dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 41
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 819
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ale Ty nie zamykasz firmy (w domyśle z takiego powodu).
    I żebyś wiedział, że taki sam człowiek, bo ja też jestem sprzedawcą i serwisantem (w cięższej i bardziej wymagającej branży) - tyle, że mam do "obsłużenia" kilka tysięcy użytkowników z gwarancja 5 letnią. Tak więc doskonale wiem o czym piszę.
    A co o tym świadczy ,że mam zamykać?

    Coś wiesz?
    Tu była reklama....

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał malux20 Zobacz post
    z tym reku to w moim przypadku trafne określenie.
    Oby nie zaczęło dotyczyć użytkowników PCi
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał hydraulik_ Zobacz post
    Jego wina polega na tym ,że zamontował.
    Ani nie produkuje ani nie korzysta .
    Uwaga - złośliwość.

    A on, biedulka jedna, tego nie wiedział.
    Myślał, że koszt poniesie Unia ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Uwaga - złośliwość.

    A on, biedulka jedna, tego nie wiedział.
    Myślał, że koszt poniesie Unia ?
    skoro pisze to wie.Tyko nie wiem czy ty wiesz.
    To była informacja
    w jakim celu te złośliwoci
    o zamykaniu firmy i Unoii
    Tu była reklama....

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ale Ty nie zamykasz firmy (w domyśle z takiego powodu).
    I żebyś wiedział, że taki sam człowiek, bo ja też jestem sprzedawcą i serwisantem (w cięższej i bardziej wymagającej branży) - tyle, że mam do "obsłużenia" kilka tysięcy użytkowników z gwarancja 5 letnią. Tak więc doskonale wiem o czym piszę.
    Siwy zdradź cóż to za branża, skoro klienci tacy wymagający to i forum z danej branży może być ciekawe

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Dział - wtroby medyczne refundowane przez NFZ. Jedna wpadka i po kontrakcie, lub bardzo wysokie kary finansowe. W moim przypadku pacjent ma zawsze rację
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Dział - wtroby medyczne refundowane przez NFZ. Jedna wpadka i po kontrakcie, lub bardzo wysokie kary finansowe. W moim przypadku pacjent ma zawsze rację
    Mam nadzieje że chciąłeś napisać wyroby a nie wątroby ( bo za handel tymi dugimi jest już paragraf w ustawie transplantacyjnej )

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia & Krzysiek Zobacz post
    a mnie p. Piękny pomógł nie wiem pod auspicją jakiej firmy ale mam to w du..., więc mogę słuchać wynurzeń Panów detektywów nie chcących się przedstawić a plujących jadem i wierzyć im, ale co to zmienia dla mnie czy p. Piękny kiedyś miał firme w chojnicach, Łodzi, czy burkina faso i zdarzyło mu się dać du.. tam czy gdzie indziej.
    Są instalatorzy różni i inwestorzy różni. I tu i tu są czarne owce, szare, różowe i niebieskie bo święty chyba nikt nie jest. Więc może nie jest jedyna słuszna prawda detektywów i może p. Piękny nie jest taki straszny... może się mylę.
    Dla mnie ten straszny instalator wykazał się wiedzą i dobrą chęcią pomocy. Oczywiście nie za darmo. Ale za darmo to nawet w ryj teraz podobno nie chcą dać.
    Tylko tyle i aż tyle.

    Ps..
    .. naprawdę jak się spojrzy z boku na temat tych pomp to zaczyna być naprawdę słabo, bo jak nie nap.....ają się gruntowcy z powietrznymi, to instalatorzy z inwestorami.... ja na szczęście dotarłem do tematu jak było w miarę przejrzyście i dużo się nauczyłem ale teraz jak ktoś jest new to masakra przebrnąć przez ten off topic (też pewnie miałem swój wkład).
    Krzyś.
    Zgadzam się z tobą całkowicie.
    Ta krucjata jak napisał Malux chyba bedzie trwała do końca świata a nawet dłużej
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Uprzejmie informuję, że to mój ostatni wpis w tym temacie. Nie znaczy to wcale, że nie służę pomocą tym którzy jej (w tym zakresie, temacie) potrzebują lub będą potrzebowali - w tym bezpłatną pomoc prawną (jeśli będzie niezbędna)
    Proszę pisać na PW tu, lub tak jak dotychczas na konkurencyjnym forum.
    Mam dość walki z wiatrakiem.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 11-02-2013 o 21:43
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  10. #50

    Domyślnie

    "Z uwagi na formę wypowiedzi, tematy o użytkowniku miki121 będą moderowane. Jedyny powód: niedopuszczenie do nadużyć. "

    żałosne...
    ...

  11. #51
    Gosc***
    Guest
    Gosc***

    Domyślnie

    widzę że wątek stracił status moderowanego....odkleił się też...

  12. #52

    Domyślnie

    ta... ale chyba już nikomu nie chce się pisać skoro i tak jak pojawi się parę postów to zamkną z powrotem...
    ...

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    No i o to chodziło.
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    ta... ale chyba już nikomu nie chce się pisać skoro i tak jak pojawi się parę postów to zamkną z powrotem...
    Ludzie maja dosc. Jesli tak dalej pojdzie to Redakcja pisac bedzie sobie z adminami, bo klaka gdy polapie sie ze coraz mniej jest inwestorow tez sobie pojdzie.zobaczcie jak spadka liczba osob wypowiadajacych sie.

  15. #55

    Domyślnie

    Adminie i inni poplecznicy;

    Wejdźcie wszyscy mikiemu w tyłek.

    Na pewno się tam zmieścicie.

    ​Forum Muratora to kpina.

  16. #56

    Domyślnie

    Niemożność wyrażenia negatywnej opinii o firmie reklamującej sie na stronach tego forum to niestety potwierdza.

  17. #57

    Domyślnie

    ...Redakcja musi za wszelką cenę zachować "twarz"...

    bo jak by nie patrzył:
    napisała artykuł, w którym podmiot liryczny tego wątku był wzorem do naśladowania czy nie napisała?
    ano napisała
    przyznała tytuł zaszczytny, że Forumowicz ma Wielkie Serce?
    ano przyznała
    reklamę płatną wykupił?
    ano wykupił
    i co teraz ma zrobić biedna redakcja? ma pozwolić na bezczelne wyrażanie niepochlebnych opinii?
    nigdy w życiu !!!
    łatwiej będzie stłamsić tych paru piszących i czytających, tym bardziej że jest czym: funkcjonuje znakomity "regulamin" który pozwala dowolnie cenzurować, zmieniać, zawieszać, kasować....
    to jest właśnie wolność wyrażania swoich opinii na "forum" muratora...
    ...

  18. #58
    Gosc***
    Guest
    Gosc***

    Domyślnie

    tutaj jest artykuł na ten temat
    http://oxpress.pl/marketing-na-forach-budowlanych/

    Żeby zobrazować możliwości płynące z opcji oferowanej przez Muratora posłużmy się kilkoma przykładami. Jej bezpośredni wpływ na działalność przedsiębiorstwa widoczny jest w przypadku firmy „Ciepły dom” zajmującej się instalacją systemów wentylacji z odzyskiem ciepła oraz powietrznych pomp ciepła. Reprezentowana jest na forum poprzez użytkownika o nicku miki121, który aktywnie angażuje się w tematach związanych z profilem działalności firmy. Jego wypowiedzi w dyskusjach oraz pomoc udzielana innym użytkownikom pozwoliła mu znaleźć wśród nich klientów. Ci, zadowoleni z jego pracy, polecali go innym użytkownikom. Pozwoliło to na zbudowanie zaufania do firmy i pozyskiwanie dalszych zleceń.

    i dalej

    Oczywiście możliwość bezpośredniej komunikacji z potencjalnymi klientami wymaga dobrego przygotowania do dyskusji. Wytknięcie błędów przez forumowiczów poważnie rzutuje bowiem na wizerunku firmy, która nie wzbudza zaufania, a tym samym traci okazje do pozyskiwania zleceń. Przykładem jest tu wypowiedź przedstawiciela firmy EXOTHERM, zajmująca się instalacjami ogrzewania, która spotkała się z ostrą reakcją innego użytkownika.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    tutaj jest artykuł na ten temat
    Pozwoliło to na zbudowanie zaufania do firmy i pozyskiwanie dalszych zleceń.


    Wężykiem, Jasiu, wężykiem.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar malux20
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kujawy
    Posty
    6.059

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    "Z uwagi na formę wypowiedzi, tematy o użytkowniku miki121 będą moderowane. Jedyny powód: niedopuszczenie do nadużyć. "

    żałosne...
    ja teraz wiem na czym polega wojna i cenzura prewencyjna.
    matrix
    sezon grzewczy 2014/2015
    648 kwh POMPA CIEPŁA
    25 KWH GRZAŁKA w łazience
    0,5 m3 drewna

    dom123m2 x 29,6 kwh sezon grzewczy [według ozc]
    pompa pow-woda atlantics10

Strona 3 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony