dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 253
  1. #21

    Domyślnie

    A jak to ma się odbywać? I czy jest jakiś czas, przez który można będzie to zrobić?

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    Do swoich potrzeb...

    A są jakieś inne potrzeby niż:

    1. Pranie "kolorowe" - niska temperatura - krótkie
    2. Pranie "białe" - wysoka temperatura - długie
    3. W ekskluzywnych modelach - pranie skarpetek - bardzo krótkie...

  3. #23

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc to i dla mnie byłoby to chyba za dużo. A jeszcze w jakim przedziale cenowym jest taka pralka?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Poziomka22 Zobacz post
    Widziałam ofertę firmy Whirlpool- nowe pralki Compactowe, nie są bardzo drogie, mają technologie 6-ty zmysł, program Kolorowe 15° dzięki któremu kolory nie wyblakną, bo pranie odbywa się w minimalnej temperaturze. Jest także funkcja Bez zagnieceń (łatwe prasowanie), która uruchamia delikatniejszy tryb prania i wirowania.
    Taka opcja bez zagnieceń to naprawdę świetna sprawa, szczególnie jak się nie lubi prasować - ja wiele rzeczy w domu mogę robić, ale prasować to nie cierpię

  5. #25

    Domyślnie

    No teraz to raczej człowiek patrzy aby pralka była funkcyjna i miała na przykład opcję prania parowego bo teraz dwa programy to niestety za mało, przynajmniej dla mnie za mało, ja lubię innowacyjne rozwiązania i z 6 motion też często korzystam, przynajmniej do pralni nie muszę delikatnych rzeczy nosić.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał żółta_żaba Zobacz post
    Taka opcja bez zagnieceń to naprawdę świetna sprawa, szczególnie jak się nie lubi prasować - ja wiele rzeczy w domu mogę robić, ale prasować to nie cierpię
    Ja miałam czas, kiedy mogłam godzinami stać z żelazkiem.. niestety minął i jak muszę coś wyprasować to złość mnie bierze. A tutaj pralka uruchamia delikatniejsze pranie, żebyśmy my miały łatwiej Czego jeszcze nie lubicie, a sprzęt wa to ułatwia?

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    F. Michalski

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    7

    Domyślnie

    Pranie bez zagnieceń to na prawdę świetny pomysł. korzystam bardzo często bo nie wyobrażam sobie że miałbym sam prasować wszystkie rzeczy. Używa ktoś może opcji prania w zimnej wodzie? sprawdza się czy lepiej zostać przy tradycyjnym praniu w trochę wyższej temperaturze??

  8. #28

    Domyślnie

    Na pewno to zależy od tego, co pierzesz. Ale są rzeczy, które bez problemu możesz wyprać w niskiej temperaturze. Jak w przypadku prania na programie Kolorowe 15- pranie odbywa się w minimalnej temperaturze i przynajmniej wiesz, że kolory nie wyblakną, bo z tym może być różnie.

  9. #29

    Domyślnie

    Zależy od rodzaju tkaniny no i też od stopnia zabrudzenia. Pranie w zimnej wodzie byłoby sporą oszczędnością, ale wszystkiego się nie da tak uprać.

  10. #30

    Domyślnie

    Jakoś pranie w zimnej wodzie mnie nie przekonuje, wolę odświeżyć ubrania za pomocą pary, przynajmniej wyjmuję je jak nowe i także, nie wymagają prasowania.

  11. #31

    Domyślnie

    Oczywiście, trzeba wybrać ubrania, które możemy wyprać w 15 stopniach. Ale według mnie jest to przydatna opcja. Z jednej strony oszczędność a z drugiej żywe kolory ubrań.

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nadish

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mnie zależy na czym prostym w obsłudze. To priorytet, pralka ma służyć starszej osobie. I bez zawrotnych cen. Które pralki można by określić "przyjaznymi" dla tych, którzy cenią sobie prostotę?

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    jednym słowem - Indesit - bardzo proste w obsłudze i ja je często polecam.
    ewentualnie Whirlpool - ze względu na świetnie opisany każdy guziczek i w pełni czytelnie i po polsku opisany programator oraz diody "Wezwij Serwis" i "Odkręć wodę"
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  14. #34

    Domyślnie

    Nie chodzi o to żeby była droższa czy tańsza, tylko lepsza bardziej niż gorsza Jak nie masz takich dużych wymagań to może ładowana od góry ?

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nadish Zobacz post
    Mnie zależy na czym prostym w obsłudze. To priorytet, pralka ma służyć starszej osobie. I bez zawrotnych cen. Które pralki można by określić "przyjaznymi" dla tych, którzy cenią sobie prostotę?
    Ładowaną od przodu amikę dostaniesz od 800zł

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał moszczyr Zobacz post
    Ładowaną od przodu amikę dostaniesz od 800zł
    ...którą przeklniesz razem z serwisem...

    W tej samej cenie będzie Indesit
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    jednym słowem - Indesit - bardzo proste w obsłudze i ja je często polecam.
    ewentualnie Whirlpool - ze względu na świetnie opisany każdy guziczek i w pełni czytelnie i po polsku opisany programator oraz diody "Wezwij Serwis" i "Odkręć wodę"
    W jakich sytuacjach pojawia się komunikat o potrzebie wezwania serwisu? Tylko kiedy pralka przestanie działać czy w sytuacji, kiedy pojawi się kropelka wycieku także?

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Dioda "Serwis" zapali się i pozwoli zdiagnozować problem m.in w przypadku.:
    (Za instrukcją obsługi przykładowego modelu)

    “Otwarte klapy bębna”
    “Awaria modułu elektrycznego”
    “Za wysoki poziom wody”
    “Awaria zatrzymania z wodą”
    “Za dużo piany”

    Jeśli problem nie pozwoli się zdiagnozować należy wezwać serwis.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  19. #39

    Domyślnie

    Ja kupujac jakikolwiek sprzęt, nie patrze na cenne, tylko na to czy bedzie spełniala moje oczekiwania, sam mam pralke za 900 zl i jestesmy barddzo zadowoleni

  20. #40

    Domyślnie

    A co się stanie w przypadku wycieku wody? Bo wiem, że w pralkach Whirlpool dopływ jest automatycznie odcinany, więc jest bezpiecznie i nas nie zaleje. Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, najważniejsze są potrzeby użytkownika, jeżeli są nam potrzebne jakieś ułatwienia powinniśmy w nie zainwestować nawet większą cenę ale wszystko należy kupować rozsądnie.

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony