dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 17
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 336

Temat: Lolo :)

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Witam To będzie galerio dziennik, bo domek zaczęliśmy budowac w 2008 i już sobie stoi i na nas czeka. Jeszcze się męczymy, żeby go wykończyc. Nasz dom (mój i męża) jest gdzieś daleko w Polsce, przy Puszczy Białowieskiej. My pracujemy za granicą i widzimy go raz do roku Przez to mam mętlik w głowie. Nie wiem co i jak. Zakładam temat, żeby wszystko sobie poukładac. Mam nadzieję, że komuś, kto będzie budował Lolka też się przyda. Komentarze w tym samym wątku, jeśli ktoś ma ochotę

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo ładny projekt. Gratuluje
    LEKA
    *****

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    A taki jest efekt końcowy. Zielony...


    I już z tynkiem, bo zrezygnowaliśmy z klinkieru. Tynk silikonowy, jest śliczny. Widziałam na własne oczy




  11. #11

    Domyślnie

    Całkowite zakończenie budowy i wykańczania planujemy na wrzesień 2013 roku. Dom nie jest duży, ale wystarczający. W garażu będziemy mieli kotłownię, komórkę na wszystkie duperelki i moje przetwory, które mam nadzieje będę robic. Piec już jest podłączony i działa. Na całym dole mamy ogrzewanie podłogowe. Na górze grzejniki o takie





  12. #12

    Domyślnie

    Dom budujemy systemem gospodarczym. Mój ojciec rodzony wykonuje większśc prac. Powolutku do przodu...staramy sie pomagac i jest wesoło

    W następnych postach zdjęcia z wnętrza domku. pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Wiatrołap w Lolku jest malutki, bo ma tylko 2,7m2. Dodatkowo są tam drzwi łączące garaż z reszta domu. Więc miejsca na jakąkolwiek szafę tam nie uświadczymy. Ale cóż. Planujemy woodentic na podłodze, tak jak na całym dole z resztą. Na ścianach może biała boazeria, albo po prostu farba. Łazienka dolna też jest malutka, bo ma 1.6m2. Mamy w niej już ułożone płytki, które mi się nie za bardzo podobają. Były wybrane na szybko, bez przewmyślenia sprawy. Teraz już za późno na zmianę
    Wiatrołap


    Łazienka



  14. #14

    Domyślnie

    W holu planujemy białą szafę do zadudowy. Jeszcze się zastanawiam, czy drzwi mają byc otwierane klasycznie, czy suwane. Zobaczymy.

  15. #15

  16. #16

  17. #17

    Domyślnie

    Co do kuchni, to planuję coś podobnego do ikea stat. Zamawiane u stolarza lokalnego.Ale ciężko jest znaleźc podobne fronty

    Jak na razie znalazłam takie:


  18. #18

  19. #19

    Domyślnie

    Zlew z ostatniego zdjęcia, to moje marzenie Tutaj podobny z inspiracji



    Do tego piękny blat i jest czad!



    Tylko nie wiem, czy nie będzie wyglądał za cięko w mojej małej kuchni, hmmm...Zastanawiam się nad kupnem i przesłaniem do domu, bo w Polsce takie zlewy maja kosmiczne ceny. Jak nie ten to będzie z ikea o taki

  20. #20

    Domyślnie

    Drzwi planujemy drewniane. Sama mam zamiar je impregnowac, a potem malowac na biało. Będą sosnowe, klasyczne.Tylko, że dopiero w czerwcu, bo wtedy będziemy na miejscu, żeby to załatwic.


Strona 1 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony