dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 41
Pokaż wyniki od 801 do 819 z 819
  1. #801

    Domyślnie

    ...i od razu nauczka dla wszystkich: każdą zmianę ustaleń, zwiększenie, zmniejszenie zakresu potwierdzamy aneksami do umowy z podpisami obu stron, bo przy umawianiu się "na gębę" mamy takie kwiatki jak u ozziego - słowo przeciwko słowu - i na pewno "przedsiębiorca" pokroju naszego ulubieńca zawsze wykorzysta to na swoją stronę...
    ...

  2. #802
    Banned
    miki121

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pierwszym sprzedawcą produktów marki J.E. Storkair była firma POL-STOWEST.
    Czytaj dokładnie moje wpisy a nie po łepkach

  3. #803
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam, jaki hak powoduje takie postępowanie Redakcji ?

    Znów ktoś chciał uzyskać informację i duuuup - ciach, ciach, ale pościk najulubieńszowego pupilkowartego pupilka został, ni w pięć ni w dziewięć.

    Już wiem, to nie spisek, tylko świadek koronny - a to dużo wyjaśnia.

    --------------------------post moderowany-------------------
    ---------------------------post moderowany------------------
    ---------------------------post moderowany-----------------


    --------------------------------wątek i temat ocenzurowany-------------------------------
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  4. #804
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Tak się zastanawiam, jaki hak powoduje takie postępowanie Redakcji ?

    Znów ktoś chciał uzyskać informację i duuuup - ciach, ciach, ale pościk najulubieńszowego pupilkowartego pupilka został, ni w pięć ni w dziewięć.

    Już wiem, to nie spisek, tylko świadek koronny - a to dużo wyjaśnia.

    --------------------------post moderowany-------------------
    ---------------------------post moderowany------------------
    ---------------------------post moderowany-----------------


    --------------------------------wątek i temat ocenzurowany-------------------------------

    Dlaczego Pan nie uda się na policję, skoro Pan wie, ma dowody? Forum nie jest miejscem na stawianie bez końca oskarżeń, zniesławiających hipotez, itp. Sprawa jest nagłośniona - wałkowanie jej bez końca budzi nasz opór.

  5. #805
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    To trzeba było wyciąć też wpis pupilka Redakcji.
    Ostał się jeno jako dowód "prześladowania" ?
    Przecież jest to bez sensu i tylko to spowodowało moją (taką) reakcję.

    Ps. I niech Redakcja zastanowi się, co pisze, bo nigdy, ani nigdzie, nie oskarżałem, ani nie zniesławiałem nikogo - a takie oskarżenia wysuwane wobec mnie, są pomówieniem.

    Fakt jestem zdania, że niesolidnych należy wyplenić i to bez żadnych skrupułów.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  6. #806
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    gall86

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Czerwionka-Leszczyny
    Kod pocztowy
    44-230
    Posty
    656

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że osób mających coś do powiedzenia w sprawie mikiego jest masa. większość dysponuje takimi dowodami jak macierewicz w sprawie smolenska i tak jak on co jakiś czas wyrzucane są jakieś "nowe fakty", na które są dowody, ale za słabe, żeby je ujawniać (analogicznie do 3 osób, które przeżyły katastrofę). Ja nie jestem stroną w sprawie i wkurza mnie ta nagonka na wszystkich możliwych wątkach. Oczywiście należy ostrzegać się na wzajem, ale nie prowadzić śledztwa, nagonki, itp. wszędzie, gdzie się da.

  7. #807

    Domyślnie

    a mnie ogarnia tylko pusty śmiech na takie zachowanie redakcji i potwierdza to tylko fakt że oszust Michał Gołuch to Michał Piękny i nie widzę żadnego powodu dla którego miałbym o tym nie mówić
    a droga redakcjo jeżeli to co mówię jest niezgodne z prawem to może niech sam zainteresowany wytoczy mi proces czym wielokrotnie straszył a nie wysługuje się Wami w celu zacierania śladów swojej niepochlebnej i oszukańczej przeszłości...
    niestety, ale dla jego obecnych klientów, którzy jak widać są traktowani podobnie jak ci w poprzednim wcieleniu wiedza o tym człowieku jest cenna bo scenariusze jego działań są identyczne i ukrywanie jego "dokonań" doprowadzi do tego, że za chwilę cudownie narodzi się kolejny "miły i dobry instalator" i znowu nabierze zaliczek i zapomni się z nich rozliczyć a roboty nie wykona...
    przykro się patrzy na to jak redakcja muratora potrafi być stronnicza i jak sama wydaje wyroki zarzucając innym stawianie oskarżeń, zniesławiające hipotezy, itp...
    powiedzcie co Wy robicie droga Redakcjo?
    życzę Wam żeby Wasz pupil wywalił Was kiedyś na jakąś większą kaskę to pójdziecie po rozum do głowy, albo żeby wreszcie jego krętactwa znalazły finał w sądzie to może przejrzycie na oczy...
    jeszcze raz powtórzę: zachowanie Redakcji Muratora to zwykła żenada, to forum jest stronnicze i ukrywa działania oszustów różnej maści...
    pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia...
    ...

  8. #808
    Banned
    miki121

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Napisz tutaj lub na privie z imienia i nazwiska który klient po zrezygnowaniu i podpisaniu faktury nie otrzymał zwrotu zaliczki? Pisz fakty a nie kłamstwa i oszustwa. Dla mnie jesteś poprostu zakompleksionym gnojkiem który się spełnia na walce z wymyslonymi przez swój chory umysł wrogami.

  9. #809

    Domyślnie

    ozziemu oddałeś już pieniądze?
    może ty wreszcie napisz fakty:
    czy kilka lat temu nazywałeś się Michał Gołuch?

    a opinie o Tobie Twoich klientów czytałem nie raz i bardzo pokrywają się z opiniami z przed lat, szkoda tylko, że udało ci się omotać Redakcję i na bieżąco wszystko co nie jest ci na rękę jest usuwane z forum, o to dbasz trzeba przyznać...
    Ostatnio edytowane przez Sławek... ; 12-04-2013 o 11:00
    ...

  10. #810
    Banned
    miki121

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A ty wogóle wiesz co piszesz?
    1. Klient rezygnuje z czegoś co zostało wyprodukowane przez producenta na zamówienie to wtedy dana firma ma problem i próbuje dogadać się w zakresie zwrotu danego produktu.
    2. Po otrzymaniu decyzji o zgodzie zwrotu zwracamy produkt do producenta dostajemy zwrot należności dany produkt w ciągu 14 dni.
    3. Po otrzymaniu korekty my wystawiany korektę klientowi i wysyłamy klientowi do podpisu po otrzymaniu podpisanej zgodnie z terminem podanym na fakturze klient dostaje zwrot zaliczki.

    I tak to wygląda, brak podpisanego dokumentu brak kasy.
    I wtedy pisze i nazywaj Mnie jak chcesz bez papieru g.... zrobisz i tego pilnuje.
    Ale ty wiesz wszystko lepiej.

  11. #811
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Ależ oddał, po ujawnieniu niecnych praktyk na FM - to prawda.

    Ale prawdą jest też to, że po długim czasie, albo bardzo długim, bez odsetek i bez kar umownych - choć kary przewidywała umowa.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  12. #812

    Domyślnie

    aha i żeby było jasne, nie traktuję cię jak wroga tylko jak manipulanta i oszusta a ponieważ takich ludzi nie trawię to staram się ostrzec przed nimi innych i będę to robił.
    jeżeli się mylę to chętnie przeproszę, ale jak na razie nic na to nie wskazuje bo jak tylko uda ci się wykasować poprzez redakcję nieprzychylne wypowiedzi klientów to zaraz pojawiają się nowe więc serial trwa
    ...

  13. #813
    Banned
    miki121

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak przez tych samych 4 wspaniałych idealnych ludzi.

  14. #814
    Banned
    miki121

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    SSiwy jakie odsetki?
    Klient który nie jest wstanie sam podać terminu wejścia i dzwoni na kilka dni wcześniej że chce aby zacząć u siebie? Musi poczekać kilka tygodni nieraz bo są ludzie którzy mają terminy. Ale dla ciebie istnieje tylko jedna racja TWOJA.

  15. #815

    Domyślnie

    i to też zauważyłem, zarówno miki jak i Michał Gołuch natychmiast oddawali pieniądze tym którzy zaczynali robić szum
    coś za dużo tych zbiegów okoliczności...

    taki sam scenariusz działania, częste zmiany adresów, nazw firm, podobne opisy współpracy ludzi pokrzywdzonych, ten sam nr tel w ogłoszeniach prowadzący do obu panów, podobny wygląd a co najlepsze podobne wypowiedzi:
    zarówno Michał Gołuch jak i Michał Piękny mają wyraźne trudności z wyrażaniem myśli w języku polskim
    jakie to urocze....


    oszustów trzeba tępić jak tylko się da, koniec i kropka
    ...

  16. #816
    Banned
    miki121

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A pisz sobie co chcesz

  17. #817

    Domyślnie

    ...jeszcze raz powtarzam, pierwszy wyślę Ci dobrą butelkę jak okaże się, że to nieprawda, na razie nie mam podstaw żeby tak sądzić, nawet Ty sam temu nie zaprzeczasz...
    przykre ale prawdziwe....
    ...

  18. #818
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Tak sobie myślę, że w interesie wszystkich leży prawda, czyli odpowiedź na pytanie;
    Czy to przypadek (wpadka), czy patologia ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  19. #819
    Banned
    miki121

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Masz rację 60 realizacji 6 zgrzytów.
    10% tyle w tym zakresie.
    Wina moja i zero w tym dyskusji

Strona 41 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony