dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
  1. #61
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ENDO
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    KRK
    Posty
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał papi240 Zobacz post
    Jednorazowa minimalna wartość zakupu brutto uprawniająca do uzyskania Rabatu, niezależnie od jego stopnia, wynosi odpowiednio:
    - co najmniej 12 000 (dwanaście tysięcy) złotych (z VAT) dla kategorii asortymentowej ścian,
    - co najmniej 12.000 (dwanaście tysięcy) złotych (z VAT) dla kategorii asortymentowej dachów,
    - co najmniej 6 000 (sześć tysięcy) złotych (z VAT) dla kategorii asortymentowej elewacje

    w moim przypadku 12tys za materiał na ściany to troche przegięcie, biorąc pod uwagę 2zł/ za maxa musiał bym ich kupić 6000sztuk
    O jakim poziomie rabatowania mowa? Sztywny dyskont czy Panie w blond włosach i dużych blue eyes dostają maksymalny upust?
    Spokój Ducha Jest Imitacją Zbroi.

  2. #62
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar paroofka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek_czeczot Zobacz post
    A propos budujących z Wienerbergera - ktoś już słyszał o tej akcji? Firma rozdaje rabaty na swoje produkty https://rabat.budogram.pl/kampania2
    Swoją drogą ciekawa sprawa - Instagram dla budujących dom Szkoda że już zbudowałem, bo akurat mam pełną dokumentację postępów budowy na iphonie...
    Dom - mission complete
    (zasiedlony 11.2012)

  3. #63
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    oanna

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Nysa
    Kod pocztowy
    48-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    "..Dalismy zaprawe ciepłochronną można tez klej ale koszta sa duze-inaczej chyba nie ma sensu.sasiad ma ten sam pustak ale na zaprawie tradycyjnej -lekka porażka łaczenia wyszły mu 3 cm a to nie o to chodzi w tym wszystkim-możliwe tez ze jego budowlancy nie przykładali sie do swojej pracy. wcale tez nie były krzywe ani nie pękały,choc i z takimi groźnymi opowieściami spotkalismy sie.."

    No! Ja mam własnie takie pęknięcia. Żenada i porażka. Tyle pieniędzy poszło na tynki, nowy dom i do remontu. Te kleje i pianki to takie badziewia. Nie wiem kto męża na to namówił, ale żałujemy bardzo. Mąż jest załamany. Poziome kreski mamy już prawie na każdej ścianie. Masakra. To wogóle nie trzyma. Gdyby ktoś mądry nam to wcześniej pokazał użylibyśmy tradycyjnego sposobu. Zastanawiam się co napisać do winenbergera.

    No! I też daliśmy się nabrać na rabat. Daliśmy się pięknie zrobić w balona. Nie kupujcie tego!!!
    Ostatnio edytowane przez oanna ; 06-05-2016 o 22:30

  4. #64

    Domyślnie

    O jakich pęknięciach piszesz?
    Masz jakieś zdjęcia?

    Ps. Czy w przypadku reklamacji trzeba przedstawiać jakieś zdjęcia czy ktoś od Wienerbergera przyjeżdża na budowę?

  5. #65
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marek_czeczot

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kłodzko
    Kod pocztowy
    57-303
    Posty
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał oanna Zobacz post
    Poziome kreski mamy już prawie na każdej ścianie. Masakra. To wogóle nie trzyma
    Witam. Mam dom wymurowany z Dryfix w latach 2012-2013. Od tamtego czasu minęło już parę lat, a poziomych i pionowych kresek na szczęście nie mam żadnych. Poza tym wydaje mi się, że to nie ma związku z przesuwaniem się pustaków względem siebie (co chyba sugerujesz), ale raczej z pracowaniem samego gruntu. Jak to sprawdzić? Ano wystarczy przyłożyć łatę w różnych miejscach ściany i sprawdzić czy poszczególne pustaki się "klawiszują", czyli są poprzesuwane względem siebie i na łacie widać szpary. Szczerze to wątpię, żeby coś takiego wyszło, bo już sama masa pustaków coś takiego wyklucza. W pierwszej kolejności winiłbym więc słabe zagęszczenie gruntu pod fundament. A nie macie jakichś innych typowych problemów dla tego zjawiska? Kłopoty z otwieraniem drzwi i okien, itp?

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał oanna Zobacz post
    "..Dalismy zaprawe ciepłochronną można tez klej ale koszta sa duze-inaczej chyba nie ma sensu.sasiad ma ten sam pustak ale na zaprawie tradycyjnej -lekka porażka łaczenia wyszły mu 3 cm a to nie o to chodzi w tym wszystkim-możliwe tez ze jego budowlancy nie przykładali sie do swojej pracy. wcale tez nie były krzywe ani nie pękały,choc i z takimi groźnymi opowieściami spotkalismy sie.."

    No! Ja mam własnie takie pęknięcia. Żenada i porażka. Tyle pieniędzy poszło na tynki, nowy dom i do remontu. Te kleje i pianki to takie badziewia. Nie wiem kto męża na to namówił, ale żałujemy bardzo. Mąż jest załamany. Poziome kreski mamy już prawie na każdej ścianie. Masakra. To wogóle nie trzyma. Gdyby ktoś mądry nam to wcześniej pokazał użylibyśmy tradycyjnego sposobu. Zastanawiam się co napisać do winenbergera.

    No! I też daliśmy się nabrać na rabat. Daliśmy się pięknie zrobić w balona. Nie kupujcie tego!!!
    A może czepmy się jakości fundamentów? Porotherm to dobry materiał, wybudowałem z niego dom ale fundamenty wylałem betonem klasy B-30! Żadnych pęknięć a dom spory. Pozdrawiam.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  7. #67

    Domyślnie

    Wtrącę ciekawostkę nt materiałow Wieneberger. Budogram ma teraz bardzo ciekawy konkurs, gdzie można prowadzić dziennik budowy i wygrać nawet 12 tyś gotówką na materiały Wieneberger albo zwrot takiej kwoty za zakupiony już materiał tej frmy. Wiele osób tutaj prowadzi dzienniki budowy więc to nic trudnego.
    O wielkości mężczyzny świadczy jego kobieta...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał paroofka Zobacz post
    Swoją drogą ciekawa sprawa - Instagram dla budujących dom Szkoda że już zbudowałem, bo akurat mam pełną dokumentację postępów budowy na iphonie...
    editomyłka
    O wielkości mężczyzny świadczy jego kobieta...

  9. #69
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nankatsu

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-222
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    A może czepmy się jakości fundamentów? Porotherm to dobry materiał, wybudowałem z niego dom ale fundamenty wylałem betonem klasy B-30! Żadnych pęknięć a dom spory. Pozdrawiam.
    A ja uważam, że mnóstwo zależy od porządnego wykonawstwa. Szczególnie jak się muruje na cienkiej spoinie (system Profi) - tam się już nie wyciągnie do poziomu kolejnej warstwy pustaków przy pomocy ekstra warstwy zaprawy Trzeba równo zacząć, to i się potem równo zejdzie przy wieńcu...

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony