dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 253 z 253
  1. #241

    Domyślnie

    Mam pralkę candy, nie kosztowała jakoś strasznie dużo. Normalnie. Dobrze pierze, pojemna - więcej nie oczekuje od pralki Ale jak ktoś chce super wypasioną pralkę z przeróżnymi funkcjami to wiadomo, że zapłaci więcej.

  2. #242

    Domyślnie

    Zdecydowanie z tych tańszych, ale z dopasowanymi pod siebie funkcjami (typu "dziecko", "pies", "delikatne" lub np. w moim przypadku "opóznienie włączenia" bo mam dwie taryfy.
    Za to zdecydowanie polecam 5 lat gwarancji = warto w dobie programowanego starzenia , a pralka i zmywarka to najbardziej usterkowe urządzenia AGD w domu.

  3. #243

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pistepirkko Zobacz post
    Zdecydowanie z tych tańszych, ale z dopasowanymi pod siebie funkcjami (typu "dziecko", "pies", "delikatne" lub np. w moim przypadku "opóznienie włączenia" bo mam dwie taryfy.
    O co chodzi z tymi funkcjami?? Chyba nie o pranie dziecka czy psa ?

  4. #244

    Domyślnie

    Tez uważam, że pralka nie musi być super droga żeby była dobra. Warto poczytać opinie dotyczące konkretnej marki i tak jak wyżej napisane - dobrze jest mieć długą gwarancję.

  5. #245

    Domyślnie

    Nie należy patrzeć na cenę, a raczej na parametry oraz opinie innych osób, które kupiły dany model

  6. #246
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Ja bym patrzyła przede wszystkim na parametry, ale z drugiej strony kupowanie najtańszej pralki mija się z celem, to i jakościowo pewnie bedzie leżała.

  7. #247

    Domyślnie

    No właśnie o to chodzi. Jeszcze nikomu nie udało się zrobić czegoś dobrego super tanim kosztem

  8. #248

    Domyślnie

    Trafiłem na ten wątek, bo w związku z remontem łazienki muszę kupić nową pralkę. Stara ma 17 lat! (chyba rekord w tym wątku) i jest w pełni sprawna. To ZANUSSI (to chyba rodzina Electroluxa była lub nadal jest?) ładowana od góry. Jedyna jej naprawa miała miejsce rok temu, jakiś plastik się ułamał w środku, naprawa kosztowała łącznie 150 zł. Pan z serwisu powiedział, żeby tę dalej używać, nie kupować nowej, ale niestety wg nowej koncepcji zagospodarowania łazienki potrzebna jest niezbyt głęboka ładowana z boku. Z tego co tu wyczytałem chyba nie ma co liczyć na powtórzenie takiego wyniku;/ Szkoda mi tej pralki, nie lubię wymieniać rzeczy, które spełniają swoją rolę, zwłaszcza, że jako facetowi wystarczy mi, że pralka pierze No i teraz nie wiem co dalej, może Electrolux, może też wytrzyma tyle? Zobaczymy

  9. #249
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    basia88

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    3

    Post jakiej firmy kupić pralkę?

    Witam, potrzebuję pomocy w wyborze pralki :cicha ,do bloku, otwierana od frontu, taką w której można skrócić trochę czas prania pomimo tego jaki jest w programie, do 40 max 43cm głębokości ze względu na mała łazienkę. Proszę o propozycję godne polecenia i marki.

  10. #250

    Domyślnie

    basia88 sprawdź sobie ofertę beko lub candy

  11. #251
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    goleb.marcelina

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-949
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja dla córki do nowego mieszkania kupiłam ostatnio pralke . Urządzenie ładnie się prezentuje, cenowo bardzo przystępnie, a córka zadowolona bo pralka pojemna, niedługo sama pomyslę nad nową. Warto sprawdzić, mi sprzedawca bardzo dobrze opowiedział o funkcjach urzadzenia, wystarczy pytać i szukać
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 16-02-2017 o 16:28 Powód: Reklama

  12. #252

    Domyślnie

    hmmm no na pewno nie warto jakieś mega taniochy kupować.... ale nie zawsze cena świadczy o jakości.

  13. #253
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    erleska

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-984
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja akurat n pralke nie przepłacałam. kupiłm za tysiaka kilka lat temu i dobrze działa do tej pory. Są ważniejsze wYdatki

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony