…. i kosteczka postarzana, elegancka , taka jaką chcieliśmy.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190221_121931.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	62,8 KB
ID:	439122

"Przy okazji" podziałaliśmy przy ogrodzeniu przed domem.
A to się wykopało dziurę bo była chwila przerwy a to leżał materiał na fundament no to co tak będzie leżało i brzydko wyglądało przed domem. No więc położyliśmy.
Betonik, cyk, z gruchy żeby było szybciej i wygodniej

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191028_144637.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	69,1 KB
ID:	439123

Fundamencik czeka na wiosnę i dalsze, mam nadzieję, prace:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191113_100429.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	73,5 KB
ID:	439124

Trochę tu widać słupki pod furtkę ale marnie. Coś nie mogę znaleźć niektórych zdjęć więc przy okazji zrobię nowe,np. całość sprzed domu.

"Przy okazji" tata działał pod taką przybudówkę doklejoną do domu. Miało tam coś z założenia być a ponieważ zostawiliśmy zbyt mało miejsca na garaż za to wyprowadziliśmy prąd i siłę no to aż się prosiło żeby dokończyć sprawę. Część zdjęć zniknęła a może nie zrobiłam ale znalazłam takie:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191110_151059.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	439127 nauka procesu utwardzania, młodzież się uczy, zachwycona

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191113_100423.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	439128 i już gotowy fundament.

Jesień wtedy zapanowała w pełnej krasie. Zimno i bywało, że mokro także ochoczo przerwaliśmy prace na zewnątrz na rzecz rozpalania ognia w kominku
Dużo rzeczy zostało zrobione , nawet więcej niż planowaliśmy więc podsumowując- rok zaliczam do udanych również w tematach okołobudowlanych i wykończeniowych.
Życzę wszystkim marzącym do własnym domu, tym którzy już się budują i tym którzy już mieszkają aby Wasze marzenia się spełniły i żeby dobrze się mieszkało oraz ogólnie wszystkim składam najlepsze życzenia na ten Nowy Rok !

Ps. Pokój córki przeszedł metamorfozę o czym w następnym poście a jak znajdę jakieś ciekawe acz ukrywające się zdjęcia to się pochwalę bo sama wiem jak to fajnie jest oglądać co i ile udało się komuś zrobić