dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Witom syćkik piyknie!

    Mieszkamy z żoną i dwójką dzieci nad Jeziorem Czorsztyńskim i w końcu zaczęliśmy na poważnie myśleć o wybudowaniu domu. Może zaczniemy jeszcze w tym roku. Pewnie forum będzie wybawieniem w wielu kłopotach.

  2. #2

    Domyślnie

    Witojciez!! Ja mieszkam w okolicach słynnego , jakby nie było Łącka miejsciowośc Maniowy znam , dlatego że od faceta z Waszej miejscowości kupiłam autko. W razie jakichkolwiek pytań wal śmiało... Z mojego terenu to np ; Ani sie waż brać betonu z Tylmanowej ... nigdy w życiu, choćby nie wiem jakie promocje dawali po A -braknie betonu
    po B- beton bez jakosci (żeby nie powiedzieć brzydkiego słowa) h...wy materiały do budowy były z firny Stefar, bądż z Gołkowic , ale może u Was taniej, Zaś do tynków kwarcowych polecam p. Antka ..... z całego serca Go polecam ... tynki piekne..... i cena przyzwoita... .Kurde w tych Maniowych to macie piekne widoki

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kosio
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Lądek zdrój
    Kod pocztowy
    57-540
    Posty
    38

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Mieszkam w okolicy Ladka Zdroju Rejon Snieżnika i Czarnej Góry- pewnie tu przyjeżdżacie na narty. Jest pięknie ale ponieważ to już 24 lata więc czas się przenieść w cieplejsze rejony i wybór padł na Dolinę Baryczy. Tam będziemy coś budować i wypoczywać. Działka już jest , załatwiam pozwolenie - chyba najgorszy element przedsięwzięcia.
    Ania i Wojtek

  4. #4
    Gosc321_1
    Guest
    Gosc321_1

    Domyślnie

    Pozdrowienia z Nowego Targu My również zaczynamy w 2013

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony