Cytat Napisał jaaacek Zobacz post
W zasadzie gołym okiem widać trzy drużyny. Pierwsza - chcąca się czegoś dowiedzieć. Druga - chcąca pochwalić SMART'a i Trzecia - krzycząca że SMART jest za drogi i że to w ogóle skandal. No nie rozumiem tego - zwłaszcza wypowiedzi, gdzie ktoś waha się z powodu kilku tysięcy wyższej ceny za nowoczesny i komfortowy produkt. Rozumiem, że każdy budżet jest ograniczony, ale w skali inwestycji nawet małego domku - takie 3 czy 5 tysięcy to zaledwie 1 procent całej realizacji - a w zamian mamy choćby wyższy salon, najbardziej cichy strop, szybko i czysto załatwiony temat - bez wstrzymywania prac i bez syfu - a co w moim przypadku najważniejsze - możliwość kształtowania przestrzeni parteru bez większości ścian działowych i podciągu. Daje słowo, że nie jestem z Konbetu, martwi mnie odległość do nich (transport) i nie mówię że na pewno będę miał ten strop.
Mówisz, kilka tysięcy różnicy, dla mnie wyszło ok 10- 12 tys to dla mnie dużo, budując dom za ok 250 tys to procentowo duża kwota, jak bym budował za milion pewnie wtedy była by pomijalna
Komfortowy - nie rozumiem, gdzie tu komfort, strop jak strop...
Wyższy salon, w jaki sposób, np u mnie projektowany monolit ma mieć 16 cm, w jaki sposób podwyższę salon kupując SMAR-ta
Cichy, nie romię, z czym będzie ciszej, ja i tak na strop wrzucam 50 cm wełny, to będzie ciszej jak bym za monolit wybrał SMART-a
Bez syfu, co ma syf na budowie do rodzaju stropu, jak dbasz tak masz, lub zależy jakich masz budowlańców
Co do kształtowania ścian działowych, a przy monolicie jaki problem, przy Terivie to ma znaczenie

Piszesz, że nie jesteś z Konbetu, może nie jesteś, ale chyba przesiąkłeś ich marketingiem. Produkt jest godny uwagi, sam nad nim się zastanawiałem, ma swoje zalety, ja zrezygnowałem ze względu tylko na cenę.