób przed błędem.
    pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gorzal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    Gdyby coś także jestem zainteresowany, tak nie może być, prowadzę małą działalność gospodarczą i dziennie odbieram minimum 3 telefony od tego typu naciągaczy, najwięcej jest na jakieś bzdurne wpisy w bazach firm ( z daleka od tego handlują danymi na maxa) zawsze odmawiam i nie wiem jak mogłem dać się wpakować w ten cały EXPOL


    A zapytam was jeszcze czy nie można by jakoś wykorzystać tego faktu iż nieruchomość którą niby mi wystawili nie jest na mnie tylko na moich rodziców ?? czy to ma jakieś znaczenie, np. gdybym się zasłonił tym że ja takiej nieruchomości wcale nie posiadam (chociaż wątpię żeby to miało tu jakiekolwiek znaczenie bo umowe zawarłem ja a na kogo jest działka to oni mają w D****)
    Ostatnio edytowane przez Gorzal ; 28-01-2013 o 21:11 Powód: edycja

  6. #6

    Domyślnie

    Może wspólne zgłoszenie do prokuratury?
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gorzal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    Jak najbardziej jestem za, mam nagranie z rozmowy jak pewna miła Pani z firmy EXPOL mówi wprost że nawet gdyby nie zadzwoniła po kresie próbnym z jakiegoś powodu (chodź zapewnia że na 100% będą się kontaktować) to umowa automatycznie się nie przedłuża!!!!!!!!!!! Czyli kłamie, zadzwoniłem drugi raz zapytać co ona na to że dostałem taką fakturę ?? odłożyła słuchawkę

  8. #8

    Domyślnie

    Jestem również za. Stop nierzetelnym i oszukującym klientów firmom!!!. Wszystko co tutaj napisałam jest prawdą i nie boję się ich pogróżek. Po mojej interwencji opinia na temat spółki EXPOL na stronę www.firmy.net wróciła. Bardzo dobrze, że ma Pan to nagranie, bo mi chcieli wmówić, że nic takiego nie miało miejsca, mało tego, że nie mógł ze mną rozmawiać mężczyzna, bo w biurze obsługi klienta pracują tylko kobiety. A pan, który moim zdaniem, ze mną rozmawiał pracuje w windykacji należności. Tylko dlaczego we wcześniejszych mailach do mnie ów pan podpisywał się "specjalista od spraw reklamy"? Sprawdzałam KRS tej firmy tzn. P.P.H. Expol sp. z o.o. i pracuje tam 5 osób, a firma specjalizuje się w : Handel obwoźny i okrężny artykułami przemysłowymi (są to dane z 2009 r) a jak napisane jest na ich stronie "Portal internetowy www.Oferty-Online.com należy do przedsiębiorstwa EXPOL sp. z o.o. z siedzibą w Płońsku przy ul. Targowej 3." Nie wiem, czy w takim razie mogą zajmować się emisją ogłoszeń internetowych i za to pobierać pieniądze. Ich działalność powinna mieć, być może, taki kod: PKD 63.12.Z – Działalność portali internetowych- i ewentualnie jeszcze inne dodatkowe np .-PKD 73.12.C Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). W przysłanym mi przez firmę VERDICT wpisie do KRS nic z takich zapisów nie ma. Wydaje mi się, że to może być przyczyną iż nie ciągną sprawy i nie podają klientów do sądu no i działają dalej oszukując kolejne osoby.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gorzal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał nutka66 Zobacz post
    Jestem również za. Stop nierzetelnym i oszukującym klientów firmom!!!. Wszystko co tutaj napisałam jest prawdą i nie boję się ich pogróżek. Po mojej interwencji opinia na temat spółki EXPOL na stronę www.firmy.net wróciła. Bardzo dobrze, że ma Pan to nagranie, bo mi chcieli wmówić, że nic takiego nie miało miejsca, mało tego, że nie mógł ze mną rozmawiać mężczyzna, bo w biurze obsługi klienta pracują tylko kobiety. A pan, który moim zdaniem, ze mną rozmawiał pracuje w windykacji należności. Tylko dlaczego we wcześniejszych mailach do mnie ów pan podpisywał się "specjalista od spraw reklamy"? Sprawdzałam KRS tej firmy tzn. P.P.H. Expol sp. z o.o. i pracuje tam 5 osób, a firma specjalizuje się w : Handel obwoźny i okrężny artykułami przemysłowymi (są to dane z 2009 r) a jak napisane jest na ich stronie "Portal internetowy www.Oferty-Online.com należy do przedsiębiorstwa EXPOL sp. z o.o. z siedzibą w Płońsku przy ul. Targowej 3." Nie wiem, czy w takim razie mogą zajmować się emisją ogłoszeń internetowych i za to pobierać pieniądze. Ich działalność powinna mieć, być może, taki kod: PKD 63.12.Z – Działalność portali internetowych- i ewentualnie jeszcze inne dodatkowe np .-PKD 73.12.C Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). W przysłanym mi przez firmę VERDICT wpisie do KRS nic z takich zapisów nie ma. Wydaje mi się, że to może być przyczyną iż nie ciągną sprawy i nie podają klientów do sądu no i działają dalej oszukując kolejne osoby.
    Tak nagranie mam i to na nim pytam się wyraźnie czy nawet jeśli nikt by się ze mną nie skontaktował to czy umowa bankowo nie przejdzie dalej, Pani potwierdza wyraźnie i zapewnia mnie że nie, najchętniej bym to nagranie upublicznił w internecie ale pierw wole się podpytać prawnika aby jakiejś gafy nie strzelić
    Ostatnio edytowane przez Gorzal ; 29-01-2013 o 16:04 Powód: błąd

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pokal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-471
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam, ja również mam taki sam problem z tą firmą. Przed końcem 3 miesięcy przesłałem listownie i mailowo wypowiedzenie. Po 1,5 miesiącu dostałem fakture do zapłaty, twierdzą że list nie doszedł, a mail nie jest dla nich żadna informacją.
    W przypływie bezradności natomiast przejrzałem listę podanych przez nich portali i okazało się że mojego ogloszenia niema na ani jednym z nich.
    Mam zamiar zagrozic zgłoszeniem na Policję wyłudzenia skoro nie wywiazali się z umowy a żądaja pieniędzy
    Ostatnio edytowane przez Pokal ; 30-01-2013 o 20:21

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gorzal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pokal Zobacz post
    Witam, ja również mam taki sam problem z tą firmą. Przed końcem 3 miesięcy przesłałem listownie i mailowo wypowiedzenie. Po 1,5 miesiącu dostałem fakture do zapłaty, twierdzą że list nie doszedł, a mail nie jest dla nich żadna informacją.
    W przypływie bezradności natomiast przejrzałem listę podanych przez nich portali i okazało się że mojego ogloszenia niema na ani jednym z nich.
    Mam zamiar zagrozic zgłoszeniem na Policję wyłudzenia skoro nie wywiazali się z umowy a żądaja pieniędzy
    Popieram, ta firma to jakas szajka, odemnie zlamanego grosza nie dostana, juz podjąłem pewne kroki, jak sie nie uda sprawia idzie do prokuratury i przy okazji pół kraju będzie wiedziało co to za firma i w jaki sposób pogrywa, a pracując w mediach I.T. można wiele nie wiem czy im się to opłaca, oni sie smieja mysla ze maja jakis regulamin i sa bezkarni, ale ewidentnie oszukuja i naciagaja ludzi, dawac opinie wszedzie gdzie sie da, oby jak najwiecej ludzi ustrzec przed nimi.
    Ostatnio edytowane przez Gorzal ; 31-01-2013 o 19:23

  12. #12

    Domyślnie

    Właśnie otrzymałam od firmy Oferty-online kolejną fakturę na 244,77zł. Jak widać nic nie jest w stanie ich powstrzymać, z naszych opinii kpią sobie i dalej robią to samo co do tej pory. Pisałam we wcześniejszym poście, że po mojej interwencji na stronę www.firmy.net wróciła moja opinia o EXPOLU (przypominam, że portal internetowy www.Oferty-Online.com należy do przedsiębiorstwa EXPOL sp.z o.o. z siedzibą w Płońsku przy ul. Targowej 3). Moja radość była krótka, bo za dwa dni tj.31.01.2012 r. ta opinia znów zniknęła, a na moje zapytanie dlaczego tak się dzieje www.firmy.net piszą, że opinie są usuwane jeżeli opiniodawca naruszy regulamin. Nie wiem, w którym punkcie go naruszyłam, skoro tylko napisałam opinię i była ona natychmiast dodana, a z www.firmy.net otrzymałam podziękowanie za dodanie opinii. Trochę to wszystko dziwne... Czyżby "macki" firmy Expol sięgały daleko i dlatego, mimo pierwszych sygnałów o ich nieuczciwości w 2011r. , firma ta dalej działa oszukując kolejnych klientów?Tak w ogóle to porównałam ich ceny i ceny innych internetowych portali ogłoszeniowych. Zauważyłam, że za tę kwotę, którą życzą sobie oferty-online.com inne firmy emitują ogłoszenie przez 90 dni czyli trzykrotnie dłużej. Można stąd wyciągnąć wniosek, że oferty-online mają bardzo wygórowane stawki, zaś jeśli chodzi o jakość usług, to wszyscy wiemy jak ona wygląda. Dodając do tego jeszcze 6-miesięczny termin wypowiedzenia umowy rysuje się obraz firmy, która zdając sobie sprawę, że z takimi stawkami nie jest konkurencyjna, wymyśliła sposób na pozyskanie klientów. W rozmowie telefonicznej oferowali 3-miesięczny darmowy okres emisji ogłoszeń i obiecywali, że klienci nie muszą tej umowy wypowiadać, bo oni zadzwonią i zapytają o ewentualną kontynuację (bądź jak w moim przypadku, że z góry zaznaczą, iż zgodziłam się tylko na 3-miesięczny okres próbny inie jestem zainteresowana kontynuacją współpracy). Doskonale wiedzieli, że część osób zapomni o poinformowaniu ich, część wyśle wypowiedzenie lecz bez potwierdzenia odbioru i wtedy można będzie udać, że pismo nie dotarło, no a część zabezpieczy się i przed końcem 3-miesięcznego okresu próbnego przyśle im wypowiedzenia z potwierdzeniem odbioru i te będą musieli uznać. Mając takie wysokie stawki oraz 6-miesięczny okres wypowiedzenia umowy i bazując tylko na tych dwóch grupach osób, którym nie udało się wypowiedzieć skutecznie umów dostrzegli płynące zyski. Od każdej z osób, której nie udało się zerwać z nimi współpracy mają zapewnione pieniądze przez 7 miesięcy!!!!!! Dlaczego 7? Zazwyczaj każda z tych osób dowiadywała się po tym jak przyszła faktura i wtedy natychmiast wypowiadała umowę ale jeden miesiąc już minął, a bieg wypowiedzenia zaczyna się z następnym miesiącem i stąd 7 miesięcy. W moim przypadku jest to 8 miesięcy ponieważ 1 dzień spóźniłam się z wypowiedzeniem umowy tzn. 9.I.2013 r. wysłałam wypowiedzenie umowy ale w umowie jest napisane, że za datę wypowiedzenia uznaje się ten dzień, w którym wypowiedzenie dotrze do firmy oferty-online, tak się składa, że okres rozliczeniowy kończył się 10.01.2013, a wypowiedzenie dotarło do nich następnego dnia. Nie mogłam wcześniej wypowiedzieć umowy gdyż z powodu sprzedaży nieruchomości nie wchodziłam już na maila, który utworzyłam specjalnie dla tej nieruchomości. O fakturze dowiedziałam się 9.01.2013 r. - pani z www.oferty-online.com zadzwoniła z zapytaniem czy opłaciłam fakturę, a ja zrobiłam wieeeelkie ooooczy... Co było dalej już pisałam...Tak więc widzimy, że firma oferty-online działa z premedytacją, wszystko sobie wymyślili i skalkulowali, a umowę mają tak napisaną, że od strony prawnej wszystko jest o.k. Mają w niej nawet zapisane, że "nie ma żadnych innych warunków (ustnych czy pisemnych) niż zawarte w niniejszej umowie" czyli, że ustalenia ustne tzn. telefoniczne ich nie obowiązują.....Tylko jak to się ma do uczciwości osób tam pracujących??? Wydaje mi się, że powinniśmy się zebrać i napisać pozew zbiorowy (musi być 10 osób) albo czekać niech sami wstępują na drogę sądową. Tych faktur nie mam zamiaru opłacać!!!
    Pozdrawiam nutka66

  13. #13

    Domyślnie

    Dzisiaj znalazłam coś takiego w necie
    http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...l?ticaid=6ffee

    Czy ta sytuacja nie przypomina trochę naszej, też zostaliśmy wprowadzeni w błąd podczas rozmowy telefonicznej...może z tym należy iść na Policję?

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gorzal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam , przesłałem im pismo rezygnacyjne listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, dałem na tym piśmie 7 dni roboczych na odp. minęło już ponad 10 i nie dostałem żadnej odpowiedzi ani potwierdzenia, czyli mam rozumieć że brak odpowiedzi w takiej sytuacji oznacza akceptację mojego wypowiedzenia. Czy ktoś z was dostał jakąkolwiek odpowiedź po wysłaniu wypowiedzenia ??

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pokal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-471
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam, ja zgłosiłem dzisiaj sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów i proponuję zrobić to samo wszystkim poszkodowanym.
    Jeśli zajdzie taka potrzeba to ja chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.
    Mam tylko problem w tym, że grożą mi wpisem do KRD i nie wiem czy nie będę musiał zapłacić faktur a potem domagać się zwrotu kosztów...

  16. #16

    Domyślnie

    co najciekawsze wysłałem do nich wypowiedzenie dnia 30.01.2013r. listem poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru, dziś dostaje od nich odpowiedź i to potwierdzenie, wyobraźcie sobie że poczta dotarła do nich dopiero 8-ego lutego (o czym niby świadczy stempel na potwierdzeniu, swoją drogą stempel mi sie troche nie podoba wygląda podejrzanie ale w to już nie wnikam) czyli priorytet szedł do nich tydzień nie licząc weekendu
    Jestem pewien że robią to specjalnie. Nikt nie musi odebrać przesyłki poleconej od listonosza, dostanie awizo a takie coś może trwać chyba dwa tygodnie. W ichniejszym regulaminie jest ciekawy zapis, żeby wypowiedzenie było skuteczne musi do nich dotrzeć przed skończeniem okresu darmowego. Normalnie myślałbym że data wysłania jest ważna. Przy takim zapisie wystarczy nie odebrać przesyłki i list "idzie" nie jeden-dwa dni ale dwa tygodnie.
    U mnie sytuacja była taka że wysłałem list z małym "zapasem" i na szczęście ktoś go odebrał a mimo to wciskali mi kit że nie dostali go terminie.
    Ostatnio edytowane przez mnowak355 ; 14-02-2013 o 09:04
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gorzal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    Dokładnie, jak sprawdziłem na stronie poczty polskiej po kodzie listu to mój list doszedł do nich na drugi dzień, jednak listonosz nikogo nie zastał więc zostawił awizo, tydzień później zostało wysłane powtórne awizo i dopiero po dwóch dniach od wysłania powtórnego awizo ktoś się łaskawie zgłosił po ten list, przecież to jest jakaś masakra!!!

  18. #18

    Domyślnie

    Złożył ktoś doniesienie na policję?
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  19. #19
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pokal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-471
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Napisali sobie w regulaminie że wywiązują się z umowy jeśli umieszczą ogłoszenie tylko na 20 portalach.
    TO TYPOWI NACIĄGACZE
    Ja jestem w tej dobrej sytuacji że umowę z nimi wypowiedziałem przed końcem trzy miesięcznego darmowego okresu. Facet z którym korespondowałem był na tyle bezczelny że pomimo iż odebrali list polecony twierdzi że "firma" nie pracowała.
    Pozdrawiam
    No i sprawdziłem wszystkie podane na ich liście portale i znalazłem 8 swoich ogłoszeń!
    Sprawa przybiera coraz to bardziej żenujacy przebieg.
    Drugą fakturę, za usługę, której nie wykonują dostełem skanem ...

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gorzal

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-209
    Posty
    16

    Domyślnie

    Jeśli sąd to tylko w miejscu w którym zostałam zawarta umowa i tak też tym idiotom napisałem, powiem wam tak dla mnie ta firma jest na tyle żenująca że na straszeniu z ich strony się raczej skończy, wątpię żeby się bawili w sądy i w jakieś KRD to wszystko są koszta, myślę że są świadomi że ich działalność jest na granicy prawa więc liczą na zyski na podstawie zastraszania, większość ludzi niestety dla świętego spokoju zapłaci. Czy normalna firma wysyłając jakąkolwiek fakturę za swoje usługi daje zaraz pieczątkę KRD ?? nie, daje to tylko firma która wie że normalny człowiek nie będzie tego chciał zapłacić i jedynie w formie zastraszenia jest szansa na ściągnięcie kasy. Ja naturalnie sprawę zgłaszam gdzie tylko będę mógł ale nie mam zamiaru się nimi w jakikolwiek sposób przejmować, wątpię żeby komukolwiek mogli zaszkodzić, kasy w żadnym wypadku nie wpłacać bo to będą niestety utopione pieniądze raczej nie do odzyskania (chyba że ktoś ma za dużo), jak bardzo zaczną tam węszyć i brać im się za dupę to zawiną interes i tyle ich zobaczycie. Wielka mi spółka EXPOL śmiech na sali. Opinie o nich znikają wiem o tym bo to wszystko skorumpowane jest, internet powoli staje się jak telewizja, mówią nam to co mamy usłyszeć a nie to co powinniśmy, propaganda i tyle. Na policji jeszcze nie byłem ale wydaje mi się że też należałoby iść w końcu są to oszuści którzy działają w biały dzień. Jak będą dalej szumieć to mam znajomego w redakcji, może uda się to jakoś upublicznić bardziej.

Strona 1 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony