dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Kto buduje d-08 lub d-24 ?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • projekty

    0 0%
  • wymiana doswiadczen

    1 100,00%
Strona 3 z 100
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1999
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Do tego domu przymierzam się już od dosyć dawna. Już ponad 4 lata temu obejrzałem sobie szczegółowo projekt (przy okazji robienia kosztorysu).
    Widziałem już ten dom w naturze - inwestor wprowadził kilka zmian, moim zdaniem nie wszystkie do końca przemyślane (np. posadzka parteru nie na gruncie, tylko taka "pseudo piwnica" o wysokości 70 - 80 cm i nad tym strop drewniany, zadaszenie nad tarasem) i dziwił się, że będąc w połowie wykończeniówki już przekroczył kwotę która była w katalogu.
    No i od od 3 lat mam ten domek na pulpicie jako "tło" - to już chyba obsesja.
    Obecnie jestem na etapie szukania odpowiedniej dla tego domu działki.

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jakub Burkietowicz

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    294
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    A skąd jesteś ??

  3. #43

    Domyślnie

    jeśli pytanie Jakuba odnosiło się do mnie, to z Wwy

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    A ja z Pomorza Środkowego.

  5. #45

    Domyślnie D 08 do obejrzenia potrzebny

    Witajcie.
    Ja tez krece sie wokol tego projektu. A czasu coraz mniej. Czy jakas dobra dusza moze pochwalic sie swa realizacja gdzies pod Warszawa? Tu glownie prosba do Raftera (to o Tobie pisano w Muratorze w tekscie pt: > I nie wodz mnie na poddaszenie< ?). Bardzo mi zalezy na pokazaniu zonie projektu w realu aby pozniej nie miec problemow
    Z gory dziekuje za pomoc
    Janusz

  6. #46

    Domyślnie

    ja w tym temacie jeszcze raz moze jakies rozwiniecie ....... ktos udostepni zdjecia ??

    bardzo mnie ten projekt interesuje, na zakup zostaly mi jeszcze dwa miesiace i chce cos postanowic osstatecznie
    najbardziej intryguje mnie usuniecie garazu bardzo interesujace ale jak to wyglada potem .............napewno taniej bez garazu
    pzdr

  7. #47
    elwin
    Guest
    elwin

    Domyślnie PROJEKT D08 - czy ktos budowal?

    witam
    czy ktos ma doswiadczenia w budowie projektu D08? Czy jest to projekt drogi w realizacji? czy jest mozliwosc podniesienia dachy i stworzenia niewielkiego poddasza?
    dziekuje
    elwin

  8. #48
    mak
    Guest
    mak

    Domyślnie Ja zbudowałem a bo co?

    Budowałem 10 miesięcy, mieszkam od pół roku. Wprowadziłem drobne zmiany(garaz powiekszyłem do 40 m2, zmieniłem położenie drzwi tarasowych) Moge podpowiedziec co jeszcze nalezy zrobic by si cieszyc jak pijany zając własnym Do8

  9. #49

    Domyślnie D08 -czy ktoś budował?

    Drogi. Buduję już 5 lat. Wprowadzę się za 60 tyś. PLN. Można zrobić poddasze użytkowe. Schody zrobiłem z przedsionka i łazienki koło niego. Pod nimi wyszło WC. Nadal mi się podoba, ale dach dał mi popalić (głównie finansowo).

  10. #50

    Domyślnie

    Jestem w trakcie budowy. Potwierdzam dach daje po kieszeni.

  11. #51
    z zielonej góry
    Guest
    z zielonej góry

    Domyślnie D08 przestronny z muratora

    Kupiliśmy typowy projekt z muratora D08 przestronny, mieszkamy koło Zielonej Gory, chcielibyśmy zobaczyć gotowy dom i wymienić uwagi na temat tego projektu.Prosze o kontakt.

  12. #52
    Guest

    Domyślnie Re: D08 przestronny z muratora

    Cytat Napisał z zielonej góry
    Kupiliśmy typowy projekt z muratora D08 przestronny, mieszkamy koło Zielonej Gory, chcielibyśmy zobaczyć gotowy dom i wymienić uwagi na temat tego projektu.Prosze o kontakt.
    Czolem,

    Yakze kupilem ten projekt. Widzialem takie domy w Jozefoslawiu (z zewnatrz) i w Iławie (wewnattz takze). Wiem, ze jest takze w Grodzisku Mazowieckim, pod Poznaniem i koło Gdanska.
    Proponuje takze kontakt z dzialem projektow gotowych Muratora. Oni maja jakies wiesci na ten temat.

    Pozdraffki.

    Wik

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał PawelP
    Witam.
    Na wiosne zaczynam budowe. Buduje z Ytonga 36 w Poznaniu.
    Moje zmiany dotycza glownie salonu, otoz rezygnuje z sufitu w salonie tzn chce miec nad glowa otwarta przestrzen, zwlaszcza ze salon nie jest maly. Niestety musze zmienic konstrukcje dachu zrezygnowac ze szkieletow (chyba tak to sie nazywa) na rzecz krokwi. Poza tym nieco powikszam pomieszczenie gospodarcze , przesuwam sciane od strony tarasu o 1 m (na tyle pozwala mi konstrukcja dachu), dzieki temu pomieszczenie podziele na dwie czesci jedna na pralnie i spizarnie a druga (blizej tarasu) na rowery, narty itp.

    Bardzo ciekawi mnie rozwiazanie Rafala dot. zmniejszenie lazienki na rzecz kotlowni. Tez to chcialem zrobic ale wykonawca powiedzial mi ze pomieszczenie gdzie bedzie piec gazowy musi miec minimum (juz nie pamietam dokladnie ale chyba) 7m a tyle sie nie da uzyskac z tej malej lazienki. Poza tym jestem ciekawy jak ta lazienke rafal podzieli i gdzie zrobi wejscie do kibelka. Piec gazowy musi przeciez byc przy kominie, wobec tego kibelek musi byc od frontu budynku a wejscie do niego z korytarza. Osobiscie bardzo podoba mi sie, ze wejscie do kibelka jest za kominkiem w salonie, jest do niego blisko a jednoczesnie jest przysloniete przez kominek.
    Zastanawiam sie tez nad polaczeniem tarasow ale na to mam jeszcze czas.

    Co do uzytkowego poddasza to architekt pokazal mi takie D08 (jedyne D08 jakie widzialem w realu) i wierzcie mi wyglada okropnie!!! Bryla budynku jest koslawa, mozna sie zniechecic do D08. Robie jak wy wszyscy mala drabinke a na poddaszu bede mial swoja (wreszcie!) graciarnie.

    pozdrwawiam serdecznie Pawel.
    Czolem Pawle P !,

    Tej wiosny i ja zaczynam D08. Jak sie ma Wasz dom ?
    Jak wyszedl salon ?
    Jakie doświadczenia moglbys przekazac ?
    Jak wyszly koszty wstosunku do planow ?
    Moze masz jakies fajne fotki ?

    Pozdraffki,

    Wiktor.
    Wiktor

  14. #54

    Domyślnie D008 z muraora.

    Stan surowy zamknięty z niektórymi instalacjami (elektryka i rury co woda). Nieocieplony. Okolice Turku. Przy drodze Konin Turek jeszcze jeden. Zwiedzanie dozwolone po uzgodnieniu na priva.

  15. #55
    mak
    Guest
    mak

    Domyślnie do8

    Mam takowy skończony.
    Poszukaj w swojej okolicy.
    Jak zaczynałem budować to odnalazłem jeszcze trzy takie same w promieniu 20 km
    Lokalizacje:
    Ożarów Maz(widac z drogi)
    reszta k. Błonia
    Najlepiej widac ten niedaleko Konina
    Podaj adres to wyslę zdjęcia z budowy
    mk

  16. #56

    Domyślnie Re: D08 przestronny z muratora

    W samych Żarach są 4 takie domy i 1 w Nowogrodzie Bobrz

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SD

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    8

    Domyślnie Re: D08 przestronny z muratora

    Cytat Napisał z zielonej góry
    Kupiliśmy typowy projekt z muratora D08 przestronny, mieszkamy koło Zielonej Gory, chcielibyśmy zobaczyć gotowy dom i wymienić uwagi na temat tego projektu.Prosze o kontakt.

  18. #58

    Domyślnie

    a ja juz mam fundament
    Maybe this world is another planet's Hell...

  19. #59

    Domyślnie

    Do "mak " jak mozesz podeslij mi takze swoje fotki moj adres to [email protected]
    Dzieki z gory
    Maybe this world is another planet's Hell...

  20. #60

    Domyślnie D08 PRZESTRONNY

    ZACZYNAM BUDOWĘ D08 CZY KTOŚ JESZCZE BUDUJE TEN DOMEK.

Strona 3 z 100

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony