dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 253
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pan_tofelek
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    dom
    Kod pocztowy
    53-330
    Posty
    12

    Domyślnie

    Od ponad 5 lat mamy siemensa, pierzemy dużo i często - małe dzieci. Póki co bezawaryjna, wiele programów, koszt około 1,5 tysiąca.

  2. #42

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś ma pieniądze, żeby sobie kupić coś droższego, to czemu nie
    Oczywiste jest to, że sprzęt stworzony z zastosowaniem najnowszych technologii jest trochę droższy.
    Ale te technologie mogą ułatwić wiele prac domowych.

  3. #43

    Domyślnie

    Mnie jednak zależałoby na czymś tańszym, za kilkaset zł, najlepiej ładowanym od frontu. Ale nie musi być duża. Nie wiem, jak teraz jest z głośnością pracy, bo ta stara pracuje mnie obrzydliwie głośno i wolałbym znaleźć coś cichszego.

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Tak jak pisałem wcześniej - w zakresie cenowym "kilku stów" - najprędzej indesit. Jak chcesz cichszą to za niecały tysiąc Hotpoint Ariston pokroju WMG722 - oparta na silniku indukcyjnym - więc w czasie prania będzie zauważalnie cichsza - ale podczas wirowania na wyższych prędkościach będzie gwizdać jak każda inna.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Tak jak pisałem wcześniej - w zakresie cenowym "kilku stów" - najprędzej indesit. Jak chcesz cichszą to za niecały tysiąc Hotpoint Ariston pokroju WMG722 - oparta na silniku indukcyjnym - więc w czasie prania będzie zauważalnie cichsza - ale podczas wirowania na wyższych prędkościach będzie gwizdać jak każda inna.
    ja bym jeszcze zwrócił uwagę na amikę http://www.euro.com.pl/pralki/amica-awb510lp.bhtml

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Bulder
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cena oczywiście jest istotna ale warto też zwrócić uwagę na oszczędność energii, czyli te wszystkie klasy AA A+ i tak dalej. W moim domostwie świetnie się sprawdza Whirpool klasa AA+.

  7. #47

    Domyślnie

    U mnie już 3 rok dobrze się sprawuje Polar PFL 1219,jedyna awaria to pasek który się rozciągną,wszystkie przyciski są dobrze opisane po polsku.
    A co do pralek Amica to nie są już awaryjne jak kiedyś?

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ag***l

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tak naprawdę, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie potrzeba więcej informacji. Przede wszystkim należy określić:

    1. Czy pralka ma być ładowana od frontu czy od góry?
    2. Jaką powinna mieć głębokość?
    3. Ile powinna mieć obrotów?
    4. Jaka klasa energetyczna?
    5. Czy na jakimś konkretnym programie bardzo Ci zależy?
    6. Jaki ma mieć wsad (kg)?
    7. Czy ma być z wyświetlaczem czy może być bez?

    Jeśli porównamy cenę do jakości, to w takim zestawieniu dobrze wypadają pralki Beko.

  9. #49

    Domyślnie

    Ja bym olał pralkę i wybrał cokolwiek ładnego i przedłużył gwarancję do 5 lat !! znajomym tydzień temu padła pralka na przedłużonej gwarancji i nie dało jej się naprawić i zapronowano im nówkę. Też przedłużę gwarancję

  10. #50

    Domyślnie

    Nie zawsze jest tak, że dają nowy sprzęt. Czasami trzeba czekać mesiąc na rozpatrzenie reklamacji, coś naprawią, za chwilę znowu coś padnie, a bez pralki ciężko funkcjonować.

  11. #51

    Domyślnie

    Mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby mi firma dała nowy sprzęt, raczej naprawiają do skutku. Nie ma co z góry zakładać, że wszystko co kupimy nawali zaraz po wygaśnięciu gwarancji. Myślę, że ci najbardziej znani producenci dbają o jakość swoich produktów.

  12. #52

    Domyślnie

    Też tak myślę, inaczej producenci mieliby przechlapane. Firma z renomą nie może sobie pozwolić na coś takiego no i nie dawałaby takich długich gwarancji jak na przykład LG daje 10 lat na silniki DD i kompresory liniowe

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał stilla Zobacz post
    Też tak myślę, inaczej producenci mieliby przechlapane. Firma z renomą nie może sobie pozwolić na coś takiego no i nie dawałaby takich długich gwarancji jak na przykład LG daje 10 lat na silniki DD i kompresory liniowe
    i niestety tylko na te elementy... czyli przerdzewiałe poszycie czy elektronika już nie podlega pod 10-lat
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aksela

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    a czy ktoś użytkuje pralkę elektrolux EWF1487HDW lub może wyrazić opinie na jej temat?
    potrzebuje dużej pralki, obecnie tez mam elektroluxa tylko dużo starszy model i jest ok, ale przez lata jakość urządzeń może sie zmieniać, więc proszę o opinię i z góry dziękuje za odpowiedź.

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    winer222

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Jasło
    Kod pocztowy
    38-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję dobrej PralkoSuszarki... cena ok 2,5 - 3 tys.
    jakieś propozycje w tej cenie?

  16. #56

    Domyślnie

    Przedłużenie gwarancji to bardzo dobra sprawa, uważam, że zawsze warto coś takiego mieć jeśli tylko jest możliwość.

  17. #57
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    antekrudy

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Markowe wyroby o wyższej cenie naogół są lepsze od tych mniej renomowanych tańszych, tak już jest

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    r.zielas

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Mrowino
    Kod pocztowy
    62-090
    Posty
    24

    Domyślnie

    Witam Was,
    Nie chciałbym faworyzować żadnej marki, ale warto pochwalić Mastercook, choć pewnie zależy to od tego, jak się trafi w model.
    10 lat temu kupiłem do domu pralkę i kuchenkę gazową tej firmy. Pralka ywsiadła nam właśnie teraz, ponieważ bęben był już zardzewiały. Mimo to, te 10 lat, to świetny wynik. Kuchenkę mamy nadal i jedyne co się popsuło to oświetlenie w piekarniku. Kupiliśmy właśnie nową pralkę Mastercooka, a także 25-letnią, zasłużoną lodówkę zamieniliśmy na produkt tejże firmy. Zobaczymy, jak te posłużą. Mam nadzieję, że nie muszę uwzględniać "planowego postarzania produktu"
    Pozdrawiam

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał antekrudy Zobacz post
    Markowe wyroby o wyższej cenie naogół są lepsze od tych mniej renomowanych tańszych, tak już jest
    Bardzo często jest tak, że te dobre, markowe produkty nie są wcale takie drogie więc nie odczujemy różnicy w portfelu a w jakości owszem.

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    r.zielas

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Mrowino
    Kod pocztowy
    62-090
    Posty
    24

    Domyślnie

    Tak jak Poziomka napisała, nie ma chyba żadnego wyjątku od reguły. Sam się spotkałem z tym, że tani produkt, ale markowego producenta spełniał w 100% moje oczekiwania, a z drugiej strony często jednak trzeba jednak kupić produkt droższy, bo tanie zamienniki nie spełniają swoich oczekiwań.
    Pozdrawiam

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony