dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bhm
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łódź / Ksawerów
    Posty
    322
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie Jakiego rzędu wielkości powinna być szczelina pomiędzy styropianem a ..

    Witam mam pewną wątpliwość - Ekipa ociepliła mi budynek styropianem, i pod dachem są szpary dość duże - tak mi się wydaje

    Jakiego rzędu wielkości powinna być szczelina pomiędzy styropianem który jest na ścianie kolankowej a dachem, dokładniej membraną mamy Delta Maxx, na to łaty kontrałaty i blachę .

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bhm
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łódź / Ksawerów
    Posty
    322
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedz, u mnie jest trochę większych szpar niż na 1cm, ja rozumiem że wełna ma być wentylowana ale 3-4 cm szpara wydaje mi się zbyt duża - mam wrażenie że będą póżniej straty ciepła, taki mi się wydaje .. poczytam jeszcze jak coś w temacie znajdę

  3. #3
    kejor
    Guest
    kejor

    Domyślnie

    wentylowanie wełny to niestety nieuniknione straty ciepła, ja polecam moim klientom rozważenie technologii wióru celulozowego zamiast wełny, duuużo lepszy, a pod styropianem powietrze powinno stać odwrotnie jak przy wełnie, nie robiłem tego jeszcze ale może uda mi się dołączyć fotki z poprawek wełny mineralnej wiórem celulozowym ale żółtym prefabrykat z domów pasywnych,
    [moderowano]
    Załącznik 166279Załącznik 166280
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 31-01-2013 o 07:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony